חדש בפורום! - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 377 גולשים:
376 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> DCS World -> חדש בפורום!

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
visual_boy
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 21, 2018

הודעהנשלח: 14:46 ,21 ספטמבר 2018, ו'    כותרת הודעה: חדש בפורום! תגובה עם ציטוט

היי אנשים. שמי נתן.
אני חדש בפורום ובקהילה.
לאחרונה חזרתי לשחק DCS ואני מתכוון להתמקצע ולהשקיע, אשמח אם אוכל להעזר באנשים פה וללמוד ולהצטרף למפגשים ולמשימות!.

שאלה ראשונה שהייתי שמח שיעזרו לי :
אני סיימתי את כל המדריכים כמעט של FC3 ואני ממש אוהב את המערכות של הרוסים.
שהתחלתי עם הF15 והA10 לא הבנתי כמעט כלום. אשמח אם תקשרו אותי למדריכים מקצועיים עם המערכות האמריקאיות , ספציפית אפילו עם הA10.

שאלה שניה:
ED עושים SALE על כל המסוקים בהנחה משמעותית. אני אוהב מאוד מכונות עם כנפיים, אבל גם מסוקים קורץ לי, הבעיה שחודש הבא מתקיים SALE קורץ לא פחות על הHornet עם המפה של המפרץ הפרסי.

מה ההמלצה שלכם? האם המודלים של המסוקים מהנים לטיסה? או שהאם כדאי לחכות למבצע על הF18?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
BarTzi
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 22, 2016

הודעהנשלח: 16:29 ,21 ספטמבר 2018, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ברוך הבא נתן,

אני ממליץ לך לקפוץ ל TS של פריפלייט ולהכיר את האנשים. יש שם המון חבר'ה מנוסים שישמחו לעזור לך עם כל בעיה \ שאלה.

איזה סטיק \ מצערת יש לך?

לכל מודול שאתה קונה (כולל FC3) יש מדריכים באנגלית בתוך התיקיה של הסימולטור. המדריכים של FC3 נמצאים בתוך התיקיה שבה התקנת את המשחק. (כנס לתיקיה Mods, ואז לתיקיה aircraft, ואז לתיקיה Flaming Cliffs ואז לתיקיה Doc). ה A10 הוא A10A נכון?

לגבי ההמצלות, כל אחד יגיד לך דבר אחר בהתאם לדעתו האישית. ה F/A-18 נמצא במצב Early access, אז יש הרבה מאוד מערכות/ יכולות / נשקים שפשוט לא נמצאים כרגע בסימולטור ומתווספים עם הזמן. אני אישית חושב שהבאנדל הזה כן משתלם אם אתה מעוניין במטוס (ובאמת הולך לטוס בו לתקופה ממושכת) ובמפה עצמה.

ד"א - אם אתה מטיס את ה A10A, מתחבר לתפקיד שלו ואוהב אותו- ה A10C נחשב לאחד ממטוסי הדגל של הסימולטור והוא מאוד מומלץ.
חזור למעלה
visual_boy
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:27 ,21 ספטמבר 2018, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי
אני משתמש בextreme 3d pro כרגע אבל שוקל להחליף.
כן הa10 הוא מה שהגיע עם הFC3 . אבדוק לגבי המדריכים.
אני ממש מתלבט לגבי הF/A 18 . אני אוהב להמריא ולנחות על נוסעת מטוסים (SU33). מצד שני הF14 מעבר לפינה..
חזור למעלה
BarTzi
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:02 ,21 ספטמבר 2018, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אוקיי אז ככה:

אני לא ממליץ לך לקנות המון מודולים, אלא להתמקצע כרגע באחד שאתה אוהב ומשם להתפתח. זה עדיף (לפי דעתי) על צבירה של המון מודולים והגעה לרמה יחסית בינונית בכולם במקרה הטוב, או לתת להם להעלות אבק במקרה הרע.

את הכסף שאתה חוסך על כל המודולים שאתה לא קונה, תשקיע בלשדרג בעתיד את הסטיק שלך (את התגובה הראשונה כתבתי בלי לדעת מה הציוד שלך, אז תתעלם מרוב ההמצלות שבה) ומשם תמשיך למטוסים היותר מורכבים. אני באופן אישי חושב שלטוס על מודול מורכב עם סטיק פשוט, פוגע בחוויה.
חזור למעלה
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 2:08 ,22 ספטמבר 2018, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי נתן, ברוך הבא לקהילה הישראלית בסימולטור DCS

אתה מוזמן להגיע לטימספיק ולהכיר את הקהילה.

אנחנו טסים כמעט כל יום בשבוע, ימי חמישי זה ערב קהילתי, בד"כ טסים ביחד כל הקהילה במשימה משותפת שתוכננה ותודרכה מראש.

מעבר לכך יש כרגע בקהילה טייסת אירובטית שטסים במטוס L-39 בימי ראשון , וטייסת 110 שמתמחים במטוס A-10C ובתחום של תקיפות קרקע עם JTAC וכו'.

לו"ז שבועי טיפוסי של הקהילה:
ימי ראשון: פעילות של הטייסת האירובטית
ימי שני: ערב מטוסי WW2 (ספיטפייר, מוסטנג וכו')
ימי שלישי: ערב פתוח
ימי רביעי: ערב פתוח
ימי חמישי: כאמור משימה קהילתית
ימי שישי: ערב פתוח
מוצ"ש: פעילות של טייסת 110 עם המטוס A-10C אימונים או משימות בתקיפה

בסוף נובמבר - תחילת דצמבר יחל מסגרת לימודית במתכונת שבועית בימי שלישי או רביעי (עדיין לא הוחלט) עבור מצטרפים חדשים וכל מי שרוצים ללמוד את תחום הלוחמה האווירית בשם: "קורס טיס קרבי בסימולטור DCS". הקורס ילמד את הנושא של לוחמה אווירית מהבסיס, בהתחלה מספר מפגשים עם המוסטנג החינמי לחלקו הראשון של הקורס כדי ללמוד את יסודות ה BFM, אח"כ מתקדמים ל F-5E לתחום של ה ACM, ולאחר מכן עולים לליגה של מטוסי קרב מתקדמים F-15C וגם Su-27.

לגבי השאלה שלך אני מצדד במה שכתב BarTzi. להבדיל מכותר FC3 בו קיים simplification של כל מערכות האוויוניקה, ניהול החימוש, ומערכות מכאניות של המטוס, המודולים ה-"מלאים" של המטוסים המקצועיים של DCS הם ברמת "study sim", דהיינו יש בהם מידול מלא של כל המערכות של המטוס כולל קוקפיט לחיץ וללא "simplifications". לכן גם אני ממליץ לך באמת כדאי לך להתחיל עם כותר אחד וללמוד אותו היטב להטיס ולהילחם איתו טוב ולא להתפזר על הרבה כותרים מבלי ללמוד אותם באופן יסודי.

אם אתה בקטע של נחיתה על נושאת מטוסים הייתי הולך על ה F-18 בכיף, ומתקדם איתו בלימוד לאורך ציר הזמן ביחד בזמן ש ED מפתחים את המערכות המתקדמות שלו, שמתווספים למטוס בכל עדכון של DCS.

לגבי מדריכים למטוסי F-15 וגם A-10A

להלן playlist של בחור בשם Bunyap עבור ה A-10A וגם C. אמנם זה ישן אך זה עדיין רלוונטי
https://www.youtube.com/watch?v=AvJnJ-MZuDU&list=PLoiMNu5jyFzRg0t6eYg0V5AfKSAoVArcZ&index=1

לגבי ה F-15 יש כמה סרטונים טובים ועדכניים של בחור בשם Drachen

Part 1 - Startup/Taxi/Takeoff
https://www.youtube.com/watch?v=QAwO1_V7WTI

Part 2 - Radar
https://www.youtube.com/watch?v=vABbPdOY7oY

Part 3 - Missiles
https://www.youtube.com/watch?v=uHiOmhXQ5WU

Part 4 - Landing
https://www.youtube.com/watch?v=BhSzRjLUGoM

Part 5 - Aerial Refueling
https://www.youtube.com/watch?v=LqTOszQRCI0

בהצלחה
אלון VIFF
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
visual_boy
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:05 ,22 ספטמבר 2018, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

BarTzi כתב:
אוקיי אז ככה:

אני לא ממליץ לך לקנות המון מודולים, אלא להתמקצע כרגע באחד שאתה אוהב ומשם להתפתח. זה עדיף (לפי דעתי) על צבירה של המון מודולים והגעה לרמה יחסית בינונית בכולם במקרה הטוב, או לתת להם להעלות אבק במקרה הרע.

את הכסף שאתה חוסך על כל המודולים שאתה לא קונה, תשקיע בלשדרג בעתיד את הסטיק שלך (את התגובה הראשונה כתבתי בלי לדעת מה הציוד שלך, אז תתעלם מרוב ההמצלות שבה) ומשם תמשיך למטוסים היותר מורכבים. אני באופן אישי חושב שלטוס על מודול מורכב עם סטיק פשוט, פוגע בחוויה.

כן, אני חושב שאלך בעצתך וארכוש במבצע את הצרעה.
לגבי הסטיק הוא כרגע הדבר היחיד שמתאפשר לי לרכוש. בעתיד , המחשבה לשדרג למשהו מקצועי כמו VKB .

היי VIFF תודה על הברכה!.
ראיתי שפורסמו פה משימות וזה מדהים הרמה של הפירוט והידע שנשפך שם, אשמח לקחת חלק בעתיד במשימות כאלו.
כמו כן , כמובן שארצה להצטרף לקורס הטיס הקרבי של DCS.

אני עדיין לא מכיר את המושגים , אבל אני מניח שsimplification אתה מתכוון בעצם לקיצורי דרך לפעולה מסוימת. לפי הסרטונים באינטרנט בהחלט נראה שהמודלים הנפרדים מFC3 נראים הרבה יותר מציאותיים ושלמים.
וממש תודה על הקישורים , התחלתי עם הA10A ובהמשך אלמד על F15 , למרות שממש התחברתי (מאז ומעולם אהבתי) את האדומים.
חזור למעלה
BarTzi
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 4:09 ,23 ספטמבר 2018, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

רוצה לחדד פה סוגיה אחת:

כל מטוס לחיץ מגיע עם מספר רב של מקשים ופונקציות שצריך ללמוד ולדעת. למטוסים המודרניים יש HOTAS, ומספר יחסית גדול של כפתורים על הסטיק ועל המצערת. זה מאפשר לטייס לתפעל חלק ממערכות המטוס בלי להוריד ידיים מהסטיק והמצערת.

אני באופן אישי לא ממליץ לאנשים עם סטיקים פשוטים לקנות משהו רציני כמו מטוס לחיץ מודרני, כי זה פוגע להם ביכולת ההטסה. תזכור שאת ההודעה הראשונה כתבתי לפני שידעתי מה הסטיק שלך.

מה זה אומר? אין בעיה להטיס את המטוס, אבל כשזה מגיע לטיסה במשימה שדורשת גם שמירת מבנה, גם דיבור בקשר, גם תפעול מהיר ויעיל של מערכות הנשק (לפעמים כמה מהם באותו הזמן)- ההורדה הזאת של אחת מהידיים מהסטיק והמעבר למקלדת (למשל- בשביל לדבר ברדיו) משביתה לך את היכולת לשלוט במטוס בצורה מדויקת באותו הזמן. במקרה כזה אתה במצב טוב עושה דברים לאט, ובמצב רע לא מצליח לעשות דברים.

כש Viff אומר simplification הוא מתכוון לפישוט של מערכות מסוימות. המכ"ם ב F15 הוא מאוד פשוט, ואין במטוס הזה בדיסיאס הרבה מאוד מהפונקציות שלו מהעולם האמיתי. (שוב- זה כי הקוקפיט שלו לא לחיץ, ויש גבול לכמות הקיצורים שאפשר לשים במקלדת כדי להגיע לכל תת מצב בתת מערכת) שים גם לב כמה זמן לוקח להניע את ה F15 לעומת מטוסים אחרים - גם תהליך ההנעה עבר פישוט.
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> DCS World כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים