קניית מחשב דרך KSP - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 526 גולשים:
526 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> מועדון הטייסים -> קניית מחשב דרך KSP

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
IAF_201ELI
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 27, 2006

הודעהנשלח: 11:39 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: קניית מחשב דרך KSP תגובה עם ציטוט

שלום לכולם
הייתי רוצה לשתף אותכם בתהליך שאני עובר עם חברת KSP על קניית מחשב חדש.
לפני כחודשיים החלטתי לשדרג את המחשב הישן בכרטיס מסך, כונן SSD, וספק כח גדול יותר.
נכנסתי לאתר של KSP ברשת, ביצעתי את ההזמנה, קיבלתי מס' הזמנה וניגשתי לסניף רמת אביב שהוא הקרוב אלי. מסרתי את המחשב ושילמתי עבור השדרוג. כשבאתי לקחת את המחשב הסתבר שהורכב לי כרטיס מסך אחר, כששאלתי מדוע, הסתבר לי (שמבלי שאשים לב), איש המכירות שינה לי את סוג הכרטיס.
לאחר כחודשיים, ב 28/12/12 החלטתי לקנות מחשב חדש, הפעם ניגשתי לסניף והזמנתי ישירות, ביקשתי שיעבירו מהמחשב הישן את הציוד ששדרגתי רק לפני חודשיים לחדש. היה זה יום שישי. יומיים אחרי זה (יום שני) התקשרו מהסניף ואמרו שהמחשב מוכן, ניגשתי לקחת את המחשב ומסתבר שהמארז הוא לא מה שהזמנתי, התנצלו ואמרו שיודיעו לי לכשיהיה מוכן.
ביום רביעי ניגשתי לסניף ושאלתי מה קורה? נאמר לי שיש בעיה עם כרטיס המסך ושמחכים לכרטיס חדש. שבוע אחרי זה שאלתי מה קורה? נאמר לי שיש בעיה עם המארז, יומיים אחרי זה שאלתי מה קורה? אמרו לי שיש בעיה עם הלוח אם, לאחר שהחליפו גם את לוח האם המחשב התחיל לעבוד, היה זה ביום שישי בשתיים. ביום שני חזרתי לסניף לאחר שהמחשב פשוט לא נדלק. בערב חזרתי לקחת אותו ונאמר לי שהספק כח "הלך".
חזרתי לביתי בתקוה שעכשיו סוף סוף הסתיימו התלאות ואולי המחשב יעבוד. התחלתי להתקין עאת התכנות השונות ולאכזבתי המחשב נתקע והמסך התחיל לרצד. (נראה כמו כרטיס מסך ), חזרתי לסניף בבוקר של יום חמישי שוב עם המחשב ומאז המחשב עדיין שם.
דיברתי מס' פעמים עם שירות הלקוחות, הסברתי להם שזה גם כלי עבודה אך נראה שפשוט אין עם מי לדבר!! "אדוני המחשב במעבדה ולכשיהיה מוכן יודיעו לך".
חשוב לי לשתף אותכם במה שקורה איתי כחומר למחשבה. מאד עצבני
אלי.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
SnakEyes
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Jul 11, 2006

הודעהנשלח: 11:51 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לא מאמין לך עדיין התקלות???
זה פשוט מטורף...טוב אתה זה לא אני...אבל אם לי זה היה קורה הסניף היה מתפרק ואני עומד אחרי כל מילה שאני אומר לך,
התחלה גרועה מאוד מאוד למחשב "החדש".
בכל מקרה עדכן אותי מה קורה.

DCS WORLD-Forum Administrator
The 147 Squadron commander
טייסת 147 בפייסבוק
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 20:56 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אלי, מה היה בסוף עם הכרטיס מסך שהאיש מכירות החליף לך?
איך זה טופל?
אלון
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
IAF_201ELI
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 27, 2006

הודעהנשלח: 21:06 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הרגע חזרתי מהחנות והחליפו לי את כרטיס המסך וביקשתי גם (לפי הצעתו של מיכה) להחליף את הכבלים של ה SATA
אני מקווה שעכשיו המחשב יעבוד ללא בעיות
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 21:27 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הזוי...

עדיין לא נתקלתי איתם בבעיות (ואני קונה מהם הרבה) אבל אני מניח שכן הם מסוג החברות האלו שאם אתה נופל איתם עם בעיה, תצטרך לעבוד קשה כדי לקבל שירות נורמלי... מחירים זולים אבל שירות לא להיט.

דרך אגב אני אישית תמיד קונה חלקים ומרכיב לבד, למי שלא מכיר זה אולי נראה מסובך אבל עובדים לפי הוראות התקנה (חוברות יש ברשת וגם מין הסתם מצורפות לחומרה) וזה ממש כמו להרכיב לגו. ככה יוצא יותר זול ויותר בטוח ואם יש בעיה אתה יודע יותר מהר איפה היא מבלי לחכות למעבדות ולטכנאי שעובד לפי הזמן שלו...

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
jonathan
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 11, 2007

הודעהנשלח: 21:38 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk, כמו שהרבה אומרים, תלוי מאוד מאיזה סניף שלהם קונים. כנראה יש נחמדים ורציניים יותר ויש כאלה פחות.

יהונתן חסין.

ב'הפסקת עישון'- כולם מעשנים.
ב'הפסקת אוכל'- כולם אוכלים.
ב'הפסקת שתיה'- כולם שותים.
ב'הפסקת רענון'- כולם מתרעננים.

אחר כך מתפלאים שב'הפסקת אש'- כולם יורים!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 21:39 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי יוני גם אני כמוך, אבל לא ממליץ לאחרים כי זה סיכון עצום אם אתה קונה מחברה כמו KSP או IVORY.
מהסיבה הפשוטה שאתה חושף את עצמך להתנערות שלהם מאחריות על הרכיב.

גם אם קיבלת רכיב תקול הם תמיד יוכלו להאשים אותך שדפקת משהו ברכיב במהלך ההרכבה /התקנה (עיקום פינים, עשית קצר חשמלי) ועוד כל מיני תירוצים עלובים.

הכי חשוב זה לקנות ממישהו שאתה סומך עליו שלא יתנער מאחריות, ואם מתגלה שהרכיב דפוק יחליף לך בלי להערים קשיים.

אלון
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
vAiCon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 04, 2011

הודעהנשלח: 22:46 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גם אני למספר חודשיים ביצעתי שידרוג למחשב,
מפאת התקציב הנמוך שהיה ברשותי חיפשתי עמוקות אחר חנות אמינה וזולה עד כמה שאפשר.
מצאתי חנות ושמה TMS, אשר מוכרת חומרת מחשב (להרכבה או בניפרד) במחירים הזולים ביותר שיצא לי לראות.
בוא נגיד שעד שבוע (אני לא זוכר בדיוק כמה זמן זה לקח) הם שלחו לי את כל החלקים עם שליח עד הבית, עם הקופסאות של כל החלקים.
כמובן שאם קונים מחשב חדש לגמרי יש הנחות רבות.

בפעם הבאה, אני ממליץ לשדרג/לקנות מהם.

בברכה,
אסף [vAiCon]
*חבר פעיל בטייסת 108*

חזור למעלה
schredder
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 27/09/2005

הודעהנשלח: 23:09 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אלי,

לא ידעתי שהמצב עד כדי כך חמור !

לדעתי אם ימשיכו להיות לך בעיות אתה צריך לבקש ***החזר כספי מלא*** ולהבהיר להם שהם צריכים לומר תודה שאתה לא מחייב אותם על הזמן שאיבדת ועל העבודה.

להתחיל לעבוד עם "סוס" חולה זה אף פעם לא כיף ומקום להרבה צרות.

לצערי ,לפחות בארץ הרבה טכנאי מחשבים שעובדים "בקבלנות" על מחשבים אינם עושים זאת בצורה מקצועית. לפחות לא בסטנדרטים הנדרשים.

טכנאי שאוהב את התחום לא יכול להרכיב 10 מערכות בשעה וחצי בלי לדפוק פה ולעקם שם...

נדיר שאני מרכיב מחשב לחבר משפחה או מכר. פשוט כי אני לא מוכן להתפשר על איכות ההרכבה שלוקחת זמן - וזמן לא תמיד בנמצא...

אסור לי לומר משהו בגנות חנות זו או אחרת אז מלים רעות לא תשמעו פה ממני, אבל אני מרשה לעצמי להמליץ על חנות טובה שלא אכזבה אותי אף פעם.
תרשמו :

www.zigzag2000.co.il

אתם לא צריכים לומר שמישהו שלח אתכם ואין לי דיבידנדים שם. יש שם פשוט אנשים מקצועיים.נעימים. ש*אוהבים* את מה שהם עושים. וזו מילת המפתח. *אוהבים*.

הם מרכיבים לך את המחשב כאילו הם מרכיבים לעצמם.

בנוסף , למדתי שאפשר להיות בקשר עם יבואנים ולהזמין דרכם חלקים. עם אחריות מלאה. הכל עם קופסאות סגור וחתום. בלי להתעסק עם חנויות שמוכרות מחירים זולים. ועדיין המחיר יוצא יותר זול...

אתם מוזמנים לבדוק אותי. במערכת ממוצעת אפשר לחסוך כ 300 שח בקנייה מפה או מפה ולא משם...אבל בשעת המבחן....

זה לא שווה את הכאב ראש. זה לא שווה את השעות מול המחשב לגבות,לפרמט,להתקין, לשחזר וכו' (ומי שמכיר את זה "מקרוב" טופח בייאוש על המצח ומבין בדיוק למה אני מתכוון...)

מקווה שיסדרו לך את המחשב בהקדם ותוכל להשלים את המבנה החסר... מגניב

ואל תוותר . אם עדיין יהיו בעיות ולו המינוריות ביותר - START UP FRESH ותדרוש פיצוי כספי מלא ושיחזירו הכל למצב הקודם. אם לוחצים מספיק הם מסכימים.

אגב, והפעם כן ניתן לומר לגבי KSP כי זו האמת. המסמך שחותמים להם עת קבלת הסחורה כל כך מפלה את הלקוח לרעה. הוא רומס את רוב זכויותיך כצרכן. עצם קיומו - אני לא קונה שם.

***הבהרה משפטית***מה שנכתב בתגובה זו הוא נסיון אישי שלי שנבנה לאורך זמן. אין בכוונתי לעשות עוול עם איש ואין לי מניעים אחרים מלבד טובת חבריי והקהילה בה אני שותף.

ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם אמחצם ולא יכלו קום יפלו תחת רגלי
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 1:48 ,14 ינואר 2013, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זיגזג בנו לעצמם מוניטין במשך שנים - הם נחשבים מוכרים ואמינים.
גם TMS בסדר גמור.

אישית, לא הזמנתי מאף אחת מהן.
את שני המחשבים האחרונים שלי (כלומר 6 שנים אחורה) הזמנתי בחלקים והרכבתי בעצמי.
סה"כ תמיד נהנתי מעבודת ההרכבה והחיווט. שזה מפתיע, כי אני ברדקיסט.

המחשב הקודם הוזמן מIQPC (שאני לא סגור האם עדיין קיימים) ועם השנים הרכיבים שודרגו עם חתיכות מKSP (כל פעם מסניף אחר. תלוי אם קניתי קרוב לבית או קרוב לעבודה) או מחו"ל.
סה"כ המארז וכונן הDVD הם היחידים "ששרדו" את 6 השנים. והמארז הוא הבא ללכת מחייך (אבל אל תגלו לו עדיין)

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 2:06 ,14 ינואר 2013, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

schredder כתב:

אתם מוזמנים לבדוק אותי. במערכת ממוצעת אפשר לחסוך כ 300 שח בקנייה מפה או מפה ולא משם...אבל בשעת המבחן....

מצטער אבל אני מוכרח לא להסכים לגבי ההפרשים במחיר. על מערכת Gaming ממוצעת, נניח עם מעבד i5 מהשורה הראשונה, וכרטיס מסך איכותי (נניח 660TI ומעלה), כוננים קשיחים, לוח אם של חברה מוכרת וכו', ההפרש יכול להגיע להרבה יותר מ 300 ש"ח. סתם לדוגמא תבדוק את הכרטיס שהזכרתי ב KSP, הכי זול של Zotac (שלמרות השם הלא מוכר מדובר בכרטיסים טובים) עולה 1385 ש"ח ולעומת זאת ב Zigzag כרטיס זהה של Gigabyte עולה 1669, וגם אם תיקח של Gigabyte מ KSP אז הוא עולה 1462 שזה עדיין 200 ש"ח פחות וזה רק כרטיס מסך. תוסיף עוד 100 על הלוח, 50-70 על ה CPU, עוד 100 על ספק ומארז, עוד 100 על HD ואתה בקלות מגיע ל 600-700 ש"J הפרש שזה כבר כ 25% מערך המוצרים ב KSP.

לא סתם אנשים קונים מ KSP ו Ivory, אני אישית פעם הייתי מחפש באינטרנט תמיד לפני שהייתי קונה משהו, פשוט כשבניתי את המערכת הנוכחית, גיליתי ש KSP זולים יותר מכל חנות שמופיעה ברשת ולכן כבר הזמנתי כמעט הכל מהם. בענין השירות והיחס, יכול להיות שבמקרה של תקלות יש לזה מחיר אבל עדיין כנראה שמדובר בלא יותר מידי מקרים כי הרוב כן מרוצים בסה"כ.

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
schredder
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 27/09/2005

הודעהנשלח: 11:57 ,14 ינואר 2013, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk,

ברור שבמערכות קצה אפשר לחסוך הרבה יותר.

בגלל זה בדיוק אני גם מרכיב הכל לבד ומשתדל לקנות אצל היבואן.

כך אני משיג ביצועים יותר טובים. בניית מערכת בגמישות הכי גבוהה שיש ומחיר זול יחסית למערכת הנבנית.

בתגובה הקודמת אני מתכוון למערכות מורכבות מראש. לא למערכת שאתה בונה לעצמך לפי רצונך. פה המחיר מטפס בצורה תלולה והבדלים בין מקום אחד למשנהו יכולים להיות גדולים.

ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם אמחצם ולא יכלו קום יפלו תחת רגלי
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:24 ,14 ינואר 2013, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הבנתי מחייך

הקטע של היבואנים באמת מעניין תודה, אישית אף פעם לא ניסיתי לחפש.. אני אמנם לא קונה מחשבי על אבל כן באזור ה 4000 ש"ח ל"קופסה" ומה שבתוכה.

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> מועדון הטייסים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים