Aces High III מקצה עדכונים... - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 412 גולשים:
410 אורחים ו-2 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> מועדון הטייסים -> Aces High III מקצה עדכונים...

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Artik
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 17, 2006

הודעהנשלח: 15:45 ,16 05 2016, ב'    כותרת הודעה: Aces High III מקצה עדכונים... תגובה עם ציטוט

גרסת Aces High III

אחרי הפסקה של כחצי שנה חזרתי לשחק ב-AH; אחרי שגם רכשתי מחשב חדש שיודע להריץ את הגרסה באה: Aces High III שבימים נמצאת בשלב Beta פתוחה לקהל הרחב ונראה שגם בחינם. לטעמי הגרסה יציבה מאוד, לא נתקלתי בבעיות מיוחדות.

בזכות החומרה החדשה (i5-6600 16G RAM ו־GTX 960 4G) יכולתי להריץ את הגרסה החדשה ב-Full HD בצורה חלקה עם (כמעט) כל הגרפיקה במקסימום.

ב־AH3 שכתבו את כל המנוע הגרפי שמאפשר לבנות Terrains ברזולוציה הרבה יותר גבוהה של נק' גובה כל 200m. עם צמחיה הרבה יותר עשירה, למעשה היער/איזור חקלאי שם נראה פשוט מדהים ותחושת גובה בטיסה מעל קרקע מאוד מדויקת - כולל צמחיה כך שממש אפשר לטוס ב-‎TreeTop Level. עננים, צללים, מים ועוד. פשוט יפהיפה.

בקיצור גרפיקה מעולה (ואני בד"כ לא מתלהב מגרפיקה)

אפשר לראות כמה דוגמאות פה: http://bbs.hitechcreations.com/smf/index.php/topic,377346.0.html

אגב באופן אישי עכשיו אני מרגיש הבדל ענק בין 1920x1080 לבין 1366x768 ששיחקתי עד עכשיו על הנייד שלי. מה שמביא אותי לתהות... לגבי עד כמה רזולוציה משפיע בעצם על יכולת לזהות מטרה בטיסה ללא אייקונים.

תסריט קרוב Battle of the Dnieper ביוני

כללים: http://electraforge.com/brooke/flightsims/scenarios/201606_BattleOfTheDnieper/rules.htm

לפי הכללים, התחושה שלי שזה הולך להיות מאוד מוצלח. אני אוהב גם בחירת המטוסים וגם שילוב של מערכה קרקעית וגם צפיפות הקרבות הצפויה.

נרשמתי לטוס ב-Yak-7b כי החלטתי להצטרף מאוחד מידי ול־Yak-9 כבר לא נשארו מקומות - מקווה שהפעם אצליח לטוס. עדיין לא ברור אם התסריט ירוץ כ-AH3 או כ-AH2.

רוב הסיכויים זה יהיה התסריט האחרון שיהיה ב-AH2.

בניית Terrain ל-AH3

עבור AH2 בניתי כלי לבניית terrain מנתונים גיאוגרפיים SRTM3 למפת הגבהים, GSHHG לתיאור לגופי מים וקרקע, וגמובן GlobCover להגדרת סוגי קרקע.

בימים אלה אני עובד על עדכון makeahmap לגרסה חדשה - במשחק החדש כמעט כל מודל ה-Terrain השתנה, רזולוציה של פני השטח, הגדרת גבולות החופים, נהרות וגם כל נושא של סוגי terrain (יער, דשא, איזור חלקאי, שלג וכד') שדורש הרבה עבודה.

בתקווה שיהיה הרבה יותר קל לבנות terrains עבור הגרסה החדשה.

טייסת 101 האדומה הוירטואלית של Aces High 2
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> מועדון הטייסים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים