מישהוא יודע איך מצלמים במטרות שצריך לצלם אותם - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 335 גולשים:
333 אורחים ו-2 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס -> מישהוא יודע איך מצלמים במטרות שצריך לצלם אותם

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
פלזמה
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 28, 2011

הודעהנשלח: 17:06 ,4 ספטמבר 2011, א'    כותרת הודעה: מישהוא יודע איך מצלמים במטרות שצריך לצלם אותם תגובה עם ציטוט

אני עם מצלמה במטוס כחימוש , טסתי נמוך מאוד מעל שדה הטעופה ההרוס וגם בגובה גבוהה והוא לא מצלם. איך אני נותן לו פקודה לצלם.

תודה על היתייחסותכם
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
triplehhh87
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 22, 2009

הודעהנשלח: 1:27 ,5 ספטמבר 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פלזמה אמרתי לך הבורר חתם עליי.

זה לא בדיוק מצלמה כי זה לא מקליט ,זה רק משדר את מה שהעדשה תופסת.
דבר ראשון אני רואה של טרחתה לבדוק את מדריכי הוידאו שפירסמתי לך ,כי שם הוא מסביר איך משתמשים בזה .
אתה צריך דרך המסך הימני להפעיל אותו ,זה נקרא TGP אתה צריך לבחור את האופציה הזאת וזה אמור להפעיל אותו.
אם אתה רוצה לשנות הגדרות אז זה נמצא שם בהתאם. אני לא זוכר בדיוק איזה מקשים צריך כך שאני ממליץ לך לבדוק את מדריכי הוידאו שאמרתי לך לצפות בהם. אל תתעצל . רעיון
אחרי שתראה את המדריכים תוכל להטיס F-16 ותוכל לדעת איך לתפעל אותו.
בהצלחה.
חזור למעלה
פלזמה
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:02 ,5 ספטמבר 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה על תשובת השאלה הקודמת

שאלה שניה : הסימולטור לא נותן לי לעבור למשימה הבאה או למשימה אחרת , עד שאני לא עובר את זו :
CLEAR SWEEP AREA OF HOSTILE AIRCRAFT
היסתובבתי שעה באזור של נ"צ הדרושות (עם ציטים של דלק), הורדתי מטוסי אוייב ו... כישלון חלקי, וזה לא מספיק בישביל לעבור למשימה חדשה.
חזור למעלה
Dingo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 30/09/2005

הודעהנשלח: 20:12 ,5 ספטמבר 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מה זאת אומרת משימה חדשה?
זה קמפיין דינמי,אתה יכול לבחור איזה מבנה שאתה רוצה ולרוב יהיו מבנים שיוקצו להם משימות שונות משלך.

חזור למעלה
Echo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 17/09/2005

הודעהנשלח: 20:36 ,5 ספטמבר 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם אתה מתכוון למשימת BDA עם פוד צילום: טוס בגובה סביר (עד 5000 או 10000 רגל, לא זוכר במדויק), עבור לא-ק ובחר במצלמה. תופיע "כוונת" בתע"ל ומספר רץ בMFD בדף SMS. טוס כך שהמטרה נכנסת לעיגול הכוונת. זה הכל.

108 בפייסבוק
חזור למעלה
triplehhh87
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:12 ,5 ספטמבר 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פלזמה הקמפיין הוא דינאמי .
אתה יכול פשוט לחכות עד שהזמן יעבור ויוגדרו משימות חדשות. לפי מצב הקמפיין.
חזור למעלה
פלזמה
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:57 ,6 ספטמבר 2011, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

1. הזמן עבר את כול מועדי הטיסות היוצאות ולא הוגדרו משימות חדשות . יכול להיות בג במישחק אצלי?

2. לגבי משימות שמטרתן לנקות מטוסי אוייב באותו איזור + פטרול באזור , נותן לי הודעת כישלון חלקי, יש למישהוא רעיון מה הסיבה לכך?

3. בחרתי באפשרות צילום וראיתי את הסימן העגול בחלון תא הטייס שזו העדשה שלו וצילמתי את כול שדה התעופה המופצץ בתוך עיגול העדשה בכמה גבהים שונים, וכותב לי בסיום המשימה : לא צולם.
חזור למעלה
triplehhh87
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:27 ,6 ספטמבר 2011, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דבר ראשון יש פאטצ'ים תעדכן לגירסה הכי אחרונה.
1.כמה זמן עבר? אל תשכח שזה זמן אמיתי .,ומה הסטאטוס של הקמפיין? יכול להיות שפיצצו את השדה התעופה שלך?

2.כמו שאמרתי אחרי שאתה מסיים משימה יש לך תדריך שמסביר איפה לא הצלחתה.
מעבר לזה במשימות יש לך נ"צ ולו"ז יכול להיות שעזבתה את המשימה לפני הזמן?

3.דבר ראשון אם ראיתה עיגול גדול על החלון ,מה שאתה מתכוון על ה HUD החתיכת זכוכית שאתה רואה עליה סימנים ירוקים.
מה שהפעלתה זה את אחד הטילים נגד אוויר.

מצלמה אם כבר אתה צריך לראות את זה על אחד המסכים. תלוי איפה אתה מפעיל אותו.

מעבר לזה אני ממליץ לך לראות את סירטונים על מטוסי F-16 כך שיהיה לך יותר הבנה איך המטוס פועל .

וכמו תמיד אני ממליץ לך לראות את מדרכי הוידאו שהמלצתי לך עליהם.

בהצלחה
חזור למעלה
Dingo
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 4:11 ,7 ספטמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אין שום קשר בין המצלמה למסכים.
מה שרואים במסכים זה את פודי התקיפה.

חזור למעלה
פלזמה
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:27 ,7 ספטמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה על ההיתייחסות להודעה.

1. היה בעיה לתפעל את המישחק על חלונות 7 וחבר התקין איזה פץ שסידר אותו, אם אני יתקין פץ נוסף אולי זה יהרוס את מה שהוא סידר. הגדלתי את מהירות האצת הזמן ועברו 3 שעות בשעון של המישחק עם תוספת והסרה של משימות חדשות מיזמן לזמן אבל נישארו אותם מטרות משימה : תקיפת מטוסי אוייב. לא פיצצו לי את שדה התעופה. לא נוספו משימות חדשות עם מטרות חדשות.

2. לפי שעון המישחק בתא הטייס עברו שעתיים שאני מיסתובב בין נ"צ החשובים : איך אני יודע כמה זמן אני צריך להיסתובב בין נ"צ?

3. בחימוש ראיתי שמותקנת מצלמה ובצג המסך במטוס ראיתי שמסומן בחירה במצב המצלמה (שם שלא מופיע אם אין חימוש של מצלמה) ובחלון תא הטייס ראיתי עיגול ירוק עם 4 קווים של כוונת שהעיגול כאילו מסתיר.
חזור למעלה
triplehhh87
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:09 ,7 ספטמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Dingo כתב:
אין שום קשר בין המצלמה למסכים.
מה שרואים במסכים זה את פודי התקיפה.

פוד התקיפה הוא זה שנותן לך את התמונה,ואת התמונה אתה יכול לראות רק על הMFD , כמו הסנייפר פוד, לא ראיתי שהם בהו בתמונה שהסנייפר פוד קולט בשום מקום אחר חוץ מהMFD.

פלזמה כתב:
תודה על ההיתייחסות להודעה.

1. היה בעיה לתפעל את המישחק על חלונות 7 וחבר התקין איזה פץ שסידר אותו, אם אני יתקין פץ נוסף אולי זה יהרוס את מה שהוא סידר. הגדלתי את מהירות האצת הזמן ועברו 3 שעות בשעון של המישחק עם תוספת והסרה של משימות חדשות מיזמן לזמן אבל נישארו אותם מטרות משימה : תקיפת מטוסי אוייב. לא פיצצו לי את שדה התעופה. לא נוספו משימות חדשות עם מטרות חדשות.

2. לפי שעון המישחק בתא הטייס עברו שעתיים שאני מיסתובב בין נ"צ החשובים : איך אני יודע כמה זמן אני צריך להיסתובב בין נ"צ?

3. בחימוש ראיתי שמותקנת מצלמה ובצג המסך במטוס ראיתי שמסומן בחירה במצב המצלמה (שם שלא מופיע אם אין חימוש של מצלמה) ובחלון תא הטייס ראיתי עיגול ירוק עם 4 קווים של כוונת שהעיגול כאילו מסתיר.

1.דבר ראשון התכוונתי להאצת הזמן במסך הקמפיין ולא בזמן הטיסה .
אם אחרי שסיימתה את המשימה ועדיין יש משימה של הפלת מטוסי אוייב אז כראה שעדיין יש צורך בזה.
אגב כשאתה מסיים משימה על מה אתה לוחץ כדי לצאת?

2.יש לך בתדריך באיזה שעה אתה צריך להיות בכל נ"צ,מעבר לזה יש לך על ברך שמאל מן תיקיה כזאת ששם יש לך טאבס שאתה יכול לבחור בין מפה,תדריך ונ"צ .
תבחר את הטאב בשם Steer points ושם יהיה לך כתוב הכל,באיזה גובה אתה צריך להיות,באיזה זמן אתה צריך להיות שם וכו. וגם באיזה זמן אתה צריך להיות בבית כלומר לחזור לשדה תעופה.

3. כנראה הפעלתה את אחד הטילים .עכשיו תוודא שבאמת הפוד תקיפה שגם פועלת כמצלמה באמת מותקנת ואתה לא מתבלבל עם ג'אמר (זה כלי שדופק כלים אלקטרוניים של האוייב).
במידה ויש לך את הפוד מותקן אתה צריך להפעיל את האופציה שנקראת TGP וזה יפעיל אותו.

להפעיל את הTGP זה יהיה מסובך בשבילך כי אני משער שאתה לא מכיר את אופציית התיכנות אז אני אספר לך . תקליק פעמיים על האפשרות WPN ואז יופיעו לך מלא אפשרוית מצד שמאל תבחר את האופציה TGP .באותו הרגע האופציה TGP מחליף את האופציהWPN.
TGP יפעיל את פוד התקיפה שאתה צריך אותו אם אתה הולך להפציץ עם תחמושת מונחת לייזר,אם כן אז אל תשכח להדליק את מתג הלייזר .כי אז תטיל פצצה ועם הלייזר אתה תכוון אותה.
אם אתה הולך להשתמש ב AGM אז אתה חייב את האפשרות WPN אז אל תשכח להחזיר באותו הסדר.

מעבר לזה יש מצלמה לטיסה במקומות נמוכים ואין לו קשר לתקיפה,ואני גם לא זוכר איך משתמשים בו חחחח.

כמו תמיד אני ממליץ לבדוק את מדריכי הוידאו שהמלצתי לך עליהם .

בהצלחה
חזור למעלה
פלזמה
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:55 ,7 ספטמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שוב תודה. חסרים לי כמה פרטים.

1. כדי לצאת מהמשימה אחרי סיום הנחיתה אני מקיש על "ESC" ואחר כך "E" . אחרי משימה שהפלתי הרבה מטוסי אוייב הוא לא כותב לי שיש עוד צורך בהפלת מטוסים אלה כותב שהמשימה נכשלה חלקית (?).

2. איך מעבירים דפים על ברך שמאל? ואיך רואים מפה או האם אפשר להיכנס ל RECON בזמן המשימה?

3. איפה נימצאת האפשרות WPN (כך בחשבון שאני משחק עם ציטים לבנתיים) ?
חזור למעלה
triplehhh87
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:42 ,7 ספטמבר 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

1 . בסדר יצאתה נכון, למה כישלון חלקי? אתה צריך לבדוק בתדריך שאחרי.

2.לא באמצע משימה אתה לא יכול להכנס recon.

אני כתבתי לך הודעה לפני איך עושים את זה עם המפה שעל הברך.
יש לך טאבס כלומר לשוניות ושם אתה בוחר מה שצריך,תקרא את ההודעה מעליי ,אני לא הולך לחזור על עצמי 100 פעם .

אבל אני ארחיב, בזמן שאתה טס על ברך שמאל אתה תראה תיקיה כזאת ,ברך של בן אדם כן? וברך ימין יש שם מסמך של איומים וכו...

בברך שמאל תבחר איזה לשונית שתרצה,
אתה מכיר תיקיות כמו של בית-ספר? עם לשוניות? אז כזה יש לך בזמן הטיסה.

3.במסך הימני למטה באמצע מצד שמאל נמצא הפעולה WPN.

ורשמתי לך גם בהודעה למעלה למה משמש הWPN .

תראה פלזמה לגבי השאלות שלך ,אין לי בעיה לענות עליהם (על הדרך אני גם מרענן את הזיכרון חחח)

אבל מה שאתה שואל אלה דברים בסיסיים שאתה צריך לקרוא אותם במדריך ,בחוברת ההפעלה שמסבירה מילה במילה על כל פעולה.

ואתה יכול גם לראות את המדריך וידאו שהמלצתי לך עליו . אני מבטיח לך שאחרי שתראה את המדריכים אתה תבין יותר טוב איך מתפעלים את מטוס.

אין מה לעשות פאלקון זה לא Call of duty שמחברים שלט ויאללה שחק .

פאלקון זה סימולטור רציני שדורש ממך זמן למידה . אני לא אומר שתלמד ברמה של רישיון טיס ,אבל כן צריך לקרוא וללמוד כדי לפחות להבין את הבסיס.

אני בעצמי כשרק התחלתי עם פאלקון אני נדהמתי מכמות המידע שנחתה עליי כדי רק להבין איך להתניע את המטוס.
אבל לאט לאט למדתי ,עד שמצאתי את מדריך הוידאו ויותר משבוע צפיתי בו ,וגם קראתי במדריך שבא עם הפאלקון ,וגם יש לך משימות אימונים או טיסה חופשית ששם התאמנתי וניסיתי דרכים חדשות.
ומה ששכחתי הייתי צופה במדריך וידאו וגם קורא כדי להיזכר.
והדבר היחידי שאני לא טוב זאת הנחיתה ,תמיד אני מתרסק .רק אולי פעם אחת נחתתי כמו שצריך חחח.

בקיצור פלזמה בפעם המי יודע כמה אני ממליץ לך תראה את מדריכי הוידאו שהמלצתי לך עליהם .

בהצלחה.

סימן קריאה מגניב 2
חזור למעלה
פלזמה
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:22 ,8 ספטמבר 2011, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שוב אני צריך את היתייחסותכם. תודה

1. תיאור : בתדריך MISSION : DESTROY AS MANY ENEMY AIRCRAFT AS POSSIBLE
ב PACKAGE ELEMENTS : CLEAR SWEEP AREA OF HOSTILE AIRCRAFT
ב STEERPOINTS: ENGAGE ENEMY AIRCRAFT
(זו משימה שמופיעה אצלי בקמפיין הראשון במשימה השניה אבל אותה תבנית של משימות שחוזרת על עצמה)
התוצאה אחרי סיום המשימה :
package statistics : mission partial failure : enemy losses inflicted with moderate casualties
ב MISSION : חזרה על סעיף 1 עם הודעה של כישלון חלקי ואחריו :
LOSSES: 2
ב AA KILLS : 12
ב STATUS : OK (מה הפרוש של OK או MIA ? )

2. לא הבנתי איפה נימצאת אפשרות WPN . על צג המסך בתא הטייס אני רואה שמות : NORM / CNTL / SWAP / HSD / SMS / SWAF\ FCR / >> לא רואה WPN . אני משחק עם ציטים ולכן הצגים ניראים אחרת.

3. יש משימה שמטרתה להפציץ מיבנה בשם UNDERGROUND FACT . המיבנה מאוד קטן והמיבנים שלידו גם מאוד קטנים ולכן קשה לחפש ולימצוא אותו תוך כדי סיור ויזואלית באזור המשולש במפה. איך לאתר אותו ?
חזור למעלה
Dingo
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:29 ,8 ספטמבר 2011, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא טסים עם צ'יטים בשום סימולטור-בטח שלא בפלקון שזה בגדר חילול הקודש.

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 6

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים