שימוש ב Maverick - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 438 גולשים:
437 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> שימוש ב Maverick

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
samis
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 06, 2009

הודעהנשלח: 5:52 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: שימוש ב Maverick תגובה עם ציטוט

שלום לכ חברים,

יצאתי למשימה עם Maverick תוך כדי טיסה סנכנתי את כל התחנות, כיביתי אותו והמשכתי ליעד.
כשהגעתי ליעד ה Maverick לא פעלו.

בדפי ההדרכה רשום שאפשר לסנכרן אותו כבר בזמן ההתנעה.

יש אפשרות לקבל הסבר בנושא

שבוע טוב
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
ofir1016
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 04, 2011

הודעהנשלח: 8:33 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

א. האם מפסק חימוש היה במצב הנכון או ששכחת להרים אותו ?
ב. לא זוכר בקשר לתהליך בזמן ההתנעה אבל אני תמיד מחכה לקפל גלגלים ורק אז מפעיל את הטיל
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 8:37 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מוזר מה שאתה מספר, זה אמור לעבוד. ה Boresighting לא שייך לאם כיבית את הטיל, ברגע שכיילת זה נשמר. אם כיילת כבר אז אני מניח שהדלקת כבר Master Arm ועשית Uncage (אם צריך, זה נחוץ רק אם יש לך יותר מטיל אחד על תחנה). אז מוזר מאוד מה שאתה מספר. אתה בטוח שכיבית אותם? כי לי זה נשמע כאילו הסוללה נגמרה...

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
samis
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 06, 2009

הודעהנשלח: 8:58 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כן, מפסק חימוש היה במצב הנכון
בטוח שכיביתי אותם
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:22 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב אז אין לי משהו אחר שאני יכול לחשוב עליו, לכולם נראה שזה עובד כי לא ראיתי תלונות כאלו בפורום הציבורי (ואם הייתה בעיה רצינית אז היו המון כאילו כי יש הרבה אנשים שמשתמשים במאבריק). אם תמצא לי איך לשחזר (בהנחה שזו בעיה קבועה) את הבעיה אז אני אחקור יותר לעומק.

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
IAF_Amir
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 14, 2008

הודעהנשלח: 17:57 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עוד לא יצא לי להפעיל Maverick בגירסה החדשה,
אבל יש פה וידאו שמסביר את התהליך :

https://www.youtube.com/watch?v=fujjoWuE0C8
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס
ouri19
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 10, 2006

הודעהנשלח: 19:03 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לי יש בעיה גדולה עם ה wpn משום מה אני לא רוב הזמן לא מצליח לראותם שם תמונה ועד שאני רוצה אני לא מצליח להזיז את התמונה... אני ישמח לכיוון איך אני עושה את זה
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:29 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ouri19 כתב:
לי יש בעיה גדולה עם ה wpn משום מה אני לא רוב הזמן לא מצליח לראותם שם תמונה ועד שאני רוצה אני לא מצליח להזיז את התמונה... אני ישמח לכיוון איך אני עושה את זה

כן צריך לקרוא את המדריכים... אתה בטח יכול לנחש שגם טייס אמיתי לא יודע להפעיל חימוש עד שהוא לא עבר על החומר הדרוש נכון? מחייך

חזור למעלה
IAF_Amir
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 14, 2008

הודעהנשלח: 19:39 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

pwr on
uncage
master arm on
soi
rifle !
splash 2
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:52 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דרך אגב, שכחתי לציין הערה קטנה בנושא, לא שזה קשור לבעיות שיש לאנשים פה אבל בכל אופן:

אין חובה לעבור את פרוצדורת ה Boresighting כדי לשגר טילים ולפגוע. Boresighting קריטי אם עושים TGP Handoff, אחרת אפשר להסתדר בלי, במקרה הכי גרוע תהיה סטיה בין מיקום ה SPI לבין המיקום ההתחלתי של עין הטיל (הסטיה היא רנדומלית פר תחנה ולא גדולה מידי) שזה לא נורא בכלל.

ועוד משהו קטן, כיול מהקרקע יכול להעשות על עצמים רחוקים (יחסית) בלבד, אבל בכל מקרה עדיף לבצע את זה באויר, גם במציאות דרך אגב כיול באויר מדוייק יותר.

חזור למעלה
ouri19
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:01 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חזור למעלה
ouri19
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:12 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk כתב:
ouri19 כתב:

כן צריך לקרוא את המדריכים... אתה בטח יכול לנחש שגם טייס אמיתי לא יודע להפעיל חימוש עד שהוא לא עבר על החומר הדרוש נכון? מחייך

אני לגמרי איתך בעניין המדריכים והלמידה העניין שעברתי על מדריכים כתובים/סרטונים
ואת השלבים לביצוע אני מבין אבל במדריכים שאני מצאתי ועברתי לא כתוב על אילו כפתורים צריך ללחוץ או דרך ההגדרות אילו כפתורים להגדיר הם מסבירים את התמונה הכוללת איך עושים את זה לא לפרטים של כפתורים או פקודות לכן אני לא כל כך מצליח עם זה... ודבר נוסף אחי טייס אמיתי הכן עובר על הכל כולו בזה ועוזרים לו להבין דברים במקרה שלי הלוואי והיה לי המון זמן להיות על זה ולהצטרף לאחת הטייסות וללמוד הכל מאפס ולצערי אני משלב עבודה לימודים ולא מצליח להצטרף לכן אני מבקש עזרה ממכם האנשים שיודעים הכל טוב וגם אני רוצה להנות מהסימולטור בזמן שיש לי אז אני ישמח לעזרה...
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:11 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ouri19 כתב:

ואת השלבים לביצוע אני מבין אבל במדריכים שאני מצאתי ועברתי לא כתוב על אילו כפתורים צריך ללחוץ או דרך ההגדרות אילו כפתורים להגדיר הם מסבירים את התמונה הכוללת איך עושים את זה לא לפרטים של כפתורים או פקודות לכן אני לא כל כך מצליח עם זה... ודבר נוסף אחי טייס אמיתי הכן עובר על הכל כולו בזה ועוזרים לו להבין דברים במקרה שלי הלוואי והיה לי המון זמן להיות על זה ולהצטרף לאחת הטייסות וללמוד הכל מאפס ולצערי אני משלב עבודה לימודים ולא מצליח להצטרף לכן אני מבקש עזרה ממכם האנשים שיודעים הכל טוב וגם אני רוצה להנות מהסימולטור בזמן שיש לי אז אני ישמח לעזרה...

אוקיי, אני מבין את זה שאין לך כל כך הרבה זמן אבל לצערי אין ממש "דרכי קיצור" ללמוד לטוס. אני יכול לספר לך שגם אני בתור מפתח ב BMS לא מכיר את כל המערכות על בוריין, ואם לומר את האמת יש מערכות שאין לי כמעט מושג ירוק בהן (למשל TFR... מאז השדרוגים של 4.33 בקושי יש לי מושג אפילו איך להפעיל אותו), אבל אני כן יודע שאם אני ארצה להסגר על מערכת כמו שצריך, אין מנוס מלקרוא את המדריכים, לעבור על וידאו אם צריך וכמובן לנסות את זה מבצעית בעצמי עד שאבין איך הכל עובד. וכמובן שאנחנו בני אדם עם חיים, עבודה, ילדים וכו', דברים לעיתי נשכחים כשלא טסים המון זמן ולפעמים צריך להוריד חלודה ואולי לחזור שוב למדריך... אין מה לעשות זה חלק מהסימולטור.

לגבי הוראות תפעול לביצוע פעולה ספציפית כמו ירי טיל מאבריק. המדריכים של BMS בגרסה הזו מצויינים ובנויים בצורה היררכית, מצד שני המדריכים גם נוטים להניח שהמשתמש מכיר מושגים בסיסיים כמו Uncage (למשל) ומכיר את המפסקים הבסיסיים השונים על הסטיק והמצערת (למשל TMS, DMS, MAN RNG, CURSOR ENBALE וכו') כך שההוראות בנויות בצורה מסויימת. אם אתה לא מכיר חלק מהוראות התפעול אז זה סימן שאתה צריך לחפור יותר במדריכים.

אני מניח שוידאו יכולים לעזור, וכמובן שמישהו צמוד שיושב איתך אחד על אחד ומעביר לך הוראות איך לתפעל מערכת מסויימת יכול לעזור, אבל עדיין אני אישית חסיד של לקרוא מדריכים, לדעתי אם תעבוד בצורה של קריאת פרק ואז השמה של החלק המבצעי שלו בסימולטור, לאט לאט תראה שאתה שולט בהכל די טוב. נכון שמדובר בהשקעה של זמן, אבל לדעתי עדיף לקרוא פעם אחת כמו שצריך ולהבין את כל המערכות שחשובות להבין ואז לטוס בכיף מאשר להתחיל ישר לטוס כדי "לחסוך זמן" ואז להתקע על כל מערכת ולחכות שמישהו יסביר.

אם אתה צריך עזרה ספציפית בלהכיר חלק מהסוויטצ'ים על הסטיק והמצערת או בכלל במטוס, בשביל זה אולי כדאי לקבל שיעור קצר וספציפי ממישהו באחד על אחד בטימספיק או משהו כזה (אני חושב שיש כאן מספיק אנשים שיכולים לעזור אונליין).

בהצלחה! מחייך

חזור למעלה
ouri19
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:24 ,29 נובמבר 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk כתב:
ouri19 כתב:

אוקיי, אני מבין את זה שאין לך כל כך הרבה זמן אבל לצערי אין ממש "דרכי קיצור" ללמוד לטוס. אני יכול לספר לך שגם אני בתור מפתח ב BMS לא מכיר את כל המערכות על בוריין, ואם לומר את האמת יש מערכות שאין לי כמעט מושג ירוק בהן (למשל TFR... מאז השדרוגים של 4.33 בקושי יש לי מושג אפילו איך להפעיל אותו), אבל אני כן יודע שאם אני ארצה להסגר על מערכת כמו שצריך, אין מנוס מלקרוא את המדריכים, לעבור על וידאו אם צריך וכמובן לנסות את זה מבצעית בעצמי עד שאבין איך הכל עובד. וכמובן שאנחנו בני אדם עם חיים, עבודה, ילדים וכו', דברים לעיתי נשכחים כשלא טסים המון זמן ולפעמים צריך להוריד חלודה ואולי לחזור שוב למדריך... אין מה לעשות זה חלק מהסימולטור.

לגבי הוראות תפעול לביצוע פעולה ספציפית כמו ירי טיל מאבריק. המדריכים של BMS בגרסה הזו מצויינים ובנויים בצורה היררכית, מצד שני המדריכים גם נוטים להניח שהמשתמש מכיר מושגים בסיסיים כמו Uncage (למשל) ומכיר את המפסקים הבסיסיים השונים על הסטיק והמצערת (למשל TMS, DMS, MAN RNG, CURSOR ENBALE וכו') כך שההוראות בנויות בצורה מסויימת. אם אתה לא מכיר חלק מהוראות התפעול אז זה סימן שאתה צריך לחפור יותר במדריכים.

אני מניח שוידאו יכולים לעזור, וכמובן שמישהו צמוד שיושב איתך אחד על אחד ומעביר לך הוראות איך לתפעל מערכת מסויימת יכול לעזור, אבל עדיין אני אישית חסיד של לקרוא מדריכים, לדעתי אם תעבוד בצורה של קריאת פרק ואז השמה של החלק המבצעי שלו בסימולטור, לאט לאט תראה שאתה שולט בהכל די טוב. נכון שמדובר בהשקעה של זמן, אבל לדעתי עדיף לקרוא פעם אחת כמו שצריך ולהבין את כל המערכות שחשובות להבין ואז לטוס בכיף מאשר להתחיל ישר לטוס כדי "לחסוך זמן" ואז להתקע על כל מערכת ולחכות שמישהו יסביר.

אם אתה צריך עזרה ספציפית בלהכיר חלק מהסוויטצ'ים על הסטיק והמצערת או בכלל במטוס, בשביל זה אולי כדאי לקבל שיעור קצר וספציפי ממישהו באחד על אחד בטימספיק או משהו כזה (אני חושב שיש כאן מספיק אנשים שיכולים לעזור אונליין).

בהצלחה! מחייך

אחלההה אחי תודה רבה רבה לך על ההשקעה בתשובה אני מעריך את זה מאוד אני ימשיך לחפור את המדירכים וסרטונים ויהיה בסדר .... שוב תודה רבה על התשובה...
חזור למעלה
Iaf_Assaf
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: Sep 02, 2006

הודעהנשלח: 1:14 ,30 נובמבר 2015, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אולי זה יעזור

https://www.youtube.com/watch?v=Y1RJHLZ26pc

שוב יש את כל המידע באינטרנט במיוחד בערוץ של קרוס

קצת חיפוש

IAF Bell205
IAF Anafa
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים