שימוש יעיל בAI וDL - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 284 גולשים:
284 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> שימוש יעיל בAI וDL

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
nikos
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 29, 2010

הודעהנשלח: 17:33 ,31 מרץ 2012, שבת    כותרת הודעה: שימוש יעיל בAI וDL תגובה עם ציטוט

אחרי יציאת שטח ישראל התקנתי את פאלקון מחדש ואני מנסה להתרגל מחדש למשחק. הDATA LINK פשוט דבר אדיר והוא מאוד עוזר בניהול קרב אוויר. לתת מטרה לכל אחד במבנה ולבקש מהם לתקוף מאוד עוזר בניהול הAI.
השאלה שלי נוגעת למצב א"ק- אם אני יוצא לתקיפה במבנה של רביעיה ואני רוצה שכל מטוס יתקוף מטרה שונה, מה הדרך הכי יעילה לעשות את זה?
ניסיתי לתת לכל מטרה WAYPOINT שונה (15,16,17- כמובן אלה נ"צ שלא חופפים את הנקודות ציון הרגילות )ואז כאשר מתקרבים למטרה אני בוחר נ"צ נועל על המטרה ומבקש מהWINGMAN לתקוף את המטרה... מחליף לנ"צ הבא ומבקש מהשני לתקוף אותה וחוזר חלילה...
2 בעיות:
א. אפשר לתת פקודה למס' 2, למספרי 3 ו4 או לכל המבנה... אין דרך לתת מטרה ל4 בנפרד. זה יוצר מצב ששתי מטוסים תוקפים מטרות שונות ומס' 4 לא עושה כלום שזה חבל מאוד.
ב. אם אני מחמש את המטוסים ב JDAM אז למטוסים במבנה אין את הנ"צ של המטרות ולכן הם מחטאים (למרות שהייתי מצפה שהם יתקפו בCCRP ואז יפגעו בנ"צ המטרה (בדר"כ 3 או 4 או 5) /יפציצו בCCIP ויפגעו במטרה)

השאלות שלי:
א. האם במצב שבו אני מתאר כרגע אני חייב לחמש את הWINGMANS בלייזר כדי שיפגעו?
ב. האם אני צריך לשלוח לכל מטוס בנפרד נ"צ עם מטרה דרך הDL?
ג. האם יש דרך להפעיל את מס' 4?
ד. האם יש דרך יעילה יותר לתקוף מטרות קרקע נייחות עם כל המבנה?

כל טיפ/שיטה יתקבלו בברכה!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 21:31 ,31 מרץ 2012, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אהלן

אתה לא חייב להראות ל AI שלך את המטרות כדי שיתקפו, אלא אם אתה רוצה שיתקפו מטרה ספציפית אז כמו שאמרת בעזרת בחירת הנ"צ וקריאה לתקוף את המטרה הנוכחית.

הפקודה שאמורה לתת את מה שאתה מחפש היא "Attack Targets" (או 8 בתפריט הפקודות הראשי ל AI). כעיקרון כשאתה אומר ל AI את הפקודה הזו הם אמורים לבחור מטרות במתחם ולזרוק כל פצצה על מטרה שונה. כמובן שאין כאן 100% ותמיד יכול להיווצר מצב שה AI יבחרו מטרות זהות במיוחד אם מדובר במתחם שאין בו מספיק מטרות. בחירת המטרות של ה AI מתבצעת בסדר מסויים ועד כמה שיצא לי לבדוק הם מחלקים ביניהם לא רע את המטרות, אם יש מספיק. דוגמא טובה תהיה תקיפה שדות תעופה, מתחם עם המון מטרות.

לא מבין מה אתה מתכוון לכך שהם מחטיאים או למוד שהם משתמשים בו או לנ"צ, אין קשר לכל הדברים האלו כשזה קשור ל AI. לצורך הענין הם משתמשים ב CCRP ותמיד זורקים על מטרה שנבחרה (בניגוד לטייס אנושי שיכול לזרוק על נקודה בקרקע, למשל ב CCIP) והם לא יכולים "להחטיא" כמו שטייס אנושי יכול אם הוא לא מבצע נכון את היעף. ה AI תמיד פוגעים לאן שהם מכוונים. אם הם מחטיאים הבעיה היא כנראה בבחירת המטרה ולא ביעף עצמו.

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
nikos
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 29, 2010

הודעהנשלח: 22:05 ,31 מרץ 2012, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני משתמש בפקודה 8 attack targets

כשאני מחמש אותם בJDAM וכ15 מייל לפני המטרה שולח אותם לתקוף (לצורך העניין בוחר נ.צ 15 שזו המטרה הראשונה, נועל עליה ואז נותן את פקודה 8 לWINGMAN, עובר לנ.צ 16 נועל עליה ומבקש מהELEMENT לתקוף אותה) נוצר מצב שגם 2 וגם 3 מטילים פצצות אבל מחטיאים. כשאני עושה תהליך זהה לחלוטין אבל המטוסים חמושים בפצצות ליזר- הם פוגעים. אני לא יודע איך כתבו את הקוד של המשחק אבל לפי איך שזה נראה כדי שJDAM יפגע הוא צריך להיות מוטל על נ.צ/מטרה נעולה בFCR(?)...
כיוון שאין להם את הנ.צ של המטרה אולי הם מחטיאים? מעניין איך כתוב הקוד עבור תקיפת הWINGMANS ושל הJDAM...

בכל מקרה אני אעשה עוד ניסוים במעטפות שונות. אולי הבעיה היא נקודתית ולא קשורה לחימוש.

אגב, בBMS עושים איזה שהיא עבודה בכל הקשור להתנהגות הAI והפקודות שניתן לתת להם?
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 22:32 ,31 מרץ 2012, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אין קשר לסימון הנ"צ כמטרה לבין החטאות של ה AI. כעיקרון ברגע שאתה נותן פקודת Attack Targets, הקוד מעביר ל AI את המיקום של המטרה שלך (מטרה, נ"צ, FCR, TGP, לא משנה, כעיקרון זה לאן שה FCC שלך מצביע) באותו רגע וה AI מחפש מטרות באזור שאינן בדיוק המטרה שלך ואמור לתקוף אותן.

אם ה AI מחטיאים עם ה JDAMs אז אולי יש בעיה בקוד למרות שאני מאמין שאם הייתה בעיה כזו, היינו מודעים אליה (בטח היו דיווחים ואין ככל שידוע לי, לא בפורום הפתוח ולא בתוך הקבוצה). אולי מדובר באזור מסויים שבעייתי משהו? אתה יכול לנסות במקום אחר?

לגבי העתיד, אכן שינויים מתוכננים עבור ה JDAM (שינויים שכבר נכתבו ויהיו בעתיד, כנראה בגרסה שתקרא 4.33), גם לגבי מודים של תפעול וגם לגבי ה AI. אני יכול לומר לך שה AI בעתיד יידע לזרוק כמה פצצות JDAM באותו היעף על מטרות שונות, אם יהיה לו מספיק מרווח זמן.

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים