עזרה על בחירת מחשב מתאים - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 401 גולשים:
399 אורחים ו-2 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> DCS World -> עזרה על בחירת מחשב מתאים

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Orel2015
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 03, 2016

הודעהנשלח: 16:25 ,9 יוני 2016, ה'    כותרת הודעה: עזרה על בחירת מחשב מתאים תגובה עם ציטוט

היי חבר'ה, יש לי יום הולדת אז אני החלטתי ללכת על מחשב חזק כי המחשב שלי לא כלכך מתאים לי
ואני רוצה להשקיע קצת בתחביב שלי...
מצאתי כמה אפשרויות למחשבי גיימרים. (אני לא כלכך מבין בזה סימן קריאה )
הבעיה שאני לא יודע בדיוק מה להחליט... סימן קריאה אני רוצה מחשב שהDCS 1.5+ יעבוד לי חלק וכמובן שלא אצטרך להחליף אותו עוד שנתיים ואפילו יותר...

התקציב שלי ( רק למחשב בלי מסך וציוד) הוא עד 4000 ש"ח
ולכל הציוד עוד 1000 ש"ח אבל הציוד לא משנה כרגע...

אתן פה קישורים לשני המחשבים ואשמח לתשובה וגם אם תציעו לי מחשבים אחרים שווים או המלצות כמו אם 8 REM GB זה מספיק או אם צריך לשדרג משהו, זה יהיה מושלם שמח מאד

1. המחשב הראשון הוא מחשב נייד, הנה קישור: (למרות שיש לו מעבד i7 , הוא מסוג פשוט יותר ואני לא יודע אם הוא יתאים 100%) ניתן להוסיף ל עד 16 GB REM .

http://www.1pc.co.il/product-8385-מחשב_נייד_Toshiba_Satellite_P50_C_11V_טושיבה.aspx

והנה הדגם שלו ליתר בטחון:Toshiba Satellite P50-C-11V

2. המחשב השני הוא נייח (יותר יקר גם)

קישור : https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=17720

מק"ט אייבורי: IVGS6600

אשמח לשמוע את חוות דעתכם ואם תעזרו לי להחליט לבחור את המחשב המושלם בשבילי קורץ
נ.ב : בדקתי באתר שלDCS את הדרישות אבל הם לא מספיק מפורטות אשמח אם תעזרו לי יותר...

אה ובל שום קשר הזמנתי את ה f15c לdcs... תוך כמה זמן זה יגיע? ולמה לא מביאים את זה כהתקנה למשתמש מבלי צורך לשלוח את זה בדואר?
[/b]
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 19:50 ,9 יוני 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מערכת שתריץ את DCS בהגדרות גבוהות ב4000 שקלים זה לא כל כך קל, יחד עם "הכנה לעתיד". אם רוצים לקלוע ל60FPS קבוע, צריך לשלם. אם מסתדרים גם עם 30FPS, אז לא צריך לשלם כל כך מחייך

מה שישרוף הרבה מהתקציב הוא המעבד וכרטיס המסך. אפשר להתפשר היום על כרטיס המסך ולשדרג בעוד זמן מה. סדרות יעילות וחדשות כמו 1070 של nvidia יכולות לספק ביצועים של gtx980ti באלף שקלים פחות, כשהמחירים יתייצבו על סביבות ה2000. אז שלם היום על דגם סביר משהו כמו 1000, ובעתיד שלם את השאר. או שתשלם כבר היום 3000-3500 בשביל אותו דבר מחייך

עוד בעיה מסויימת היא לבחור לוח אם שיתאים לשדרוגים עתידיים, אם צריך. לוחות האם החדשים קצת מגבילים אותנו מבחינת גמישות יחסית למחיר. כאלה שיתאימו לשדרוג והמהרה בעתיד, יקרים היום הרבה יותר מכאלה שמיועדים בעיקר לחיבור של מספר רכיבים ולא לשדרג מי יודע מה אחר כך (הם גם בדרך כלל לא מציעים יכולת להמהיר את המעבד).

התפשרתי בעיקר על לוח האם ומה שקשור אליו ישירות, בהצעה של אייבורי צ'יפסט Z170 זה אוברקיל בשביל שאר המפרט אבל נותן הרבה גמישות לשדרוג בעתיד, מצד שני המחיר שלו ושל הCPU גורם לויתור על רכיבים אחרים כמו כרטיס המסך וספק הכוח, ששדרוג עתידי ידרוש החלפה שלהם גם כן (במיוחד אם תחליף לכרטיס מסך רציני יותר, כי GTX 950 מלכתחילה לא מציאה בשביל DCS).
בהצעה שלי יש לך ביצועים יותר טובים לעכשיו (כן, המעבד חלש יותר, אבל אין הבדל מיוחד בין ה6600 ל6400 במשחקים, ובמיוחד בDCS שבו גם I7 חדיש לא בהכרח יעזור. לשלם עוד 200 שקלים בשביל 2-5fps זה בזבוז נוראי ולא מפצה על כרטיס מסך חלש הרבה יותר שיצטרך להיות זול בסכום הזה, כאן הבדל הביצועים יגדל מאוד), אבל פחות מקום לשדרוג עתידי או המהרה של המעבד (לא שתוכל להמהיר 6600 מי יודע מה, זה שמור לסדרות K). בנוסף ספק כוח רציני יותר (הVS 550 של Corsair הוא לא בדיוק מציאה, הוא בקושי מסוגל לספק מתח בטווח 12v התקני וזה למה הוא זול-זול-זול. זה חוסך לך קניה של ספק איכותי יותר כשתשדרג את כרטיס המסך בעתיד. אז בנקודה הזאת אתה משלם עכשיו עוד 120 שקלים, במקום לשלם 400 שקלים בעתיד) ובעיקר כרטיס מסך הרבה יותר רציני מGTX950.
את המארז סתם בחרתי, זה יותר העדפה שלך.

קח את זה כנקודת התחלה, אני די חלוד בעולם החומרה כרגע מחייך
בהתאם לחנות ולדגמים המדוייקים, (לא לכולם יהיה בדיוק מה שתרצה) המחיר ינוע בממוצע מסביב ל4000.

קוד:
   Processor Intel   Intel Core i5 6400 2.7Ghz 6MB Cache s1151 - Box   1
CPU Cooler   Noctua NH-D9L CPU Cooler   1
Motherboards for Intel   Gigabyte GA-H110M-A LGA1151, Intel H110, DDR4, PCI-E, HDMI   1
Memory   G.Skill Value 8GB DDR4 2133Mhz CL15 Kit   1
VGA Cards   Sapphire Radeon R9 380X NITRO Backplate DUAL-X OC 4GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E   1
Hard Disk   Western Digital Caviar Blue 500GB 32MB Sata III WD5000AZLX   1
Solid-State Drives (SSD)   Kingston SSDNow UV400 SUV400S37/120G 120GB SSD SATA III   1
Power Supply   SeaSonic 550W Active PFC Modular 80+ Gold G-550 PSU   1
Case   CoolerMaster K281 Mid Tower ATX Black Case No PSU

לגבי F-15- לא יודע, למה באמת הזמנת עותק קשיח במקום דיגיטלי?
יש לך לינק לעמוד שרכשת בו?

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה

נערך בפעם אחרונה על-ידי Mike_69th בתאריך 23:23 ,9 יוני 2016, ה', נערך בסך הכל 2 פעמים
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Orel2015
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:08 ,9 יוני 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה רבה מייק, אתה צודק זה מחשב נייח, אפשר לשדרג אותו בעתיד וכך אעשה

אשמח לעוד עזרה ממשתמשים אחרים מחייך
חזור למעלה
Orel2015
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:11 ,9 יוני 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה רבה מייק, אתה צודק זה מחשב נייח, אפשר לשדרג אותו בעתיד וכך אעשה

אשמח לעוד עזרה ממשתמשים אחרים מחייך

דרך אגב עד כמה אתה חושב שכרטיס GTX 960 טוב מ950?
חזור למעלה
schredder
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 27/09/2005

הודעהנשלח: 20:18 ,9 יוני 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יש היום לוחות שיודעים לבצע אוברקלוקינג גם למעבדים " רגילים "...

ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם אמחצם ולא יכלו קום יפלו תחת רגלי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Mike_69th
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 21:00 ,9 יוני 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

schredder כתב:
יש היום לוחות שיודעים לבצע אוברקלוקינג גם למעבדים " רגילים "...

כן, אבל נוכל למצוא אחד במחיר המתאים?

Orel2015 כתב:

דרך אגב עד כמה אתה חושב שכרטיס GTX 960 טוב מ950?

משמעותית טוב יותר. זה ההבדל שבין בזבוז כסף לבין ביצועים שאפשר לחיות איתם עד שמשדרגים את הכרטיס למשהו רציני יותר.
אבל עבור אותו מחיר, ה380X עדיף על ה960.

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Artik
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 17, 2006

הודעהנשלח: 6:25 ,10 יוני 2016, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לגבי מהפרט ששאלת אותי בפרטי, i5 6600 וgtx 960 4g ארגנתי אותו באייבורי

שים לב שהוא בא עם ddr3 (שזה בסדר אבל הוא איטי יותר מבחינות מסוימות) עם דיסק SSD בודד ובדיאבד הייתי לוקח מארז טיפה יותר טוב וספק היה לו רק 4 יציאות כוח לsata הייתי צריך לקנות מתאמים.

תכלס ארגנתי את המפרט מול נציג אייבורי עם הרבה משחקים של פרמטרים

שים לב שאני פחות הסתכלתי על משחקים ויותר על יכולות שונות.

לגבי DCS בoffline הוא רץ מעל 60 fps על 1080p בהגדרות הכי גבוהות, אבל אין לי מושג מה קורה ברשת, למשל אפילו בah2 כש40 מטוסים ממריאים מותו השדה בו זמנית קיבלתי ירידה ב fps למתחת ל30 כך שנה מאוד תלוי במשחק

לפי דעתי ב4000₪ קיבלתי את הטוב ביותר שיכולתי מצד שני אני מסתכל יותר על כוח החישוב מאשר משחק, ייתכן למשחק אולי עדיף ddr4 ולהסתפק במאבד חלש יותר אולי גם פחות זיכרון, זה כבר אני לא יודע להגיד

טייסת 101 האדומה הוירטואלית של Aces High 2
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Orel2015
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 7:21 ,10 יוני 2016, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Artik כתב:
לגבי מהפרט ששאלת אותי בפרטי, i5 6600 וgtx 960 4g ארגנתי אותו באייבורי

שים לב שהוא בא עם ddr3 (שזה בסדר אבל הוא איטי יותר מבחינות מסוימות) עם דיסק SSD בודד ובדיאבד הייתי לוקח מארז טיפה יותר טוב וספק היה לו רק 4 יציאות כוח לsata הייתי צריך לקנות מתאמים.

תכלס ארגנתי את המפרט מול נציג אייבורי עם הרבה משחקים של פרמטרים

שים לב שאני פחות הסתכלתי על משחקים ויותר על יכולות שונות.

לגבי DCS בoffline הוא רץ מעל 60 fps על 1080p בהגדרות הכי גבוהות, אבל אין לי מושג מה קורה ברשת, למשל אפילו בah2 כש40 מטוסים ממריאים מותו השדה בו זמנית קיבלתי ירידה ב fps למתחת ל30 כך שנה מאוד תלוי במשחק

לפי דעתי ב4000₪ קיבלתי את הטוב ביותר שיכולתי מצד שני אני מסתכל יותר על כוח החישוב מאשר משחק, ייתכן למשחק אולי עדיף ddr4 ולהסתפק במאבד חלש יותר אולי גם פחות זיכרון, זה כבר אני לא יודע להגיד
תודה, אבל יש מצב תוכל לשלוח לי יותר מפורט מה קנית? כמו איזה ספק ועוד?
רק אם אתה יכול לבדוק
חזור למעלה
Orel2015
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 7:25 ,10 יוני 2016, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Mike_69th,
אה ולגבי לF-15

לא יודע, יש לי סריאל ואני יכול להכנס לעמוד של הקנייה..
ורשום שם הכתובת שלי ועוד כמה דברים...
זה אמור להגיע בדואר? או שאני יכול להתקין אותו ללא הדיסק?
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 11:40 ,10 יוני 2016, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זה מה שקנית, את הסריאל מחייך
כנס לסימולטור, בתפריט הראשי בפינה עליונה משמאל תראה אייקון של ריבועים, זה הmodule manager. בחלון הזה תחת modules רשומים כל המטוסים שמוצעים בכלל למכירה, אבל אלה שרכשת כבר אמורים להיות פתוחים עם כפתור הורדה.

אגב, אתמול ניר האיר את עיניי- למה לא יד שניה?
לכל הפחות עבור רכיבים חזקים שפשוט לא נמכרים היום כמו מעבדי Haswell. הביצועים שלהם במשחקים יהיו בדיוק אותו דבר כמו הדור הנוכחי, ובמיוחד בDCS. פשוט תוכל להפנות את התקציב שמתפנה לרכיבים קצת יותר שימושיים בשאר המחשב. כרטיסי מסך- אותו סיפור.
מה שכן זה יחייב אותך להשתמש בלוח אם שלא יתאים לשום מעבד חדיש בעתיד. אבל אני לא בטוח שיהיה בכלל צורך בזה. ה4670K שלי הולך לעשות מספיק עבודה גם בעוד שנתיים-שלוש, כשהוא על 4.4-4.5GHz.

חזור למעלה
Orel2015
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 10:10 ,11 יוני 2016, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Mike_69th כתב:
זה מה שקנית, את הסריאל מחייך
כנס לסימולטור, בתפריט הראשי בפינה עליונה משמאל תראה אייקון של ריבועים, זה הmodule manager. בחלון הזה תחת modules רשומים כל המטוסים שמוצעים בכלל למכירה, אבל אלה שרכשת כבר אמורים להיות פתוחים עם כפתור הורדה.

אגב, אתמול ניר האיר את עיניי- למה לא יד שניה?
לכל הפחות עבור רכיבים חזקים שפשוט לא נמכרים היום כמו מעבדי Haswell. הביצועים שלהם במשחקים יהיו בדיוק אותו דבר כמו הדור הנוכחי, ובמיוחד בDCS. פשוט תוכל להפנות את התקציב שמתפנה לרכיבים קצת יותר שימושיים בשאר המחשב. כרטיסי מסך- אותו סיפור.
מה שכן זה יחייב אותך להשתמש בלוח אם שלא יתאים לשום מעבד חדיש בעתיד. אבל אני לא בטוח שיהיה בכלל צורך בזה. ה4670K שלי הולך לעשות מספיק עבודה גם בעוד שנתיים-שלוש, כשהוא על 4.4-4.5GHz.
תודה, אבל אם אני אתקין את הF15 במחשב שלי עכשיו אוכל גם להתקין אותו במחשב החדש מאותו משתמש?
חזור למעלה
Orel2015
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 10:13 ,11 יוני 2016, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כן, אבל יש מצב אתה יכול לבנות בשבילי מפרט מתאים?
כי אני באמת לא יודע בדיוק מה לקחת...
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 12:27 ,11 יוני 2016, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Orel2015 כתב:
תודה, אבל אם אני אתקין את הF15 במחשב שלי עכשיו אוכל גם להתקין אותו במחשב החדש מאותו משתמש?

כן.
ההגנה של DCS קשורה קודם ליוזר שלך, אליו קשורים כל הסריאלים שתקנה דרך החנות של eagle.
יש עניין של כמות הפעלות מוגבלת, בכל פעם שמתבצע שינוי משמעותי בחומרה, ההפעלה "נשרפת" וצריך להשתמש באחת חדשה. זה כמו בן בא כדי למנוע התקנה של העותק על המון מחשבים בבת אחת.
אבל למשתמש רגיל כמוני וכמוך זה לא יפריע, כי כמות ההפעלות שמקבלים בקניה היא די גדולה (לא זוכר כמה, יותר מחמש?), ועם הזמן הן מתחדשות. ככה שהתהליך כמעט בלתי נראה עבורנו. אם ממש דואגים, ניתן לבטל הפעלה באופן ידני, מה שיחזיר אותה לשימוש מחדש במקום לשרוף אותה.

Orel2015 כתב:
כן, אבל יש מצב אתה יכול לבנות בשבילי מפרט מתאים?
כי אני באמת לא יודע בדיוק מה לקחת...

כמו שאמרתי קודם האיזון כאן הוא בין גמישות לשדרוג עתידי (מתבססת בעיקר על לוח אם מודרני שיתאים לטכנולוגיה של השנתיים-שלוש הבאות) או ביצועים גבוהים יותר כבר עכשיו (אבל לא כל כך גמיש).
אז ההצעה של אייבורי עונה על הצורך הראשון. למעשה המעבד שם די רציני ואני לא חושב שנראה צורך לשדרג אותו כל עוד לא יהיו שינויים בתוכנות שנריץ. אבל הביצועים של המערכת הזאת לא מי יודע מה, ושדרוג כרטיס המסך בעתיד ידרוש שינוי בספק הכוח (אם נבחר כרטיס מסך מרמה גבוהה, עוד על זה בהמשך).

ההצעה שלי בתגובה הקודמת, שדי התקשיתי להרכיב, נותנת ביצועים גבוהים יותר נכון לעכשיו, לפחות בDCS אם לא בכל משחק אחר. אבל לוח האם נחות וזה גורר ויתור עתידי על דברים כמו עוד מספר כרטיסי RAM (לא חושב שזו בעיה מיוחדת, במיוחד עם מודולים בני 16GB שיש כבר היום, הלוח תומך במקסימום 32GB, שזה המון בשנים הקרובות) או אוברקלוק למעבד.
אז כרגע אני לא חושב שאוכל להרכיב משהו יותר טוב.

נקודה מעניינת לגבי כרטיסי מסך: בתקופה הזאת רואים חידושים טכנולוגיים מ Nvidia ו-AMD שהתחילו לנצל תהליכי 14nm ו16nm יחד עם finFET. בשבילנו זה אומר שכרטיסי המסך הרבה יותר זולים, וצורכים פחות הספק עבור אותם ביצועים. כלומר לא צריך לשלם מי יודע מה על ספקי כוח, והם לא חייבים להיות איכותיים במיוחד בגלל שלא יידרש מהם הספק גבוה.
עם המחשבה הזאת, אולי בכל זאת יהיה עדיף ללכת על ההצעה של אייבורי, עם תכנון לשדרג בעוד חודש-חודשיים את כרטיס המסך הדל לדגם RX 480 הבא עלינו לטובה. לא ידועים עליו פרטים רבים אבל ידוע שהוא יצרוך הספק נמוך מאוד (מה שימנע צורך לשדרג את ספק הכוח) ויתן ביצועים של כרטיסים שהיום עולים מעל 2000 שקלים, במחיר של סביבות 1000 שקלים או מעט יותר. זה הימור לא קטן לדבר על כרטיס שלא שוחרר עדיין, אבל זה עדיין יהיה מעל ומעבר לכל GTX 960 או R9 380X שאפשר להשיג באותו מחיר היום.
לפחות עם ההצעה של אייבורי תוכל לשדרג יותר את המערכת ככל שהצורך ישתנה במהלך שלושת-ארבעת השנים הבאות.

אז- מזל טוב ליום ההולדת, אבל השנה קצת פחות התמזל מזלך וקלעת בול לזמן של מעבר בין טכנולוגיות שישפיע על כל השוק. אני מציע להמתין מעט כדי לחסוך המון כסף ולקבל הרבה יותר ביצועים. או, שוב, האפשרות של יד שניה תספק ביצועים מעולים כבר עכשיו.

חזור למעלה
Orel2015
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:40 ,12 יוני 2016, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Artik,

היי תגיד המחשב שקנית היה כולל מערכת הפעלה?
חזור למעלה
Orel2015
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:41 ,12 יוני 2016, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה מייק מחייך
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> DCS World כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים