עומד על המסלול ומטוס פונה שמאלה או ימינה(יש שאני נכנס לטיסה) - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 549 גולשים:
548 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פלייט סימולטור -> עומד על המסלול ומטוס פונה שמאלה או ימינה(יש שאני נכנס לטיסה)

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
OrenArbiv
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 04, 2011

הודעהנשלח: 15:46 ,25 נובמבר 2011, ו'    כותרת הודעה: עומד על המסלול ומטוס פונה שמאלה או ימינה(יש שאני נכנס לטיסה) תגובה עם ציטוט

שלום,
כשאני נכנס לטיסה בנתב"ג או כל טיסה אחרת שכבר מתחילים בה על המסלול(לקראת המראה) המטוס שלי מחליט שהוא פונה או משאלה או ימינה...ונמאס לי מזה..
אני כרגע משחק עם מקלדת..זה קשור איכשהו?

עוד שאלה קטנה,
איך אני יכול לעשות שמשחק יעבוד לי בגראפיקה הכי טובה והכי ריאליסטית?

תודה.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
מטוסניק
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 20, 2011

הודעהנשלח: 19:09 ,25 נובמבר 2011, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זה קשור כי מתי שאתה לוחץ על המקלדת ימינה אז הוא נשאר ככה עז שאתה לוחץ על שמאלה ומשחרר את זה גם לי זה קרה אבל בהמראה ובטיסה עצמה אם אתה לא עם טייס אוטומטי זה ממש בעייתי כדאי שתקנה ג'וייסטיק לדעתי
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 19:18 ,25 נובמבר 2011, ו'    כותרת הודעה: Re: עומד על המסלול ומטוס פונה שמאלה או ימינה(יש שאני נכנס לט תגובה עם ציטוט

OrenArbiv כתב:

אתה פשוט מגדיר בו את הגרפיקה הכי טובה והכי ראליסטית, מוסיף כמה תוספים נחמדים בשביל טקסטורות קרקע, אטמוספרה (REX לפחות) וסינרי בכללי.

זה כמובן יוצר בעיה חדשה- אם המחשב שלך מסוגל לעבד את כל זה בקצב שיספיק לקצב פריימים נוח לך.

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
OrenArbiv
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 04, 2011

הודעהנשלח: 21:15 ,25 נובמבר 2011, ו'    כותרת הודעה: Re: עומד על המסלול ומטוס פונה שמאלה או ימינה(יש שאני נכנס לט תגובה עם ציטוט

Mike_69th כתב:
OrenArbiv כתב:

אתה פשוט מגדיר בו את הגרפיקה הכי טובה והכי ראליסטית, מוסיף כמה תוספים נחמדים בשביל טקסטורות קרקע, אטמוספרה (REX לפחות) וסינרי בכללי.

זה כמובן יוצר בעיה חדשה- אם המחשב שלך מסוגל לעבד את כל זה בקצב שיספיק לקצב פריימים נוח לך.

המחשב שלי יעמוד בזה זאת לא הבעיה..
איפה אני יכו להוריד תוספים של טקסטורות קרקע, אטמוספרה וסינרי?
אתה יכול להביא לי מדריך איך להתקין אותם ומאיפה להוריד אותם?

דרך אגב- יש לי את המשחק המקורי ואני יכול לשחק ברשת, שמעתי שיש פה בית ספר לטיסה מישהו יודע מתי הוא יפתח ואני יוכל להתחיל ללמוד בו?
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 21:58 ,25 נובמבר 2011, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

קרקע זה לרוב סינרי.
לגבי ישראל בפרט אתה מוזמן להעיף מבט כאן:
http://www.preflight.us/HE/ftopict-14492.html
רוב התוספים האלה חינמיים, אני יכול לחשוב רק על נתב"ג החדש שכראוי לרמה עולה כמה שעולה.

לגבי שאר העולם- אין גבול. תסתכל בAVSIM בשביל תוספים חינמיים ובחנויות השונות בשביל כל השאר.
יש יותר מדי חנויות ברשת שמוכרות תוספים שונים ומשונים אז במקום לרכז רשימה אפילו גיגלתי את זה בשבילך:
http://bit.ly/v5FU6M

בשביל אטמוספירה (מבחינת טקסטורות בעיקר, אבל גם תאורה ויש לה גם מנוע מזג אויר נחמד, אבל לא היחיד) בעיקר פופולרית התוכנה Real Environment Extreme:
http://realenvironmentxtreme.com/

ולבסוף אני לא יכול להמנע מלהזכיר משהו חינמי יותר שמיועד לפחות לייעל קצת את האופן שבו FSX מנצל את משאבי המערכת שלך (די חשוב בשביל מחשבים חדשים כי FSX לא יודע איך לאכול אותם):
http://www.preflight.us/HE/ftopicp-173540.html#173540

הוראות התקנה תוכל למצוא צמודות להורדות השונות, ברובם המוחלט של המקרים תמצא קובץ README עם הוראות התקנה מדוייקות.
הוראות התקנה כלליות יותר תוכל למצוא בדיון אצלנו שמרכז כל מיני דברים כאלה (נתתי לינק אליו, אתה כבר תראה).

תוספות ל FSX זה בור ללא תחתית- אם אתה רוצה להיכנס אליו תוודא שאתה קורא את כל ההוראות לפני כל צעד. אל תתקין כמה דברים אחד אחרי השני בלי לוודא שהכל פועל אחרי כל התקנה ושהכל מסודר בסימולטור לפי ההמלצות שתקרא כאן ברשימת הלינקים של מולי. לאט לאט, ויהיה בסדר מחייך

בתי ספר לטיסה יש שניים- IFS ו VFS. תצטרך להתעניין אצלם מתי נפתח מחזור ולהרשם לאן שתרצה. ההבדל העיקרי איך שהבנתי הוא משך הקורס בכל אחד מהם אבל בסופו של דבר תצא עם אותו ידע.
www.vfs-il.net
www.ifschool.net

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פלייט סימולטור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים