מתחיל ללמוד פיקוח =] - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 516 גולשים:
515 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פלייט סימולטור -> מתחיל ללמוד פיקוח =]

שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
MaorC
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 07, 2011

הודעהנשלח: 18:42 ,8 נובמבר 2011, ג'    כותרת הודעה: מתחיל ללמוד פיקוח =] תגובה עם ציטוט

שלום חברי פריפלייט ,
אין פה משהו מיוחד ( לפחות לגביכם אני מניח ) , אני רוצה ליידע אותכם סה"כ שעברתי מואטיל ל- VATUED והצטרפתי ל- BeluxvACC - החטיבה הבלגית .
מי שמכיר מ-VATIL - אורי אוהביה ורמי ארבילי - שני אנשים מקצועיים ורציניים מאוד נמצאים שם .
אני מרוצה מכל רגע , עברתי EUROTEST עם 13 תשובות נכונות ( כדי לעבור צריך 10 ) ומתוך 15 בכללי , שאלות שדורשות חשיבה , מאוד אהבתי את השאלות כי הן היו מעניינות .
אוקיי , כרגע מחפשים לי Mentor , זה המדריך שלי , שיתחיל ללמד אותי ELLX_TWR מגדל לוקסמבורג .
אתם לא מבינים כמה התבאסתי שראיתי שזה השדה שאני מתחיל ממנו ,
אתם בטח מנחשים שהיחס היה מוטעה ? לאחר שחקרתי עוד טיפה את השדה גיליתי שזהו שדה מדהים ביופיו ומפותח ביותר ! מסלול 1 24\06 , אורך המסלול 13000 רגל , בערך 4 קילומטר , מצוייד במערכות ILS CAT 3 ,
מדהים ! גם הסביבה .
בכל מקרה , באתי אליכם גם בבקשה קטנה =]
אני יודע שזה מוקדם מדי אך יום יבוא ואצטרך כמובן לעשות בחינה מעשית וכמובן שלשיעורים עם המדריך אצטרך תנועה .
חבר'ה , מי שיכול ורואה שיש Online בלוקסמבורג Maor Cohen \ Yair Fihman \ Elad Orlansky ( כולנו הישראלים שעברנו ביחד לבלגים ) בבקשה אם יש לכם זמן ומתחשק לכם לטוס אנחנו מאוד נשמח .
התנועה בלוקסמבורג ברשת היא לא " המונית " כמו בריסל , רק שעולה פיקוח עולה פה ושם , במציאות אומנם התנועה שם ענקית .
אוקיי , הבנתם אותי טייסים יקרים ?

מאור כהן =]

נערך בפעם אחרונה על-ידי MaorC בתאריך 13:56 ,9 נובמבר 2011, ד', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
yair20084
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 21, 2011

הודעהנשלח: 19:11 ,8 נובמבר 2011, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מחזק את הדברים אני עברתי ביחד אם מאור
טוב נו לא בידיוק עברתי מאז ומתמיד הייתי ב VATEUD רעיון
אז בבקשה כשאתם רואים שם פיקוח בוא לטוס
תודה מראש
חזור למעלה
Muli
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 06, 2008

הודעהנשלח: 23:01 ,8 נובמבר 2011, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בהצלחה.
קצת חבל שואטיל מפסידה חבר'ה עם מוטיבציה כזאת של להתקדם בכל מחיר, גם במחיר של התמודדות עם השפה(בזמן הלימוד, הפיקוח בכל מקרה נעשה באנגלית). אבל שם בעולם הגדול(אירופה וארה"ב) המגוון גדול יותר וסדר הגודל של התנועה לרוב הרבה יותר גדול מישראל, כך שבסופו של דבר רק תרוויחו מהזלזול שעליו התלוננתם.
(אני, אגב ב-VATUSA מחייך )

מולי
חזור למעלה
ezman
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 25, 2007

הודעהנשלח: 13:19 ,9 נובמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Muli כתב:
בהצלחה.
קצת חבל שואטיל מפסידה חבר'ה עם מוטיבציה כזאת של להתקדם בכל מחיר, גם במחיר של התמודדות עם השפה(בזמן הלימוד, הפיקוח בכל מקרה נעשה באנגלית). אבל שם בעולם הגדול(אירופה וארה"ב) המגוון גדול יותר וסדר הגודל של התנועה לרוב הרבה יותר גדול מישראל, כך שבסופו של דבר רק תרוויחו מהזלזול שעליו התלוננתם.
(אני, אגב ב-VATUSA מחייך )

מולי זה לא בריחת מוחות ולא נעליים, בדקתי את הנושא עם מחלקת הדרכה של ואטאיל ברשימה שפורסמה

לךק לא הגישו ולא מתועדת בקשה להכשרה כפקח בואטאיל ו וחלק לא עברו בחינות בסיס
לגבי רמי ואורי אני מכיר אותם ועם רמי יוצא לי לדבר לא מעט ואני מכיר את הסיבות להיותם בחטיבות אחרות ואני גם מכבד אותם אין עם זה שום בעיה אבל, אין שום סיבה הגיונית להשמיץ חטיבה אחרת :
"עברתי לחטיבה הזאת מפני שאני סובל יחס מזלזל בעיקר מהחטיבה הישראלית , מה לעשות , ישראלים זו לא המציאה הכי טובה , ומאוד כואב לי לומר זאת . "

ושתבין משהו ואטאיל ובפרט מחלקת הדרכה לא חפה מבעיות ובמקרים מסויימים אני לא מצדיק חלק מצורת ההתנהלות שם, אבל גם לחטיבות זרות יש בעיות ובכל מנגנון ארגוני, אני מאמין שבנאדאם בוגר ועם קצת ניסיון חיים אתה יודע.

לי אישית גם חבל שאתה לא איתנו ומעדיף את הגולה, אני לא ידוע למה אבל אני מכבד אותך על זה , אבל המרחק גדול בין לזה לבין לרשום גיבוב של השמצות (הנושא הועבר גם לחטיבה הבלגית אגב) על חטיבה שכנה בפורום חיצוני, סך הכל מדובר ברשת אחת וגוף אחד זה לא שמדובר במעבר לאיבאו או משהו. בסגנון.

נערך בפעם אחרונה על-ידי ezman בתאריך 17:00 ,9 נובמבר 2011, ד', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
MaorC
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:55 ,9 נובמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

-ערוך-
בניגוד לכמה ילדים ספציפיים פה אני נמנע מריבים .
חזור למעלה
yair20084
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 21, 2011

הודעהנשלח: 16:07 ,9 נובמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אדון ezman הנכבד אם לא ראיתה את ההודעה שלי כתבתי שלא הייתי בוואטיל אף פעם.
חזור למעלה
ezman
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:15 ,9 נובמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אדון יאיר כתבת:
"מחזק את הדברים אני עברתי ביחד עם מאור "
מבחינתי זה די כולל תלמד להתנסח. להבא.
חזור למעלה
elads
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2008

הודעהנשלח: 16:20 ,9 נובמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ezman היקר-

אהלן.
בתור אחד שפעיל בואטיל ובIFS בפרט אני האחרון שאלכלך על ואטיל.
אשמח שלא תכתוב בפורום את כל קורות חיי בואטיל ואיזה מבחן כן עברתי ואיזה מבחן לא עברתי.

מתגובתך אני הסקתי כי לדעתך :
אני טיפש וכי למה זאת? כי אמרת ואני מצטט: "לא בריחת מוחות ולא נעליים".

אז אנא ממך- בתור אחד שהוא פלוס מינוס קולגה שלך רק בתחום אחר בחטיבה,
ואתה בתור אחד שקיבל תפקיד בתור מנהל פורום (אגב מזל טוב, לא יצא לי לברך אותך עדיין)
עליך להראות דוגמא ולהראות דרך התייחסות נאותה גם ל"התקפות" כביכול.

אני מבקש ממך ברוב טובך- אל תשמיץ אותי ואת חבריי גם.

ההשמצה על ואטיל אמנם לא הייתה במקום, אך זה לא נותן לך את הלגיטמציה להשמיץ גם.
הרי כתבת שאנחנו פועלים ברשת אחת ופועלים למען מטרות דמות ואפילו זהות- לטוס באופן הכי ריאליסטי ומקצועי שאפשר, וכמובן להנות!.

אשמח אם תערוך את ההודעה או לכל הפחות תעדן את ניסוחה במיוחד בחלקה הראשון

תודה והמשך יום נעים.
חזור למעלה
RyonI
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 27, 2007

הודעהנשלח: 16:20 ,9 נובמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום חברים.
רובנו כאן ושם כדי בסהכ להינות מתחביב משותף בזמן הפנוי, אף אחד לא בא כאן "לריב".

בכל מקרה כנציג החטיבה נשמח תמיד לשמוע דעות, הצעות לשיפור ותגובות, בין אם זה תפקוד הנהלתי או ילד בן 13 שקילל ב-TS. לפני כמה שבועות סיימנו להריץ סקר עם עשרות קטגוריות שבא לעזור לנו לראות ולהבין את דעת חברי החטיבה על תפקוד החטיבה בתחומים שונים, לפתח את החטיבה בנקודות החלשות ועוד.
עם זאת ראוי לציין שהצגת החטיבה באור שלילי רק כי "ככה זה ישראלים" ללא סיבה ברורה ומבוססת, הוא לא מעשה שמכבד את שני הצדדים (וגם ודאית לא מקובל על VATSIM עצמה). החטיבה הישראלית הריצה במהלך השנים אירועים ופעילויות שלהרבה חטיבות יש עוד מה ללמוד מהם.
אין ספק שתמיד יש מה לשפר, וכמו בחיים האמיתיים אנחנו די "פרח בשדה קוצים". המון תנועה 24/7 כמו באירופה אולי אין, אבל דברים מתפתחים והרבה חברים מעדיפים דווקא כן להיות שותפים ולתרום לחטיבה.

שיהיה ברור, אנחנו לא רודפים אחר אף אחד, ולא נמנע מאף אחד הסמכה בהמשך. לחטיבה הישראלית יש מספיק פקחים וחברים שאוהבים את המקום ומתעקשים כן לתרום ולהדריך דורות המשך למרות ה"זלזול". החבר'ה הרציניים באמת משום מה נשארים.

ספציפית לשמות: את מאור איני מכיר כלל, אלעד היה אצלנו בתהליכים ראשוניים ובחר לעבור ויאיר קיבל דוא"ל על שהוא רשום בחטיבה האירופאית- אך משום מה לא החזיר תשובה על כוונתו.
בהחלט "זלזול".

בכנות, שיהיה לכם בהצלחה בבלגיה. אנחנו בנתב"ג בטוב וברע. קורץ

יוני רביבו VATIL3
(מייק הוא הצדק!)

נערך בפעם אחרונה על-ידי RyonI בתאריך 16:32 ,9 נובמבר 2011, ד', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
MaorC
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:24 ,9 נובמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתם לא מבינים שלא הצגתי את החטיבה כולה כשלילית ?
יש בחטיבה ילדים שאני פשוט מעריך ומכבד כל כך,
מנגד , יש גם כל כך הרבה מקרים שבהם התלוננתי וכלום לא קרה , לאחר אינספור בירורים שום דבר לא השתפר.
אני לא עוזב רק בגלל היחס מהישראלים , אלא אני גם רציתי לעבור ממילא .
ואלעד , אם אתה בא ומשמיץ אותי , את יאיר ואלעד שאני ויאיר אפילו לא ניסינו להיות פקחים בישראל ( מה שלא קשור בכלל , לא יודע למה אתה מקשר את זה , בכל מקרה נובע כי אתה סתם שומר טינה או "רוצה להחזיר לנו" ) .
פה אני סוגר את הדיון , אני אשמח אם למישהו יש הערות או נפגע ממה שאמרתי - בפרטי , לא לעיני כולם פה .
אני לא מעוניין לריב פה עם כולם , דיי , באתי לדבר על זה שאני מתחיל ללמוד פיקוח בבלגיה ורציתי לבקש שתבואו לבקר מדי פעם ,
תודה ,
מאור .
חזור למעלה
ezman
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:36 ,9 נובמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אלעד
אומרים שעל ראש הגנב בוער הכובע ....עשיתי העתק הדבק של השמות והבאתי את המצב כמו שהוא בלי לפרט כל אחד מי עשה מה.

מאור,
בקצרה כתבת מה שכתבת מבחינתי עשית הכללה מגעילה גם על חברי במחלקת הדרכה( בגלל שדיברת על נושא הפיקוח בעיקר) וגם על ואטאיל שכאמור אינה משולמת, מצידי תעבור כל 12 שעות ע"פ GMT חטיבה (יש הרבה בווטסים) זה לא מעניין אותי, יש דברים שאני לא אסבול בשום מקום.

אגב איני חבר צוות בואטאיל שהעברתי את הקישור לדיון הזה ליוני ולשאר צוות ההדרכה דווקא הייתי בטוח שנפלתם בין הכסאות הבירוקרטים של ואטאיל ואנחנו כואטאיל הפסדנו בגלל זה...מסתבר שטעיתי.
יום טוב
חזור למעלה
elads
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2008

הודעהנשלח: 16:49 ,9 נובמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ezman כתב:
אלעד
אומרים שעל ראש הגנב בוער הכובע ....עשיתי העתק הדבק של השמות והבאתי את המצב כמו שהוא בלי לפרט כל אחד מי עשה מה.

מאור,
בקצרה כתבת מה שכתבת מבחינתי עשית הכללה מגעילה גם על חברי במחלקת הדרכה( בגלל שדיברת על נושא הפיקוח בעיקר) וגם על ואטאיל שכאמור אינה משולמת, מצידי תעבור כל 12 שעות ע"פ GMT חטיבה (יש הרבה בווטסים) זה לא מעניין אותי, יש דברים שאני לא אסבול בשום מקום.

אגב איני חבר צוות בואטאיל שהעברתי את הקישור לדיון הזה ליוני ולשאר צוות ההדרכה דווקא הייתי בטוח שנפלתם בין הכסאות הבירוקרטים של ואטאיל ואנחנו כואטאיל הפסדנו בגלל זה...מסתבר שטעיתי.
יום טוב

לכל כלל יש יוצא מן הכלל.
זה עובד גם בפתגמים...

שמע- אין לי מילה רעה אחת על ואטיל.
אני הלכתי ללמוד פיקוח בואטיל
עברתי מבחן S1
נכשלתי במבחן קרקע

החלטתי שלא לגשת למבחן עוד פעם.

אחרי תקופת צינון ולאחר ששמעתי שיש אופציה ללמוד במקום אחר בתנאים אחרים ובחוויה אחרת (אני אוהב לעבוד ולהכיר אנשים ברחבי העולם אז חשבתי שלימוד פיקוח בחטיבה זרה יעשה את העבודה ויספק לי את מה שאני רוצה).

לכן עברתי לחטיבה הבלגית.
שוב אני אבהיר : אני מעריך מאוד את ואטיל ואין לי מילה אחת רעה על החטיבה הישראלית.
ב. עברתי מסיבותיי שלי ומבחירתי האישית והחטיבה הישראלית וההתנהלות בה לא היוותה שום גורם בהחלטתי. הכל בא ממני וזהו זה.

ג. ביקשתי שתערוך את ההודעה מסיבותיי שלי, מכיוון שכבר כתבתי בהודעה זאת את מה שהיה אז אין כבר צורך בזה.

יום טוב
חזור למעלה
ezman
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:03 ,9 נובמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אלעד- לבקשתך ערכתי והגברתי את "פקטור האונינימיות" :-)

בכל מקרה אם יש מישהו שאתה צריך לבוא אליו בטענות לדעתי זה לחברך מאור שהכניס אותךבצורה עקיפה לדיון הזה.
בהצלחה בהמשך הדרך.
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 17:07 ,9 נובמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

איזה כיף שיש פורום בלתי תלוי.

ועדיין, בין אם נפגעתם או אתם נציגים של אותו הארגון, כאן זה לא המקום לשתף- זה לא הוגן.
אלא אם חשפתם איזו קומבינה ושחיתות נוראית שראויה למשדר חירום של כלבוטק.
אני רק מקווה שלא מדובר פה רק בכסת"ח תדמיתי, אולי מישהו יפיק כמה לקחים ויצליח למנוע מצבים כאלה בעתיד.

אגב, אהלן יוני מחייך
לרדוף אחרי מישהו לא צריך, אבל איך קורה שהוא מתלונן ככה?
באמת, תסגרו את הנושא הזה בשקט, כאן כבר יש מספיק רעש קורץ

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פלייט סימולטור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים