Boeing 787 - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 371 גולשים:
370 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> X-plane -> Boeing 787

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ilankrt
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 24, 2013

הודעהנשלח: 14:13 ,24 ינואר 2013, ה'    כותרת הודעה: Boeing 787 תגובה עם ציטוט

כחבר חדש בקהילה, אני שמח למצוא קבוצה של משתמשי x-Plane. בפורם של התוכנה אפשר למצוא 2 קבוצות משתמשים. האחת מסתפקת בתיאורי טיסה במטוסים קלים ברמת משחק מחשב. בשנייה אפשר למצוא "טייסי סימולציה" רציניים שהאתגר שלהם הוא להטיס מטוסים על פי כל כללי הטיסה, הניווט והתקשורת. אני משייך עצמי לקבוצה השנייה.

לאחרונה אני מתאמן על המטוס החדש של חברת בואינג 787 dreamliner. בשונה מכל שאר המטוסים שראיתי (תקנו אותי אם אינני צודק) המטוס הזה מתעתד להיות ה"אפל" של טכנולוגיית תא הטייס וההטסה. פישוט תהליכי ההכנה, הבדיקה וההטסה הוא חדשני ויש אומרים גם חלקית מהפכני, שלא לדבר על השימוש בחומרים מתקדמים בייצור המטוס עצמו.

מודל הסימולציה שקניתי, מתקרב מאוד לתא הטייס בעולם האמיתי. נראה שאישור של בואינג שניתן למודל זה משחק תפקיד חשוב. בהקשר זה אני מחפש חברי קהילה שגם להם יש התנסות בהטסת מודל זה להחלפת רשמים.

סימולציה טובה ומאתגרת אי אפשר לבצע ללא כלי עזר בניווט. למדתי שזה חלק די קשה ללמידה וביצוע נכון. למזלנו יש כמה כלי עזר שרציתי להעמיד לדיון, אפליקציות שרצות על האייפד שלי (וכנראה גם על טבלטים אחרים)

- בראש ולראשונה ForeFlight. אפליקציה זו תעלה לכם לא מעט, אבל כתוכנה שמתוכננת גם לטייסים בפועל, היא מספקת לנו את כל הנתונים החשובים לתכנון וביצוע טיסות, במיוחד טיסות בינלאומיות, החל משדות תעופה ועד לתכנון מסלולי טיסה והוראות המראה ונחיתה.

- עם QuickPlan , אפשר לתכנת בקלות על ידי לחיצה על שדה תעופה מסוים ונקודות ניווט את תוכנית הטיסה. מה שחסר הוא החיבור לתכנות גבהים שונים במהלך הטיסה...

- iGMMapHD גם מבית (FSWidgets) כמו האפליקציה הקודמת, מראה לנו את המטוס שלנו בטיסה על המפה שעליה אפשר לשים את תנאי מזג האוויר (לעקיפת ענני גשם וסערה למשל)

- x-MapperPro (יש גם גרסה חינמית) עושה את אותו הדבר כמו iGMMapHD, בלי מפת אקלים אבל עם היתרון הגדול שהיא מראה את כל מהלך מסלול הטיסה על מפת גוגל.

- כשאני טס ליעד רחוק יותר (לעיתים אני קצת מקצר שמח מאד ) ורוצה ללגום כוס קפה בסלון, אני לוקח איתי את האייפד שלי, שם אותו על הדלפק ופותח את התוכנה AirTrack שמראה לי את לוח המחוונים של המטוס דרך הרשת הביתית (MFD +PFD).

אם יש למישהו עוד ידע על עזרים ואפליקציות אשמח לתגובה !
בפוסט נוסף הייתי רוצה לדסקס את נושא החומרה וכן את נושא התוכנה וההרחבות האפשריות וכן לדבר גם על מטוסים אחרים נוספים.
(תחת השם שלי אפשר למצוא ביוטיוב כמה סרטונים (לצערי לא באיכות גבוהה מפני שהתוכנה אינה מאפשרת תחת 64ביט שימוש ב QuickTime)

Ilan Dr. Kreitmann
ilankrt@gmail.com

iMac Retina 5K, 27-inch, Late 2015
4GHz Intel Core i7
Memory 32 GB 1867 MHz DDR3
Graphics AMD Radeon R9 M395X 4096 MB
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
RADIAL
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 25, 2012

הודעהנשלח: 20:10 ,28 פברואר 2013, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יש לך את ה787 של היינץ? איך החווית-טיסה? שמעתי שהוא לא-הכי מדוייק אבל נחמד.
בכול אופן, אם תרצה אני יכול לתת לך צביעה דמיונית שעשיתי לו לאל-על.

לגבי נתיבי טיסה, יש אחלה אתר ב:http://skyvector.com/
נותן לך את המפה העולמית של VFR, טיסה בנמוך ובגבוהה מכשירים. מאוד נוח לתכנון נתיב-טיסה.

אם אתה רוצה לארגן באינטרנט נתיב, ולהפוך אותו לקובץ שיעלה לFMS במטוס, אני ממליץ לך על http://www.simroutes.com/fb2/ParseRoute.aspx
אני מעדיף את הריאליסטיות שבלהדפיס פתקיות ולרשום ידנית. את הקבצים אני שומר אם אני רוצה התארגנות מהירה.

יהונתן פרי,
יו"ר XPIL-הקהילה הישראלית לX-PLANE
חבר בצוות הפיתוח של IXPT-ISRAEL XPROJECT TEAM
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> X-plane כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים