OCULUS לפאלקון? - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 393 גולשים:
392 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> חומרה/חומרה ביתית -> OCULUS לפאלקון?

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
YINON
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 21, 2007

הודעהנשלח: 22:44 ,28 אוגוסט 2016, א'    כותרת הודעה: OCULUS לפאלקון? תגובה עם ציטוט

שלום לכולם,

רק לאחרונה גיליתי את המוצר המדהים הזה, ראיתי שיש תמיכה בDCS, מישהו יודע אם קיימת תמיכה גם לפאלקון? למישהו יש ניסיון עם המוצר ויכול להמליץ?

תודה לכולם,
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 5:15 ,29 אוגוסט 2016, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא.
אבל אני עובד על לנג'ס לאנשים הנכונים מחייך
עם קצת מזל תהיה לנו תמיכה בVR באחת הגרסאות הבאות של BMS, ככה"נ לא לפני "4.35", אז לא לבנות על זה מחייך

בכל מקרה,
זה ממש כיף בDCS, אם כי יש המון בעיות של DCS שפוגמות בהנאה. בעיקרעקב בעיות אופטימיזציה מטורפת של מודלים. משהו שBMS מאוד מקפידים עליו.

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
YINON
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:18 ,29 אוגוסט 2016, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי אורי, תודה על התגובה
אם הבנתי אותך נכון- אתה אומר שאתה עובד על גרסה ״פנימית״ שתתאים לפאלקון ושתהיה סגורה לציבור כרגע?

כמו כן יש סיבה מדוע bms לא עובדים על התאמה משלהם לגרסה הבאה? כלומר זה דורש מהם בשלב הזה משאבים מיוחדים?

אגב מסרטונים שראיתי נראה שהמוצר עובד יפה בdcs, כלומר תנועה חלקה אבל אולי בגלל שאין לי ניסיון והבנה איך זה באמת אמור להיראות. באיזה מצבים זיהית שקיימות שם בעיות?

אשמח לתשובה ומצטער על החפירה- זה פשוט נראה לי כמו המוצר הכי קריטי וכייפי שיש לכל חובב סימולטורים כיום אז נורא מעניין אותי ההתאמה שלו לפאלקון

תודה מראש ויום טוב
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 14:06 ,29 אוגוסט 2016, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

YINON כתב:

כמו כן יש סיבה מדוע bms לא עובדים על התאמה משלהם לגרסה הבאה? כלומר זה דורש מהם בשלב הזה משאבים מיוחדים?

תגדיר "משאבים מיוחדים".

כל פיתוח דורש מישהו שיקצה לכך זמן, וכל שכן פיתוח מסוג זה שדורש מין הסתם גם התאמה בין ה API של ההתקן והקוד של פאלקון. במילים אחרות זה לא טריויאלי.

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 6:03 ,30 אוגוסט 2016, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לא עושה גרסאות פנימיות, כי אין לי את הכישורים הדרושים.
אני כרגע מנהל קמפיין פנימי כדי להעלות את העדיפות של VR בתוך הדברים שכרגע על השולחן בBMS.
ישנם דברים הופכי עולמות שנמצאים בעבודה, ואסור שהעדיפות שלהם תיפגע בגלל דברים "זניחים" שכאלה.
אבל אני עובד על לתת לVR את מקומו הראוי. יש בעולם אי הבנה על כמות המשאבים שדרושים כדי להטמיע תמיכה טובה בVR לתוך כותר קיים. זו עבודה לא קלה כלל.

בנוגע לDCS,
הקלטות אינן מעבירות חצי ממה שVR יודע לתת, אז נא לא להסתמך על מה שאתה רואה בוידאו כאיזושהי אינדיקציה ל"איכות VR".

VR סופר רגיש לנפילות בFPS. במסך רגיל נפילה מ90FPS ל45FPS לא תורגש כמעט בכלל בסימולטורים, ונפילה מ45FPS ל30FPS אמנם תורגש, אך רק במקומות מאוד מאוד ספציפיים, ירידה נוספת ל24FPS לא תשנה כלום בחוויה.

בVR, ירידה מ900 ל45 מורגשת קצת, בעיקר בגובה נמוך, אבל אף אחד לא באמת מצליח להחזיק היום 90FPS בDCS בVR. כל מי שטוען שהוא מסוגל, מדמיין. זה לא אפשרי.
נפילה מ45 ל30 מורגשת מאוד, אך עדיין ניתן להתמודד עם זה.
ברגע שיורדים מתחת ל30 FPS מתחילות לצוץ המון בעיות ביצועים, שגורמות לבחילות ולאובדן אימרסיה.

בגלל בעיות אופטימיזציה של מודלים, טיסה "רגילה" בקווקזים דורשת מכרטיס המסך לרנדר סצנות עם כמליון משולשים ("triangles" או "tris"). במספרים האלה כרטיסי המסך סוחבים עדיין. במקרים בהם יש "הרבה אוביייקטים" מספר הטריס עולה ל3M, שזה יגרום לנפילה לכיוון ה30FPS, אך עדיין בשליטה.

כאשר נמצאים בשדה תעופה, ואיזור החניות נמצא בשדה הראיה, ספירת הטריס קופצת ל16 מיליון. מה שגורם לכרטיס המסך לרדת על הברכיים ולהתחנן על חייו. ולקחת איתו את הFPS לערך דו ספרתי נמוך או אפילו חד-ספרתי (כתלות בכ. המסך).
כיבוי הצללים במשחק (ואני מדבר על הצללים הפשוטים ביותר, רק אובייקטים על האדמה, ללא הצללות הדדיות ועצמיות). מוריד את ספירת הטריס ל6M עדיין מספר עצום, אבל רק מראה כמה רע המצב של חלק מהאובייקטים מהם בנוי שדה התעופה. אני לא יודע להגיד מה הגורם לזה, האם אלה הבניינים, או פשוט הצורה בה בנויים המסלולים, אבל זה גורם לכך שדווקא במקומות בהם יציבות הFPS היא הקריטית ביותר, כמו גישה לנחיתה) חוווים קרטועים חמורים.

זה משהו שהופיע באחד הUPDATES ל 1.5.4, שכן בOB זה היה בסדר, אז יש תקווה לכך שאולי הם יסדרו את זה באחד העדכונים הקרובים (בהנחה שהם באמת ימצאו מה הסיפור שם).

בלי שום קשר DCS סובל ממחלה של אי-אופטימיזציה של LOD. כלומר מודל נטען ישר באיכות הגבוהה ביותר, מה שמקפיץ את ספירת הטריס בצורה לא הגיונית. רוב המודלים המפורטים של DCS כמו כל הFC3 והM2K הם בעלי ספירת טריס של 300-400 אלף. לשם השוואה, BMS מגבילים את המודלים הסופר קריטיים לאיזור ה80K, וזה כולל את הF-16.

ככל שהמרחק לאובייקט גדל, אתה רואה פחות ופחות פרטים, עד לשבסוף המטוס נראה כמו נקודה.
במשחקים נהוג לטעון מודל בעל רמת פירוט נמוכה במדרגות, עד של בסוף נטענת קוביה קטנה שמייצגת את האובייקט. אם זה מתבצע בצורה לא נכונה, המשתמש רואה את זה, וזה לא הדבר הכי יפה בעולם, אז יש איזון בין רמת הפרטים לבין המרחק ויש לבצע אופטימיזציה של העניין הזה כדי לאזן בין ביצועים לבין המראה.

בDCS זה לא מתבצע בהרבה מהמקרים, והמטוסים נשארים על 300K טריס עד הרגע בו הם נטענים כקוביה, בחלק מהמקרים, זה יהיה רק ב8 מייל. מה שאומר שהמחשב צריך לרנדר מודל, עם 300K טריס, שכולל את כל הDOFs (משטחי היגוי לדוגמה) בכל מרחק.. מה שמכביד גם על המעבד וגם על כ.המסך. ולחינם. שכן ממרחק של מייל, אמנם תוכל לזהות את המטס בקלות, אבל אתה לא תזהה אנטנות בודדות, שעליהם משלמים בהרבה TRIS. וניתן די בקלות לפשט את המודל לאיזור ה1K טריז במרחק הזה. אבל בוא נהיה חזירים סטייל DCS. ונגיד לפשט ל 10K (שזה אגב יותר מהמודל של המיג 23 היום בBMS ממרחק מינימלי)

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
YINON
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 10:02 ,30 אוגוסט 2016, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה רבה יוני ותודה לאורי על התשובה המפורטת ! אני מקווה שאכן תצליח לקדם את הנושא הזה בBMS - אמנם אני לא יודע את סדר העדיפויות שלהם ואני מתאר לעצמי שהם עושים את המקס' בכל שדרוג אבל לדעתי הVR זה חוויה מטורפת ועוד בפאלקון שכולנו אוהבים? מחכה לזה בקוצר רוח. בקיצור יהיה שווה לחכות לגרסאות העתידיות חחח...

יום טוב
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> חומרה/חומרה ביתית כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים