מדיניות הפיתוח של מטוסים חדשים עבור DCS World - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 421 גולשים:
420 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> DCS World -> מדיניות הפיתוח של מטוסים חדשים עבור DCS World

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Artik
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 17, 2006

הודעהנשלח: 16:12 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: מדיניות הפיתוח של מטוסים חדשים עבור DCS World תגובה עם ציטוט

אני עוקב אחרי DCS בעיקר בגלל שזה הסימולטור היחיד בפיתוח שצפוי להביא זירת הקרב של שנות 50 עד 70, קרי: קוריאה, קדש, ששת הימים, ווייטנם, יום כיפור.

קרב מודרני מכוסה לא רע בכלל - יש קרב ותקיפה מסוקים ועוד (חסרים כמובן עוד הרבה מטוסים, אבל למשל F-18 בדרך) אבל הקרבות המודרניים קצת פחות מעניינים אותי כרגע.

תקופת מלה"ע נמצאת בפיתוח יפה ומבטיח, אבל מבחינתי היא מכוסה ע"י משחקים אחרים ממש טוב.

F-86F Sabre - ממש מעניין אותי, אבל אין כרגע פיתוח של מיג 15 כך שהוא הופך ל"חסר תועלת" עד שיבוא מיג 15 (פספסתי משהו?) וגם אז צריך להוסיף עוד הרבה מטוסים F-84, F-80, F9F מטוסים בוחנה נוספים, וכמובן עוד רבים אחרים אלא אם אתה רוצה רק לעשות קרבות אוויר. גם דגם F הוא נכנס רק לקראת סוף מלחמת קוריאה.

MiG-21bis הוא מאוד בעייתי כי למעשה הוא נופל בין הכיסאות. גרסת ה-Bis היא למעשה gap stop בין מטוסים מודרניים (F-15/F16) ומטוסים הישנים יותר. עם שדרוג המנוע, הוא למעשה מסוגל להתמודד אפילו עם F-15/F-16 כי יחס דחף/משקל מגיע לאחד ואפילו יותר עם המבער "המשופר" אבל, הדגם הזה לא ממש ראה קרב (אם כי יש עוד הרבה מקומות בהם הוא עדיין נמצא בשירות אחרי מספר שדרוגי האוויוניקה) - אפילו במחלמת לבנון הראשונה לא היו מטוסים מדגם זה לסורים. אז אם רוצים לפתח שנות ה-60 וה-70 (כמו עם A4 שזה ממש מעולה) אז ה-Bis יהיה חסר תועלת כי הוא יהיה עדיף משמעותית על המטוסים האחרים מאותה התקופה - אפילו עם פנטום.

יש ל-DCS איזושהי מדיניות לגבי הפיתוח? הם מנסים לפתח תקופה מסוימת לעומק כמו שעשו עם הקרב המודרני, או מנסים לעשות עם מלחמת העולם השניה? או שנקבל דוגמיות מכל התקופות?

קרי האם הם מכוונים לסימולטור טיסה למטוסי קרב מיוחדים במינם או שהם מכינים זירות לקרבות היסטוריות?

טייסת 101 האדומה הוירטואלית של Aces High 2
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Setup
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: 27/05/2005

הודעהנשלח: 16:37 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לי נראה שהמדיניות שלהם היא קודם כל לעשות עליך קופה, כי הם יודעים שיש לא מעט אנשים שיקנו כל דבר שהם מוציאים בלי קשר לרמת המוכנות שלו וההקשר שלו למטוסים הקיימים כבר או לזירות הקיימות או הקרובות לצאת.
רק כש"יסתדר" להם (בחשבון בנק) ויצאו מספיק סוגי מטוסים בסדר רנדומלי, או אז ייתכן שתהיה להם מדיניות פיתוח מסודרת.
עד אז תמשיך להלחם במוסטנג נגד סוחוי 27 וכדומה...

Private Pilot - Single Engine Land. American PPL
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 16:46 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בעבר אני זוכר קראתי במקור מסוים את wags כותב על כך שמדיניות פיתוח של מטוסים מחברת ED עצמה הם באזור שנות ה 90 המוקדמות, אבל לפרטנרים הם לא מכתיבים כלום ונותנים יד חופשית לפתח מה שהם רוצים מכל תקופה שבא להם.

הפרטנרים הללו מגוונים: belsimtek לכאורה במקביל להיותו פרטנר עצמאי הוא גם מתברר שהיה או עדיין קבלן משנה של ED בפרויקטים שלהם, RAZBAM הינם בעלי ניסיון של פיתוח מטוסים עבור הכותר FSX של מיקרוסופט, ואחרים הם כל מיני...

לא שאני חס וחלילה פוסל או מזלזל ביכולת של הפרטנרים, אבל בהחלט אין מדיניות per say.

לדוגמא אין לי מושג ירוק מה ההיגיון העיסקי של veao לפתח מסרשמיט Bochon ספרדי, זה עם מנוע מרלין...

לפני כמה ימים ED "נתקעו" עם פיתוח של מה שהובטח בקיקסטרטר שח DCS WW2, כך שיש תהפוכות והמצב הוא כרגע מאד דינאמי.

בקיצור, לדעתי בשלב זה של גיל הכותר אין תשובה חד משמעית לשאלה שלך...

אלון
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Artik
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:59 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה, אלון...

אז אמשיך לעקוב לאן יתגלגלו פני הדברים.

אני מאוד מקווה שהם ילכו לכיוון הזירות המסודרות (כמו FC3). האמת אם הם יתמקדו בשנות ה-60 וה-70 הם ייכנסו לנישה שאין לאף אחד ותהיה להם הצלחה גדולה.

במלחמת העולם השניה יש הרבה מתחרים חדשים וותיקים עם קהילות גדולות. ובמטוסים מודרניים נשמע שכרגע הם תפסו את הנישה יפה - אבל אם הם יוסיפו F-18E ו-F-16 הבלוקים המתקדמים + flattop זה ממש ישפר את המצב.

חזור למעלה
fibola
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 22, 2006

הודעהנשלח: 16:59 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מסכים שאין שום הגיון נראה לאין בסוג המטוסים שבפיתוח והגם שהרעיון שיהיו שלל מטוסים שונים שיפותחו, נחמד, ראוי שיהיה הגיון ויד מכוונת בנושא על מנת שיהיה עומק במטוסים שניתן לטוס שיהיו נאמנים לתקופה מסוימת ולא כפי שנאמר מוסטנג מול סוחוי 27
חזור למעלה
Or
מדריך בית ספר לטיסה DCS

הצטרף בתאריך: 15/11/2006

הודעהנשלח: 17:58 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: Re: מדיניות הפיתוח של מטוסים חדשים עבור DCS World תגובה עם ציטוט

היי

Artik כתב:
תקופת מלה"ע נמצאת בפיתוח יפה ומבטיח, אבל מבחינתי היא מכוסה ע"י משחקים אחרים ממש טוב.

זה נכון שככותר ראשון DCS WW2 לא מכסה את כל החזיתות של מלחמת העולם השניה כמו שאיל2 וכו..עושים, כי זה הכותר הראשון של תקופה זו.
גם כאשר איל2 המקורי יצא היתה לו רק חזית אחת ולא את כל המטוסים ישר על ההתחלה.
אבל זה יותר מזה, DCS ונניח איל2, זה שני סוגי סימולטורים שונים, DCS הוא סימולטור למידה היפר ריאליסטי ואיל2 ודומיו הם סימולטורי מיד ריינג' בפידליטיות שלהם.

לגבי ה-F-86F, מיג-15 AI יצא ביחד איתו בכדי שיהיה אויב לטוס מולו, וכותר להטסה של מיג-15 בפיתוח ע"י BelSimTek ויצא בעתיד. הרי אי אפשר לפתח את כל המטוסים בבת אחת, זה לוקח הרבה זמן לפתח מטוס אחד ל-DCS.

לגבי המיג-21ביס וההיספאנו בוצ'ון ועוד מקרים של פיתוח של דגמים מאוד מסויימים שלאו דווקא ראו הרבה קרב, זה נובע מעצם הקונספט של DCS, סימולטור למידה היי פידליטי, הכוונה היא של-DCS מעצם היותו סימולטור למידה היי פידליטי ריאליסטי, יש סטנדרט מינימום מאוד נוקשה לרמת הסימולציה, ויש מקרים שמפתחים מפתחים גרסאות מסויימות כי לגרסאות אלו יש להם את ההכי הרבה מידע, ספרי מטוס, ספרי טייס, טייסים בשביל לעזור לפיתוח, עזרה מיצרנית או מפעילת כלי הטיס וכו..

לגבי מדיניות פיתוח של ED וTFC, המדיניות היא סימולטורי למידה, ברמה מקצועית והכי ריאליסטית שניתן, של תקופות שונות ומגוונות וחזיתות שונות ומגוונות, ללא הפליה כלפי מסוקים או כלים אחרים.

עכשיו, עקב העובדה שמדובר בסימולטור למידה היי פידליטי עמוק, זמן הפיתוח של כותר הוא הרבה יותר ארוך משל סימולטור מיד ריינג'. בממוצע פיתוח של כותר DCS אחד לוקח כ-3 שנים. כאשר פיתוח של קונספט חדש שעוד לא היה בסימולטור לוקח עוד יותר זמן(למשל פיתוח המוסטנג לDCS לקח 7 שנים, אבל הפוקה וולף לקח לפתח שנתיים ומשהו), אבל דברים שדומים לו יקחו פחות זמן לאחר מכן כי כבר יש דברים דומים שאפשר להשתמש בהם.

לגבי מדיניות חתימת חוזה של צד שלישי מול ED ו-TFC, אז כן, ההחלטה של איזה כלי לפתח היא של הצד השלישי או ביחד עם ED ו-TFC, אבל גם אם הצד שלישי מחליט איזה כלי זה יהיה, הוא חייב לעמוד בסטנדרט מינימלי של רמת הסימולציה של כותר DCS, שזה סטנדרט מאוד גבוה.

אלון, DCS World הוא לא סימולטור של סוג כלי טיס מסויים או רק תקופה מסויימת או מקום מסויים, זהו סימולטור סנד בוקס עם כלי טיס, כלי קרקע וכו..מתקופת מלחמת העולם השניה ועד היום.
בנוסף DCS World הוא לא רק סימולטור טיסה קרבי, אלא הוא סימולטור קרבי, כלומר לא רק כלי טיס אלא גם כלי רכב, כלי שיט וכו...למשל הקומביינד ארמס. ו-ED התחילו כבר לעבוד על הכותר שיריון למידה היי פידליטי הראשון שלהם, שד"א, סיכוי גדול שהוא M1 אברמס.

BelSimTek הם צד שני, פרטנרים של איגל דינמיקס.

ED לא "נתקעו" עם DCS WW2, זה סימולטור שלהם מתמיד, כל מה שקרה זה שאיליה פוטר כי הוא היה לא מקצועי מספיק.

ד"א לגבי גיל הסימולטור, DCS קיים 6 שנים, ולמעשה הוא מבוסס על FC שמבוסס על לוקאון מ-2004 שמבוסס על פלנקר 2.5 וכך זה ממשיך הלאה(מה שאני מכנה פיתוח סימולטור מתגלגל)..וב-FC3 עם כמה שהוא שודרג המון מלוק און המקורי, עדיין יש בו דברים שנישארו מלוק און המקורי.

F/A-18E בפיתוח לצד F/A-18C, ה-F/A-18C בפיתוח כבר כ-4 שנים, ויצא בסביבות שנת 2015\2016..לגבי F-16C, התחיל הפיתוח בשנת 2009 ל-F-16C, אבל השתנו סידרי העידפויות, אז אני משאר שהוא כן יצא, אבל זה יהיה בעתיד.

לגבי "המוסטנג נגד סוחוי 27", זה היופי בסימולטור סנד בוקס שהוא לא מתמקד רק בתקופה מסויימת, זה נותן לך את האפשרות לעשות גם טיסות של מטוס מלחמת העולם השניה עם מטוס מודרני אם בא לך לעשות את זה.

מוביל בית הספר לטיסה במגמת מסוקים בסימולטור DCS World

נערך בפעם אחרונה על-ידי Or בתאריך 19:15 ,18 יוני 2014, ד', נערך בסך הכל 2 פעמים
חזור למעלה
Artik
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:59 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: Re: מדיניות הפיתוח של מטוסים חדשים עבור DCS World תגובה עם ציטוט

Or כתב:
היי

Artik כתב:

זה נכון שככותר ראשון DCS WW2 לא מכסה את כל החזיתות של מלחמת העולם השניה כמו שאיל2 וכו..עושים, כי זה הכותר הראשון של תקופה זו.
גם כאשר איל2 המקורי יצא היתה לו רק חזית אחת ולא את כל המטוסים ישר על ההתחלה.
אבל זה יותר מזה, DCS ונניח איל2, זה שני סוגי סימולטורים שונים, DCS הוא סימולטור למידה היפר ריאליסטי ואיל2 ודומיו הם סימולטורי מיד ריינג' בפידליטיות שלהם.

זה ברור - לפחות ה-kickstarter של מלחמת העולם השניה הוא הגיוני אם כי עדיין מצומצם - אם אי אפשר לבנות את הכל בונים חזית אחת - קרי Dora זה דבר הגיוני אחרי מוסטונג.

ציטוט:
למשל פיתוח המוסטנג לDCS לקח 7 שנים

פיתוח מוסטנג אמתי לקח הרבה פחות המום

(טוב נו, אני יודע, זאת הייתה הערה צינית)

חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 19:07 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: Re: מדיניות הפיתוח של מטוסים חדשים עבור DCS World תגובה עם ציטוט

Artik כתב:

יש ל-DCS איזושהי מדיניות לגבי הפיתוח? הם מנסים לפתח תקופה מסוימת לעומק כמו שעשו עם הקרב המודרני, או מנסים לעשות עם מלחמת העולם השניה? או שנקבל דוגמיות מכל התקופות?

קרי האם הם מכוונים לסימולטור טיסה למטוסי קרב מיוחדים במינם או שהם מכינים זירות לקרבות היסטוריות?

באופן כללי מאוד- מי שמפתח מטוסים לDCS, מפתח אותם כי הוא יודע שיקנו אותם. וזה הכל.
אם יוצא שיש דרישה ל"זירה", אז מתקדמים לאט בכיוון הזה.

תחשוב על זה כמו על פלייט סימ או X-Plane, רק בלי פיתוחים חינמיים ברמה נמוכה (כלומר לטוס בשרת "רשמי" לא תוכל עם השטות הזאת). פיתוח מסחרי הוא לפי ביקוש בעיקר. אף אחד לא יפתח סימולציה כל כך מסובכת של מטוס רק בגלל עקרונות. יש להם רשימה של היצע אפשרי, משם יש ביקוש, והם רואים מה משתלם יותר. לפעמים רואים שחברה אחת מתמקדת באיזו תקופה יותר, אבל מצד שני הנה בלסימטק פיתחו גם מסוקים וגם מערכות/מנועים לבז, אז עושים מה שמכניס כסף, ומה שיודעים לעשות.

Setup כתב:

זו דרך מוזרה להסתכל על מגוון אפשרויות רחב מהרגיל.
האם בFSX, Prepar3d או XP תעלה תלונה דומה על טיסה בשרת עם רייט פלייר מאחורי 747?
אם מישהו מזוכיסט, יעשה את זה. אם לא- יארגן לעצמו תרחיש רצוי. העיקר שתהיה בכלל האפשרות לעשות מה שרוצים.

Setup כתב:
לי נראה שהמדיניות שלהם היא קודם כל לעשות עליך קופה,

בהחלט מחייך
אבל מה פסול כשהם מנסים להרוויח כסף (ועוד דוחפים כל חודש-חודשיים הנחות רציניות)? זה לא מה שאתה עושה כשאתה עובד?
בכל מקרה יש לנו את היכולת לא לשלם להם, ולא להשתמש בכותרים שאנחנו לא רוצים. אז מה הבעיה כאן?

Setup כתב:

רק כש"יסתדר" להם (בחשבון בנק) ויצאו מספיק סוגי מטוסים בסדר רנדומלי, או אז ייתכן שתהיה להם מדיניות פיתוח מסודרת.

אני משום מה לא חושב שזה יקרה. יש איזה כיוון מסויים, הרי הנה DCS WWII מהוה זירה בעצמו. אבל מה שנכנס באופן כללי לDCSW ולא כחבילות- יהיה בסדר כאוטי. ההתמקדות היא במטוסים עצמם בעיקר, והעולם משותף לכולם בכל מקרה.

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה

נערך בפעם אחרונה על-ידי Mike_69th בתאריך 19:23 ,18 יוני 2014, ד', נערך בסך הכל 8 פעמים
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
SnakEyes
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Jul 11, 2006

הודעהנשלח: 19:10 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: רון לא ממש הבנתי מה הבעיה שאתה מציג.. תגובה עם ציטוט

אני לא חייב לקנות כלום,וממש אין לי בעיה לשלם על מוצר שאני ארצה לרכוש,"לעשות קופה" נסחפת קצת אחי,נכון,לא הכל מושלם אבל עדיין נתונה בידך הבחירה מה לקנות ומה לא.
Setup כתב:
לי נראה שהמדיניות שלהם היא קודם כל לעשות עליך קופה, כי הם יודעים שיש לא מעט אנשים שיקנו כל דבר שהם מוציאים בלי קשר לרמת המוכנות שלו וההקשר שלו למטוסים הקיימים כבר או לזירות הקיימות או הקרובות לצאת.

DCS WORLD-Forum Administrator
The 147 Squadron commander
טייסת 147 בפייסבוק
חזור למעלה
Echo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 17/09/2005

הודעהנשלח: 19:55 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: Re: מדיניות הפיתוח של מטוסים חדשים עבור DCS World תגובה עם ציטוט

במקום "להתפזר" על פני תקופות ומטוסים שונים בתכלית אני לא מבין למה ED או אחת החברות צד שלישי לא התחילו לפתח הרבה יותר מוקדם מטוס רב משימתי מודרני, בינתיים ה F-18 עוד רחוק וה F-16 מוקפא (אגב לדעתי הם הקפיאו את ה F-16 אחרי יציאת BMS). יש גם מטוסים רוסים ואירופאיים שעונים על ההגדרה. אני בטוח שלמטוסים האלו יש שוק גדול יותר מכל הנישות האחרות. אמרתי את זה פעם אבל זה עדיין תקף, חלף יותר מעשור מאז LOMAC ועדיין אין מטוס עם מכ"מ א-ק ב DCS. במקום זאת יש המון מטוסים חד משימתיים מתקופות שונות. עוד משהו שהיה צריך לקרות הרבה יותר מוקדם ורק נמצא כעת בפיתוח זה שטח חדש - השטח הנוכחי כבר מוצה ומלכתחילה הוא לא היה מעניין במיוחד לדעתי (יפה למראה, אבל לא מעניין מבחינת גיוון ופוטנציאל פוליטי).

Artik כתב:
Or כתב:

ציטוט:
למשל פיתוח המוסטנג לDCS לקח 7 שנים

פיתוח מוסטנג אמתי לקח הרבה פחות המום

צוחק

108 בפייסבוק
חזור למעלה
Setup
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: 27/05/2005

הודעהנשלח: 20:34 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

FSX XP לא בנויים במודל ש DCS מתיימר להיות , סימולאטור טיסה קרבית, כך שכאן יש תלות הדוקה בין סוגי המטוסים והזירה.
ב FSX האזרחי, לא ממש מעניין או חשוב איזה סוגי מטוסים יש, העיקר שיהיו. אני לא נלחם בין בואינג לאיירבאס או ססנה...
כך שהמגוון יותר חופשי ופחות תלותי.
בסימולטור קרבי השאיפה שתהיה לך זירה הגיונית לטוס ולהלחם בה ומפה נגזר הכל.
המטוסים שED משחררים לא תמיד קשורים בסוג ובטח שלא בזירה ובשטח.
הם בהחלט מוציאים מה שיש בשביל להתפרנס. לגיטימי. אבל כשאני עובד על מוצר יש לו סדר הגיוני.
פה זה פשוט רנדומלי לפי זמינות מה שמוכן בתנור - יוצא.
אבל לנו כל המטוסים לא בהכרח מתחברים.
הבעיה בתזמון, אם ציפית שעכשיו ייצא אפאצ׳י או F-18 כהמשך טבעי של מה שקיים, מגיע איזה מטוס אימון או מטוס איזוטרי אחר שלא קשור לכלום כמעט...רק בגלל שפעם הם עבדו עליו באיזה חוזה כלשהו, ולא ״עוזר״ לי בביסוס וקידום הזירה הקיימת, רק מבזר אותה יותר...( מבחינת הקשר בסוגי המטוסים).
זה מאוד נחמד שיש מטוס מקצועי להטסה אבל רצוי שיהיה קשור למטוסים ולזירה הקיימת כדי לבסס אותה ולפתח אותה. בהמשך להוציא קבוצת מטוסים ששוב קשורה בקשר הגיוני היסטורי כלשהו.

בסוף אני מאמין שיהיה מגוון מספיק (משהו שאני לא מתלונן עליו כלל מייק) שיאפשר חיבור הגיוני בינהם בזירה רחבת היקף ולא רק עם שניים שלושה מאותה תקופה היסטורית, כרגע בלי שטח מתאים בכלל.
שונה ממה שהורגלנו עד היום.
זה בסוף יתפתח ויגיע להיות משמעותי, אבל במודל הנוכחי זה ייקח יותר זמן ממה שציפינו.

Private Pilot - Single Engine Land. American PPL
חזור למעלה
Or
מדריך בית ספר לטיסה DCS

הצטרף בתאריך: 15/11/2006

הודעהנשלח: 21:10 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Echo המיג-21 יצא בסוף החודש הוכחי והוא מולטי רול, ויש עוד המון מולטירולים בפיתוח, יורופייטר טייפון והורנט, סופר הורנט, סטרייק איגל וכו וכו..

ה-F-16C הוקפא כי בדיוק נכנס להם פרוייקט חדש לעשות סימולטור מקצועי לטייסי המשמר הלאומי של ארה"ב להסב טייסי A-10A ל-A-10C, וה-DCS A-10C זו גרסאת ה-DCS של הסימולטור המקצועי.

חוץ משתי המפות הקיימות ב-DCS World יש לא מעט מפות חדשות בפיתוח.

ולגבי הפיתוח של DCS P-51D, זה לקח 7 שנים כי הם עשו עוד הרבה דברים במקביל וגם כי זה היה הראשון מסוגו בסימולטור, כמו שאמרתי, עכשיו שיש כבר מטוס מלחמת העולם השניה אחד, אז לעשות שני זה לוקח פחות זמן.

דווקא המפה של היום השחור נבחרה בגלל הקונפליקטים שהיו שם.

מה שיפה ב-DCS World לדעתי זה שזה היי פידליטי ריאליסטי מאוד, אבל גם מגוון מאוד, איפה יש עוד סימולטור היי פידליטי עם כל כך הרבה סוגי כלי טיס וכו..בדרך כלל סימולטורי היי פידליטי קודמים התרכזו בכלי טיס אחד, ופה יש מגוון גדול מאוד של היי פידליטי.

מוביל בית הספר לטיסה במגמת מסוקים בסימולטור DCS World

חזור למעלה
xcom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jan 01, 2006

הודעהנשלח: 23:12 ,18 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לא ממש מבין מה הנושא פה... התבכיינות למה ED לא יוצרים מה שאני רוצה?
באמת, קראתי והרגשתי שזו זירה להתבכיינויות למה אין לי את המטוס הזה או למה הם מפתחים דווקא את המטוס הזה. מי אמר שזו תכנית כבקשתכם?

ED נותנים לכם את האפשרות לקנות את המוצרים שהם יוצרים, הם נותנים מידע על עתיד פיתוח קדימה של שנתיים פחות או יותר ותו"כ מוסיפים עוד מטוסים על הדרך (לא מורידים), עם המידע הזה... תקנו מה שאתם רוצים, אף אחד לא מכריח אתכם לקנות.

יש פה גם כמה טעויות קשות, תחליף לנישה של DCS ברמה המודרנית יש ועוד איך, קוראים לו FALCON BMS, תחליף ברמה של WWII גם יש, אמנם לא באותה רמה אבל יש (ולא אני לא מדבר על AH שמבחינתי הוא אינו תחליף לשום דבר בDCS).

לפי מה שהבנתי מכמה טסטרים שייצא לי להיות איתם בקשר, הם בונים קודם מודולים מוקדמים יותר או מטוסים פשוטים יותר. גם בשביל לבנות איזושהי תשתית מבנית לשאר המטוסים המסובכים יותר וגם כדי להבין מה הקושי ולבנות מודל עסקי נכון.
כנ"ל עם המפתחים של הצד השלישי, לא קופצים ישר למים העמוקים לפני שבודקים איך צפים ברדודים, תחשבו שזה סיכון לא קטן.
אם יתחילו לבנות משהו שייקח שנתיים ובינתיים ייצא איזה מתחרה חדש או שתהיה איזו תפנית גדולה שלא ציפו לה?
לדעתי הם בונים את הדברים המסובכים מאוד בשלבים שלבים, שימו לב לF-15C לאט לאט יוצא משהו.
חזור למעלה
laviyo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 12:02 ,19 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיכמת היטב, מור..
ואני, מנק' מבטי הצנועה, כאשר אין לי רבע מכמות הידע והמידע שנשפך כאן.
חושב לעצמי איזה כיף שיש את ה A10-C המרשים ו ה K-50 המופלא הזה,
עם רמת פירוט ריאליסטית שכזאת שנדרשת חתיכת זמן ואימונים נכבדת כדי להכיר,
והסיפוק שמתלווה, מבחינתי לא צריך יותר..
אבל זה אני.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
Artik
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:18 ,19 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מור, לגבי BMS, האמת לא השקעתי בו מספיק זמן, אבל ממה שראיתי שהמטוסים שאינם F-16 הם "סוג ב'" ברובם - למשל נכנסתי ל-F-5E וראיתי את תא הטייס של F-16... זה "קצת" הורס. בכל מקרה לא הגעתי אליו (משחק דורש הרבה זמן, וגם חומרה יותר טובה ממה שיש לי) גם לא ראיתי בקהילה על "סיפורי קרבות" במשהו שונה מה-F-16 תקנו אותי אם אני טועה

לגבי מלחמת העולם השניה, עכשיו אני אסביר: אם אתה אוהב מטוסים "ממומשים" עד לבורג אחרון - זה מצוין. לי אישית זה הרבה פחות חשוב, לכן, מבחינתי אם נתוני הטיסה תואמים את המציאות, כלי נשק נכונים ויש תא הטייס מתאים - מה טוב לי (לא איכפת לי אם כל הכפתורים זזים)

לעומת זאת, הפן ההיסטורי הוא הרבה יותר משמעותי. היכולת להקים קרב על מלטה, קרב על בריטניה, פולסטי, קרב על המוסקבה ומידווי, לתקוף באל עריש, עם המטוסים ההיסטוריים, עם המפות ההיסטוריות ועוד הוא הרבה יותר חשוב בעיני מרמת הגימור של הפרטים הטכניים (שוב - אני לא אומר מודל טיסה, הא כן חייב להיות תואם את המציאות ב-100%)

קרי מה אתה רוצה "משחק סימלציית הטיסה מדויק בו ניתן לעשות קרבות אויר" או "משחק קרבות אוויר היסטוריים עם סימולציה מדויקת של הטיסה"

בגלל זה, לצורך העניין נראה DCS בשנה השנתיים הקרובות לא מהווה תחליף ל-IL2 או משחקים אחרים שקיימים בשוק עבור אותה התקופה ההיסטורית לפי הדרישות שלי.

הכל עניין של מה שאתה מחפש.

בגלל זה רציתי לראות לאן פני DCS מועדות - ה-MiG-21 וה-A4 נראים לי כצעדים מאוד מעניינים (שוב - הפן ההיסטורי).

אבל כדי שאני אתחיל לבדוק את ה-DCS אני צריך להשקיע הרבה כסף על החומרה החדשה, כי בסה"כ אני כן מאוד רוצה להיכנס לתא הטייס של F-15 מידי פעם (בפעם האחרונה ישבתי בתא הטייס של בז יותר מעשור שמח מאד ).

לעומת זאת רק בשביל F-15, אני לא מוכן להשקיע את הכסף. אם אני ידעתי שנגיד עוד שנה יהיה לי MiG-21F, Skyhawk, Phantom F4E או אולי אפילו מיראז' אז הסיפור היה שונה. מצד שני אם יגידו לי שזה יקרה עוד 5 שנים אם בכלל אז אני אשב בצד ואסתכל איך הדברים מתפתחים.

הגלל זה פתחתי באשכול וקיבלתי את התשובה, תודה!

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> DCS World כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים