31 בדצמבר 1943 - Target For Today סיכום התרחיש ב-Aces High - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 373 גולשים:
372 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> מועדון הטייסים -> 31 בדצמבר 1943 - Target For Today סיכום התרחיש ב-Aces High

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Artik
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 17, 2006

הודעהנשלח: 15:46 ,31 05 2015, א'    כותרת הודעה: 31 בדצמבר 1943 - Target For Today סיכום התרחיש ב-Aces High תגובה עם ציטוט

היום האחרון של 1943 מתקרב ובעלות הברית פותחות תקיפה מסיבית בצרפת.

לאחרונה הוצבתי בטייסת 613 של חיל האוויר המלכותי... לא היה לי ניסיון רב במוסקיטו זאת הייתה אמורה להיות הגיחה המצבעית הראשונה שלי.

קיבלנו תדריך יום קודם - 31 בדצמבר הולך להיות יום ארוך מאוד, יגיע גלי מפציצים אחד אחרי השני במשך 12 שעות.

אנחנו קיבלנו משימה נועזת ומיוחדת: על מנת להקשות על לופטוופה ביירוט המפציצים עלינו השמיד מערך תחנות מכ"מ לאורך החוף. כמובן נטוס ללא ליווי ישירות ללוע האריה.

גיחה ראשונה

המטרה הראשונה תחנות מכ"מ באיזור קאלה, הצטוותנו לזוגות, המראינו כבדים חמושים ב-4 פצצות 500 ליברות באור הראשון והתחלנו בטיפוס במהירות של כ-220 מיל"ש ישירות לכיוון המטרה. הגענו ל-10 אלף רגל התיישרו וטסנו בכוח מלא ובמהירות המירבית על מנת להקטין ככל האפשר את זמן ה"חשיפה שלנו"

כשהגענו למטרה ראינו מכ"מ עולה באש, מסתבר שזוג מוסקיטו אחר כבר גמר אותו, המשכנו דרומה למטרה הבאה. המוביל שלי נכנס ליעף אני נשארתי לחפות במידה ויופיעו מטוסי האויב. היעף מדויק והמכ"מ עלה באש. המשכתי לעוד מכ"מ שנמצא כ-15 מייל דרומית מזרחית למיקומנו הנוכחי. עד הגעתי לייעד, גם הוא היה מושמד. פניתי מערבה, לכיוון Dieppe לתחנת מכ"מ נוספת, זיהיתי מטרה, נכנסתי ליעף הפצצה. שחררתי את 4 הפצצות ויצאתי בגובה 0 כדי כמה שפחות להיחשף לאש נ"מ... לפי ניתוח ההקלטה, זוג פצצות הראשון פגע בכ-10-20 מטר אחרי המטרה, הזוג השני החטיא משמעותית. המכ"מ נשאר במקומו נבוך עשיתי סיבוב וחזרתי ליעף צליפה של 4 תותחי 20mm, ביצעתי ירי, זיהיתי פגיעות מדויקות ואז ראיתי שהמכ"מ עולה באש.

אש נ"מ הייתה חזקה, הרגשתי מספר פגיעות במטוס אבל שום מערכת קריטית לא נפגע.

קיבלנו הוראה ממפקד הטייסת - כל מי שאין לו פצצות שיחזור לבסיס לסבב חימוש מהיר.

בדרך חזרה שמעתי שבגיחה זו הטייסת איבדה מטוס אחד ומטוסו של סמ"ט א' נפגע אבל הוא בדרך חזרה על מנוע אחד.

נחתתי, הסעתי לאיזור הסבבים. המכונאים הנאמנים תדלקו וחימשו את המטוס תוך 30 שניות (טוב, בכל זאת משחק שמח מאד ) ואז קיבלנו הוראה לעבור לערוץ קשר אחר ולהמריא במידי, מיד-מיד - כמה שיותר מהר. קודם שמעתי על מטרה אחת, בזמן שעיינתי במפה, המטרה התחלפה למטרה אחרת, היה בלגן בפיקוד. בדיוק ראיתי את המוביל שלי נוחת לתדלוק וחימוש ואז בסוף סוכם שאנחנו נמריא ביחד לכיוון אנטוורפן להשמיד את תחנות המכ"מ שם.

גיחה שניה

המראינו טסנו מזרחה מעל הים, טיפסנו ל-10K. חצינו את קו המים באיזור קרוב ביותר למטרה. היינו זוג מוסקיטו ללא ליווי. המוביל שלי נכנס ראשון למטרה וביעף הפצצה מדויק השמיד את המכ"מ הראשון (אני נשארתי לחפות בגובה) המשכנו דרומה למכ"מ הבא. ראינו Me410 בודד חג מעלינו אבל לא נכנס לתקיפה. נכנסתי לאיזור מטרה, ונכנסתי ליעף הפצצה מגובה של כ-8K בצורה אנכית. נכנסתי לצלילה ופתאום שמעתי בקשר: "תיזהר 109 עליך". הבנתי שבתוך היעף יהיה לו קשה לתפוס אותי לכן השתדלתי להתרכז במטרה, גובה ומהירות. כשהייתי בגובה 3 אלף רגל שחררתי את ארבעת הפצצות ויצאתי מהיעף ב-blackout כמעט מלאה. תוך כדאי ראיתי 109G6 חולף לידי בגובה נמוך ונעלם. ואני משכתי צפונה בטיפוס מהיר לתוך העננים על מנת לנתק מגע כי לא ידעתי מה עלה בגורלו של 109 ואם הוא עדיין רודף אחרי.

לפי ניתוח שלאחר הטיסה התברר ש-109 לא הצליח לצאת מהצלילה והתרסק. אני לא פגעתי במכ"מ כי טעיתי בזיהוי מטרה. על מנת להוריד את המהירות ביצעתי מעין לולאה ואז בעצם באתי בכיוון הפוך. בטעות זיהיתי מבנה אחר בתור מכ"מ ועליו שחררתי את הפצצות (בצורה די מדויקת) אבל לא במטרה הנכונה. חולה

המכ"מ לא נפגע.

טסנו מהר ככל הניתן צפונה עד שהיינו מעל הים. ראינו דיווחים שמערבית לנו מתרחשים קרבות לכן משכנו עוד קצת צפונה עד שפנינו לכיוון לונדון. טסנו במהירות האפשרית על מנת להתחמש מחדש ולצאת מטרה הבאה.

הגיחה השלישית

אחרי סביבי החימוש המהירים המראינו לעוד מטרה בעומק צרפת. טיפסנו לכ-13K - הגובה בינוני בו מהירות המוסקיטו היא מירבית. תכננו חדירה צפונית ל-Dippe היינו כבר מעל שטח צרפת כאשר קיבלנו קריאת מצוקה. אחד המוסקיטו שלנו נכלא לצרות, עם מנוע פגוע הוא נרדף ע"י 110 ו-410. זרקנו פצצות. אני והמוביל שלי נכנסו לתקיפה. ראיתי את 110 מזדנב אחרי מוסקיטו בגובה נמוך, עשיתי Split S. ושכחתי להעביר את המצערת לסרק... מגובה של כ-8K במהירות של 410 מיל"ש TAS לרדת לגובה נמוך במוסקיטו מאוד מסוכן.

בגובה של 2K עברתי את 520 מיל"ש ושמעתי את המטוס חורק בכעס. גיליתי מהר מאוד שאיבדתי את הגאי הגובה והכיוון שפשוט התפרקו באוויר. למזלי כבר יצאתי מהצלילה. ה-110 חלף לפני בטווח של כ-400 יארד כאשר המוסקיטו שלי ללא כל שליטה עליו המשיך לטפס מעלה ובסוף בגובה של כ7.5K התהפך והמשיך בצלילה מטה. בגובה 3 אלף רגל נטשתי את המטוס.

סיכום

האמת, בשלב זה הייתי עייף (הייתה לי שבת עמוסה מאוד) והחלטתי לפרוש. עשיתי 3 גיחות במשך שעתיים. הטייסת ביצע את המשימות שלה מעל ומעבר.

למדתי להעריך את מוסקיטו הרבה יותר - מהיר, קטלני אבל גם לא סלחני. אני צריך להשקיע יותר זמן בהפצצות צלילה ודאיה על מנת להגדיל את הדיוק (הגרוע שלי) להתאמן יותר כדי לה לעבור את מגבלות המהירות של המטוס.

טייסת 101 האדומה הוירטואלית של Aces High 2

נערך בפעם אחרונה על-ידי Artik בתאריך 15:57 ,1 יוני 2015, ב', נערך בסך הכל 2 פעמים
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Artik
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:20 ,31 05 2015, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עוד משהו ששכחתי לציין - בצד בעלות הברית שיחקו כ-170 משתתפים מכל העולם ובצד הציר היו 150 משתתפים. (כמובן לא כולם בו זמנית בגלל שממש לא כל אחד יכול לשחק 12 שעות ברצף אם כי היו כמה כאלה!!!)

כשאני סיימתי ראיתי 130 איש ברשת.

תמונות יבואו בהמשך (צריך להוציא אותם מההקלטה שמח מאד )

חזור למעלה
Artik
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:27 ,1 יוני 2015, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כמה תמונות (לא שלי)

חזור למעלה
Artik
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 11:24 ,8 יוני 2015, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עכשיו גם וידאו של VuduVince של הקרב האפי

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kfmFly4pT1w[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rXhlqlNPITc[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3jHh-SwGQw8[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FYBKcgEjiTU[/youtube]

חזור למעלה
yohay
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 25/06/2008

הודעהנשלח: 11:42 ,8 יוני 2015, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי ארטיק
כל הכבוד על כך שאתה משתף, מתגעגע לימי il2 למרות שזה לא.
1 האייקונים מעצבנים לאללה.
2 גם כאן נדמה לי שהזיהוי והראות של מטוסי אוייב, ללא האייקון, גרוע לא פחות מ dcs.
3 האם החשכת המסך כתוצאה מה G ממודלת? נדמה לי שזה קצת מוגזם מידי מסימולטורים אחרים.
יפה מאד
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
Artik
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:14 ,8 יוני 2015, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

yohay כתב:

1 האייקונים מעצבנים לאללה.
2 גם כאן נדמה לי שהזיהוי והראות של מטוסי אוייב, ללא האייקון, גרוע לא פחות מ dcs.

קודם כל אתה תמיד יכול ללחוץ על Ctrl-I והסתיר אותם... מגניב רק שאז תהיה די עיוור.

היו כמה תרחישים בהם ניסו להוריד את האייקונים או להקטין את הטווח שלהם עד כדי 1000 יארד, אנשים לא אהבו, קשה לזהות מטרות על המסך. זה פגע במשחק ופגע בהשתתפות. צריך לקחת בחשבון שאתה יכול למצוא שם טייסים מאייסים שמפילים כמה וכמה בגיחה בודדת ועד לטירונים. גם חשוב סף הדרישות מטייס טירון משתתף בתרחישים היסטוריים - כי אתה לא רוצה להבריח אותם.

נכון שמבחינה אסטטית, זה פחות יפה. זה פוגע בתחושת "המציאות". אבל מבחינת יכולת המשחק, השתתפות ובסופו של דבר התאמה לצורכי משתמש ה"טס" מול מסך אני חושב שהגישה הזו מאוד בריאה.

yohay כתב:

3 האם החשכת המסך כתוצאה מה G ממודלת? נדמה לי שזה קצת מוגזם מידי מסימולטורים אחרים.
יפה מאד

לא הרגשתי הבדל מהותי בין IL2 ולבין AH2.

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> מועדון הטייסים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים