התייעצות לגבי מחשב ומסך חדשים - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 627 גולשים:
626 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> קנה ומכור -> התייעצות לגבי מחשב ומסך חדשים

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
vAiCon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 04, 2011

הודעהנשלח: 16:13 ,26 יולי 2016, ג'    כותרת הודעה: התייעצות לגבי מחשב ומסך חדשים תגובה עם ציטוט

אני מתכנן לקנות מחשב חדש לחלוטין (שלי כבר בן 3-5 שנים - שודרג במהלך הדרך) וגם מסך נוסף - בתיכנון על 27 אינץ'.
אני לא מבין גדול בחלקי המחשב השונים או במסכים, אבל הבנתי שבאמת יש חבר'ה שממש מבינים גדולים בעניין - ואני ממש אשמח אם תוכלו לזרוק לי את כל ה-טיפים,עצות, רעיונות, מפרטים, מקומות קנייה מומלצים ומידע שיש ברשותכם - במיוחד אחרי כל הבלאגן בשוק כ.המסך.

מטרת המחשב: משרדית, גיימינג, עריכת וידאו והקלטת ווידאו עם יכולת עבודה ב2 מסכים. כאשר אני חייב שהמחשב יהיה גם שקט וגם ישרוד את ה5 שנים הקרובות.
המשחקים העיקריים בהם אשחק: העיקר - סימולטורי תעופה (Falcon BMS 4.33), ומדי פעם משחקי FPS ובכלל מגוון משחקים חדשים ומגוונים.

מטרת המסך: בעיקר לתת תמונה גדולה ואיכותית בפאלקון - ולכן הנחתי כי 27 אינץ יעשה את העבודה. אבל חשוב לי כמובן שהצבעים יהיו עמוקים ואיכותיים גם כשזה לא נוגע לגיימינג. (חשבתי אולי לקחת מסך עם רזולוציה של 1440P, אבל הוא יקר מאוד)

מחשב נוכחי:
מעבד I3-2120 3.3GHZ מלפני 3 שנים.
4GB DDR3 מלפני 3 שנים Corsair
OCZ Stealth Stream 500W מלפני 5 שנים
לוח אם Gigabyte B75M-D3H מלפני 3 שנים
כרטיס מסך HD 6870 GB1 Sapphire מלפני 3 שנים

ציוד היקפי קיים:
מסך של PHILIPS 21.5, רזולוציה 1650*1050
אוזניות 7.1 סראונד, STEELSEREIS SEBERIA V2
רמקולים CREATIVE 2.1 יחסית בסיסיים

תקציב:
1. למחשב עצמו ההקצאה היא 4500 ש"ח בגג. (עדיפות לחסוך)
2. למסך ההקצאה המקסימלית היא 1500 ש"ח.
ניתן לשחק עם ה6000 ש"ח האלה לפה ולפה, אבל העיקר שזה יהיה שווה את ההשקעה.

כל דבר שעולה לכם, תזרקו עלי, אני פה כדי ללמוד עם תקווה לצבור מספיק מידע בכדי לרכוש מחשב שמתאים לצרכים שלי (ובתקציב המתאים חחח)

חייב את עזרתכם נבוך

בברכה,
אסף [vAiCon]
*חבר פעיל בטייסת 108*

נערך בפעם אחרונה על-ידי vAiCon בתאריך 0:24 ,27 יולי 2016, ד', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
eido1706
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 25, 2010

הודעהנשלח: 17:26 ,26 יולי 2016, ג'    כותרת הודעה: Re: התייעצות לגבי מחשב ומסך חדשים תגובה עם ציטוט

AsafBoy כתב:
אני מתכנן לקנות מחשב חדש לחלוטין (שלי כבר בן 3-5 שנים - שודרג במהלך הדרך) וגם מסך נוסף - בתיכנון על 27 אינץ'.
אני לא מבין גדול בחלקי המחשב השונים או במסכים, אבל הבנתי שבאמת יש חבר'ה שממש מבינים גדולים בעניין - ואני ממש אשמח אם תוכלו לזרוק לי את כל ה-טיפים,עצות, רעיונות, מפרטים, מקומות קנייה מומלצים ומידע שיש ברשותכם - במיוחד אחרי כל הבלאגן בשוק כ.המסך.

מטרת המחשב: משרדית, גיימינג, עריכת וידאו והקלטת ווידאו עם יכולת עבודה ב2 מסכים. כאשר אני חייב שהמחשב יהיה גם שקט וגם ישרוד את ה5 שנים הקרובות.
המשחקים העיקריים בהם אשחק: העיקר - סימולטורי תעופה (Falcon BMS 4.33), ומדי פעם משחקי FPS ובכלל מגוון משחקים חדשים ומגוונים.

מטרת המסך: בעיקר לתת תמונה גדולה ואיכותית בפאלקון - ולכן הנחתי כי 27 אינץ יעשה את העבודה. אבל חשוב לי כמובן שהצבעים יהיו עמוקים ואיכותיים גם כשזה לא נוגע לגיימינג. (חשבתי אולי לקחת מסך עם רזולוציה של 1440P, אבל הוא יקר מאוד)

מחשב נוכחי:

ציוד היקפי קיים:

תקציב:

כל דבר שעולה לכם, תזרקו עלי, אני פה כדי ללמוד עם תקווה לצבור מספיק מידע בכדי לרכוש מחשב שמתאים לצרכים שלי (ובתקציב המתאים חחח)

חייב את עזרתכם נבוך

דבר ראשון, שהחיינו! הגיע הזמן! מחיאות כפיים
דבר שני, אמנם יש פה מומחים הרבה הרבה יותר גדולים ממני בתחום אבל אני גם אצטרף למלאכה ואנסה לבנות לך איזה משהו.
שאלה- אתה מוכן לשקול להשתמש בחלקי יד שנייה? או לפחות בכרטיס מסך? (מניסיון אני יכול להגיד שזה חיסכון ענק בכסף ובדרךך כלל אין שום בעיה לקנות כרטיס מסך משומש כל עוד שמרו עליו ואם יש אחריות אז אדרבא)
ועוד משהו- תרצה לכלול מ. הפעלה בתקציב?

אידו, Laker.
חזור למעלה
vAiCon
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:17 ,26 יולי 2016, ג'    כותרת הודעה: Re: התייעצות לגבי מחשב ומסך חדשים תגובה עם ציטוט

eido1706 כתב:
AsafBoy כתב:

מחשב נוכחי:

ציוד היקפי קיים:

תקציב:

חייב את עזרתכם נבוך

דבר שני, אמנם יש פה מומחים הרבה הרבה יותר גדולים ממני בתחום אבל אני גם אצטרף למלאכה ואנסה לבנות לך איזה משהו.
שאלה- אתה מוכן לשקול להשתמש בחלקי יד שנייה? או לפחות בכרטיס מסך? (מניסיון אני יכול להגיד שזה חיסכון ענק בכסף ובדרךך כלל אין שום בעיה לקנות כרטיס מסך משומש כל עוד שמרו עליו ואם יש אחריות אז אדרבא)

אין צורך במערכת הפעלה.
לגבי חלקי יד 2 - תלוי מאוד ברכיבים עצמם, כי בסופו של דבר חלקים משומשים ישרדו פחות זמן מחדשים, והישרדות הינו חלק חשוב במחשב שאני צריך.

בברכה,
אסף [vAiCon]
*חבר פעיל בטייסת 108*

חזור למעלה
eido1706
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:29 ,26 יולי 2016, ג'    כותרת הודעה: Re: התייעצות לגבי מחשב ומסך חדשים תגובה עם ציטוט

AsafBoy כתב:
eido1706 כתב:
AsafBoy כתב:

מחשב נוכחי:

ציוד היקפי קיים:

תקציב:

חייב את עזרתכם נבוך

אין צורך במערכת הפעלה.
לגבי חלקי יד 2 - תלוי מאוד ברכיבים עצמם, כי בסופו של דבר חלקים משומשים ישרדו פחות זמן מחדשים, והישרדות הינו חלק חשוב במחשב שאני צריך.

במקרה של כרטיס מסך- לאו דווקא, כרטיסי מסך לא ממש "נשחקים" עם הזמן...הרוב זה תקלות פיזיות ופשוט "התיישנות" בעקבות כמה שהשוק הזה מתפתח מהר ברמות מטורפות.
בכ"מ, הנה מה שבניתי עם כרטיס מסך חדש-
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=78641

אידו, Laker.
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 22:01 ,26 יולי 2016, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתעמק בזה מאוחר יותר, אבל שתי מחשבות זריזות:
צריך להודות כבר מראש ש"מפלצת ביצועים" לא תצא מהסכום הזה, במיוחד אם קונים הכל חדש (ועוד יותר אם הולכים על מעבדים שלא ניתן להמהיר במיוחד).
את חמש השנים הקרובות המכונה הזאת תשרוד רק אם תרכיב בה מעבד רציני (אם לא תנצל את כרטיס המסך בשביל עריכה וקידוד וידאו, משהו שתרצה לבדוק קודם אם התוכנות שלך תומכות בו, אני מניח שהבחירה האוטומטית תהיה i7 בשביל מקסימום יכולות וליבות) ותשאיר מקום לשדרוג כרטיס המסך ותוספת RAM בעתיד (טוב, זו לא בעיה מיוחדת), אם יהיה צורך.
אפשר לחסוך קצת על המארז וספק הכוח. הספק שלך מצויין, ומתפקד טוב מאוד גם ב100% עומס. הוא אמנם קצת ותיק, אבל ככל שהמזעור ממשיך, אנחנו מקבלים שבבים וכרטיסים שלמים שצורכים פחות הספק. מערכת שנחשבת היום לחזקה בכלל לא תדרוש 500W בעצמה (עם כרטיס מסך בודד). אז אתה במצב טוב גם עם הספק הזה, כי פשוט לא תצרוך ממנו 500W בכל מקרה (ואם הוא ימות- אז ימות, למה שלא נסחט את הקבלים שלו עד סוף החיים שלהם?). עוד חופן שקלים אפשר לחסוך אם תשתמש במארז הנוכחי שלך, אם יהיה בו מקום לכרטיס המסך, בעיקר.
כרטיס המסך יצטרך שדרוג מתישהו בעתיד. GTX1060 כמו שאידו הציע, יושב ברמה של משהו בין GTX970 לבין GTX980, ככה שיש לו עוד הרבה מיץ לשנים הקרובות (אולי לא על הגדרות סופר אולטרא מה שזה לא יהיה). אם משחקים יתחילו לנצל את יכולות ה multi gpu שיש לDX12, תוכל בעתיד פשוט לקנות עוד כרטיס מסך ולהפעיל במקביל ל1060, לא משנה מה הדגם. אבל זה הימור.

אז בסופו של דבר מה שאני מציע זה משהו שמבחוץ נראה מיושן אבל בפנים חדיש, רק צריך לבדוק לעומק אם כמה מאות השקלים שחוסכים ככה מתחלקים בין i7, לוח אם יותר מתקדם ומאוררים שונים (או אפילו קירור מים למעבד).
אולי יהיה בכלל עדיף להמתין למעבדי Kaby Lake.

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Iaf_Assaf
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: Sep 02, 2006

הודעהנשלח: 23:10 ,26 יולי 2016, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תוכל לחסוך עלויות גם אם תיכח את ה 970 שהוא כרטיס יותר ממצויין והמחיר שלו ממש שפוי

אני כבר מספר חודשים בונה לי מפרט וחקרתי כל רכיב אפשרתי .
מה שאני בונה לא מתקרב לתקציב שציינת אבל לפחות המדע הוא אותו מדע

IAF Bell205
IAF Anafa
חזור למעלה
falcononeone
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 23, 2006

הודעהנשלח: 23:52 ,26 יולי 2016, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתה בטוח שהמסך זה 1650X1060 ולא 1080X1920?

תזכור שהרזולוציה נשארת די קבועה(1080/1920 במסכים של היום) מה שאומר שככל שהמסך גדל כך גם גודל כל פיקסל.
זה אולי שימושי בזיהוי עצמים רחוקים בסימולטורים(קל יותר לראות את הפיקסל הבודד), אך פחות בכל השאר.
כמו כן יש מסכים "קטנים" שנותנים יחס ניגודיות גבוהה והרבה צבעים אפשרים, ככה שמסך 27' לא בהכרח יתן לך חוויה שונה כל כך המסך היום.
החלק החשוב עבור FPS(המשחקים, לא כמות הפרימים) זה זמן תגובה אם המסך הנוכחי שלך הוא פחות מ4MS אז לא הייתי מחליף.

לא אמרת איזה מעבד יש לך כרגע, אולי הוא יכול לשרוד עוד כמה זמן גם בלוח חדש, ולהשתדרג עוד כמה זמן כאשר יש יותר תקציב.

כִּי הִנֵּה יְהוָה בָּאֵשׁ יָבוֹא וְכַסּוּפָה מַרְכְּבֹתָיו
ישעיהו סו טו
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
vAiCon
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 0:17 ,27 יולי 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

falcononeone כתב:
אתה בטוח שהמסך זה 1650X1060 ולא 1080X1920?

תזכור שהרזולוציה נשארת די קבועה(1080/1920 במסכים של היום) מה שאומר שככל שהמסך גדל כך גם גודל כל פיקסל.
זה אולי שימושי בזיהוי עצמים רחוקים בסימולטורים(קל יותר לראות את הפיקסל הבודד), אך פחות בכל השאר.
כמו כן יש מסכים "קטנים" שנותנים יחס ניגודיות גבוהה והרבה צבעים אפשרים, ככה שמסך 27' לא בהכרח יתן לך חוויה שונה כל כך המסך היום.
החלק החשוב עבור FPS(המשחקים, לא כמות הפרימים) זה זמן תגובה אם המסך הנוכחי שלך הוא פחות מ4MS אז לא הייתי מחליף.

לא אמרת איזה מעבד יש לך כרגע, אולי הוא יכול לשרוד עוד כמה זמן גם בלוח חדש, ולהשתדרג עוד כמה זמן כאשר יש יותר תקציב.

נכון, הרזולוציה של המסך היא 1650 על 1050. ואני מעוניין לרכוש עוד מסך גדול שישמש אותי למשחקים ברזולוצית FHD או אפילו 1440P אם זה אפשרי מבחינת התקציב. כאשר המסך הקטן גם הוא יתחבר למחשב ויהווה שולחן עבודה נוסף.
זמן התגובה של המסך הנוכחי הוא 5MS, מורגשת המריחה בתנועות מהירות, אך לא משמעותי מידי מבחינתי. הסתדרתי עם כל משחקי הFPS של השנים 2011-2014.

לגבי המעבד - I3-2120 3.3GHZ, שהוא ממש חמוד, אבל לא מספיק בכדי להריץ סימולטורים כמו שצריך, או בכלל להתנהל בעומס רב.

מה שחשוב לי בעיקר במחשב הוא שאוכל באמת לטוס בסימולטור בצורה חלקה לחלוטין בלי שום בעיות, ושאוכל לשחק במשחקים עכשוויים ועתידיים - כאשר לא באמת משנה לי עם הגרפיקה תהיה על MED או על HIGH, העיקר שזה ירוץ חלק.

לגבי הכ.מסך - הבנתי ש970~1060~480~390 נמצאים באותו טווח מחיר. השאלה מי מנצל טוב יותר את ההשקעה והאם כדאי להתפשר על כרטיס פחות חדש (כמו 970/390) מאשר כרטיס עכשווי (480/1060) ?

בברכה,
אסף [vAiCon]
*חבר פעיל בטייסת 108*

חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 1:20 ,27 יולי 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שווה להשקיע כמה גרושים ולשדרג את המעבד לK, הI5 מספיק חזקים ואין צורך ללחוץ לכיוון I7 ברוב המוחלט של המקרים. הגידול בעוצמת המעבד בשנים האחרונות בטלה בשישים ביחס לתרומתם למשחקים. ורוב המשחקים עדיין מסתמכים על ביצועי ליבה בודדת, את היכולת להשיג ביצועים מליבה חשובים ושם OC בא לידי ביטווי ועל כן, הK (תוספת של כ-100 שקלים). i5-6600K עושה עבודה נפלאה עם מספיק זיכרון וכרטיס מסך חזק.

(אני כבר 5 שנים עם אותו המעבד i7-2600K בOC ל4.2 ג'יגה, והוא לא צוואר הבקבוק במערכת שלי ברוב המוחלט של המקרים)

בכל מקרה,
מייק צודק, באם אתה לא מתכוון להשתמש במחשב הישן למשהו, הייתי משתמש בספק ובמארז (במידה ואתה מרוצה ממנו). הייתי סוחב איתי גם דיסקים קשיחים לטובת איכסון וקונה SSD גדול לדברים החשובים באמת.
אני לא הייתי קונה היום פחות מ512 ג'יגה, זה הפרש משמעותי מ256 אבל מתקזז עם מיחזור על דיסק קשיח, ספק ומארז.

ההפרש בין ה970 ל 1060 הוא זניח (100 שקלים לטובת ה970) אבל עם ה1060 אתה חוסך בחום והנפלט למערכת ובצריכת חשמל. בהיבט ביצועים ל1060 יש יתרון קל ועם OC קטן אתה יכול לדחוף לביצועים גבוהים מאלה של 980.

בכל מקרה 1680*1050 זו רזולוציה סטנדרטית של מסכי 20" - יש לי אחד מהם כבר כמה וכמה שנים מחייך

לקחתי את המפרט מלמעלה וקצת שיחקתי עם הרכיבים אם אפשר לגרד מפה ומשם עוד כמה גרושים, הייתי מסתכל על לוח האם, אני פשוט לא מכיר את הסדרות, אבל Z170 הוא הסטטנדרד לביצוועים היום (לסוקט 1151), אז שווה לשקול. (לא בטוח לגבי הקירור למעבד, לא עשיתי מחקר, סקיית' קטאנה מהדורות הקודמים תמיד היה מעולה, אז זרמתי)

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?priceoffer=78641&sr=29UC88-B%211&work=y&products=CM8066201920300%211%7CB150M-A%211%7CGTX-1060-GAMING-X-6G%211%7CSCKTN-4000%211%7CSERVICEFORUM%211%7CCSB00016%211%7CMZ-75E500BW%211%7CHX421C14FB-16-PC%211%7C29UC88-B%211%7C&Submit=X

בקשר למסכים, שווה לבדוק מסך יד שניה.
אני קניתי מחבר שהכיר חבר מסך 24" של דל (מעולה) מחברת סטארטאפ שנסגרה בפחות מ500 שקל וזה היה לפני שנתיים. אז לפעמים יש הזדמנויות, וזה שווה את החיסכון. (בהנחה שזה מסך טוב, מבית טוב והוא במצב מצויין)

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Iaf_Assaf
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: Sep 02, 2006

הודעהנשלח: 7:52 ,27 יולי 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם אתה הולך על סדרת המעבדים החדשה 6xxx לא חובה קירור נוזלי מאחר והמעבד מתחמם משמעותית פחות.
ובכך אתה חוסך 100-150 שקל. מה שכן לא הייתי מוותר על קירור טוב.
קירור למארז ולמעבד זהו לרט שהמון אנשים מזניחים ולוקחים את מה שבא ליד אך לא מבינים כמה נושא הלימום משפיע על ביצועי המחשב.

מעבד כפי שאורי כתב לא הייתי יורד מהi5 וסדרת k.

היום אנסה להגין לך מפרט איכותי במסגרת תקציב נורמלי.

IAF Bell205
IAF Anafa
חזור למעלה
vAiCon
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 10:27 ,27 יולי 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

uri_ba כתב:
שווה להשקיע כמה גרושים ולשדרג את המעבד לK, הI5 מספיק חזקים ואין צורך ללחוץ לכיוון I7 ברוב המוחלט של המקרים. הגידול בעוצמת המעבד בשנים האחרונות בטלה בשישים ביחס לתרומתם למשחקים. ורוב המשחקים עדיין מסתמכים על ביצועי ליבה בודדת, את היכולת להשיג ביצועים מליבה חשובים ושם OC בא לידי ביטווי ועל כן, הK (תוספת של כ-100 שקלים). i5-6600K עושה עבודה נפלאה עם מספיק זיכרון וכרטיס מסך חזק.

(אני כבר 5 שנים עם אותו המעבד i7-2600K בOC ל4.2 ג'יגה, והוא לא צוואר הבקבוק במערכת שלי ברוב המוחלט של המקרים)

בכל מקרה,
מייק צודק, באם אתה לא מתכוון להשתמש במחשב הישן למשהו, הייתי משתמש בספק ובמארז (במידה ואתה מרוצה ממנו). הייתי סוחב איתי גם דיסקים קשיחים לטובת איכסון וקונה SSD גדול לדברים החשובים באמת.
אני לא הייתי קונה היום פחות מ512 ג'יגה, זה הפרש משמעותי מ256 אבל מתקזז עם מיחזור על דיסק קשיח, ספק ומארז.

ההפרש בין ה970 ל 1060 הוא זניח (100 שקלים לטובת ה970) אבל עם ה1060 אתה חוסך בחום והנפלט למערכת ובצריכת חשמל. בהיבט ביצועים ל1060 יש יתרון קל ועם OC קטן אתה יכול לדחוף לביצועים גבוהים מאלה של 980.

בכל מקרה 1680*1050 זו רזולוציה סטנדרטית של מסכי 20" - יש לי אחד מהם כבר כמה וכמה שנים מחייך

לקחתי את המפרט מלמעלה וקצת שיחקתי עם הרכיבים אם אפשר לגרד מפה ומשם עוד כמה גרושים, הייתי מסתכל על לוח האם, אני פשוט לא מכיר את הסדרות, אבל Z170 הוא הסטטנדרד לביצוועים היום (לסוקט 1151), אז שווה לשקול. (לא בטוח לגבי הקירור למעבד, לא עשיתי מחקר, סקיית' קטאנה מהדורות הקודמים תמיד היה מעולה, אז זרמתי)

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?priceoffer=78641&sr=29UC88-B%211&work=y&products=CM8066201920300%211%7CB150M-A%211%7CGTX-1060-GAMING-X-6G%211%7CSCKTN-4000%211%7CSERVICEFORUM%211%7CCSB00016%211%7CMZ-75E500BW%211%7CHX421C14FB-16-PC%211%7C29UC88-B%211%7C&Submit=X

בקשר למסכים, שווה לבדוק מסך יד שניה.
אני קניתי מחבר שהכיר חבר מסך 24" של דל (מעולה) מחברת סטארטאפ שנסגרה בפחות מ500 שקל וזה היה לפני שנתיים. אז לפעמים יש הזדמנויות, וזה שווה את החיסכון. (בהנחה שזה מסך טוב, מבית טוב והוא במצב מצויין)

לגבי מחזור חלקים, אני מעדיף פחות, במיוחד לאור העובדה שאני מעביר את המחשב הזה או לאחי או לאבא שלי. בלי קשר, המארז עצמו כבר ישן, והחיבורי הUSB שבפאנל הקידמי לפעמיים לא מזוהים - שזה קטע מעצבן לפעמיים.

לגבי הכונן SSD, אני לא צריך כל כך גדול. מה שאשים בכונן הזה - וינדוס ואולי את פאלקון ולא יותר מזה. לכן זה חוסך לי הרבה מן התקציב.

לגבי המסך, ברור שהייתי מעדיף לקחת מיד 2 כמו חדש מחברים ולחסוך, אני מנסה לברר את העניין, אבל כרגע זאת לא אופציה. (ולא עדיף מסך 27' על מסך 24' ? כשזה נוגע לסימולטורים?)

בברכה,
אסף [vAiCon]
*חבר פעיל בטייסת 108*

חזור למעלה
eido1706
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:19 ,27 יולי 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אסף לגבי הגודל של המסך, קח בחשבון גם את המרחק שלך ממנו, אני לדוגמא עם מסך 21' FHD,
24' לדעתי יהיה לי מושלם, 27 כבר יהיה גדול מדי ולא נוח.

אידו, Laker.
חזור למעלה
vAiCon
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:30 ,27 יולי 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

eido1706 כתב:
אסף לגבי הגודל של המסך, קח בחשבון גם את המרחק שלך ממנו, אני לדוגמא עם מסך 21' FHD,
24' לדעתי יהיה לי מושלם, 27 כבר יהיה גדול מדי ולא נוח.

המרחק הוא בין 60-70 ס"מ ביני לבין המסך. כמובן שאני גם הולך להשתמש ב 2 מסכים.

אני באמת לא יודע האם 27' זה יותר מידי או שזה בדיוק המידה - הרי מסך גדול תורם לשדה ראייה הכללי.

בברכה,
אסף [vAiCon]
*חבר פעיל בטייסת 108*

חזור למעלה
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 20:32 ,27 יולי 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

במסכי 24 אינץ' הרזולוציה הסטנדרטית כיום זה 1920X1080

לא הייתי ממליץ על רזולוציה 1680X1050 זה כבר מאד ישן וגם זה לא full hd

קניתי ב-KSP השבוע את מסך הזה: http://ksp.co.il/?uin=30142

של חברת AOC עם רזולוציה 1920x1080@75Hz וזמן תגובה של 1MS

מתקין אותו ממש ברגעים אלו....
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
vAiCon
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:54 ,27 יולי 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ViFF כתב:
במסכי 24 אינץ' הרזולוציה הסטנדרטית כיום זה 1920X1080

לא הייתי ממליץ על רזולוציה 1680X1050 זה כבר מאד ישן וגם זה לא full hd

קניתי ב-KSP השבוע את מסך הזה: http://ksp.co.il/?uin=30142

של חברת AOC עם רזולוציה 1920x1080@75Hz וזמן תגובה של 1MS

מתקין אותו ממש ברגעים אלו....

השאלה היא האם להסתפק ב24' או אולי לקחת 25' או 27', שיכולים לתת, כפי שציינתי, שדה ראייה גדול יותר, ואולי גם חוויה ריאליסטית יותר או נוחה יותר.

בברכה,
אסף [vAiCon]
*חבר פעיל בטייסת 108*

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> קנה ומכור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 4

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים