"מודים" מבטיחים לשיפור הביצועים ב-CoD - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 515 גולשים:
515 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> אי אל 2 -> "מודים" מבטיחים לשיפור הביצועים ב-CoD

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
gprr
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jan 07, 2006

הודעהנשלח: 22:18 ,10 אפריל 2011, א'    כותרת הודעה: "מודים" מבטיחים לשיפור הביצועים ב-CoD תגובה עם ציטוט

שלום לכם

לפי התגובות החיוביות, אני ממליץ לקרוא ולקחת בחשבון את הרווח:

http://simhq.com/forum/ubbthreads.php/topics/3265101/Performance_improvement_mod_s_.html#Post3265101

שלוחה של הדיון מופיעה גם ב-1C אבל המקור הוא בקישור שלמעלה.

פנטום/מייק - בתקווה שתראו זאת, אנא השכילו אותנו ובייחוד את בעלי המשחק.

GP

"!Not one Messershmidt, 6 Messershmidts"
gprr
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 22:41 ,10 אפריל 2011, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זה יכול להיות תלאי זמני טוב אבל אני אישית מעדיף שהמפתחים יוציאו משהו רשמי שנוסה ולא סתם האקים כאלו או אחרים.

RifleFighter
רמי וייברמן

חזור למעלה
gprr
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הודעהנשלח: 10:43 ,11 אפריל 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

RF כתב:
זה יכול להיות תלאי זמני טוב אבל אני אישית מעדיף שהמפתחים יוציאו משהו רשמי שנוסה ולא סתם האקים כאלו או אחרים.

אני לא יכול לאמר שאני מעדיף או לא כיוון שלא קניתי ואין לי משחק מקרטע במחשב קורץ

GP

gprr
חזור למעלה
IAF_Phantom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Mar 13, 2006

הודעהנשלח: 13:00 ,11 אפריל 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

gprr, תודה על ההודעה.

RF, גם אני מעדיף שהתיקונים כאלה יבואו כחלק מהמוצר, אולם, המוד הזה כנראה עובד יפה ועוזר לחלק מהאנשים. לפי ההודעות שם לחלק זה עזר ולחלק לא - לדעתי יש עדין הרבה בעיות של תאימות חומרה דריווירים / מערכת ההפעלה / DX ושאר ירקות.
לפחות לצ'ארלי שלנו זה שיפר - אולם היה לו GPU חזק עם הרבה זכרון מראש - מפרט בלינק.
http://www.242sqn.com/phpBB2/viewtopic.php?p=22789#22789

אני עוד לא בדקתי - אולי הערב.

אגב - התקנתי את העדכון הרשמי (יורד אוטומטית) וה-FPS ירד ל- 50 מ-70, אבל הוא הרבה יותר קבוע ולא "רוקד". כמו כן, שומעים (המאוורר מסתובב יותר מהר - מאוד מדעי אני יודע) שה-GPU עובד מהר יותר.
אני יכול לטוס כל עוד שאין מטוס אויב אחר. ברגש שיש AI אויב ה-FPS צונח. AU ידיד אין כמעט שינוי ב-FPS. מעל הקרקע יש קצת מיקרו-פריסזים מידי פעם אבל לא נוראיים.

לידיעה - הוסיפו עוד רזולוציות נמוכות יותר לאופציות, ככה שאפשר לנסות להעלות FPS על ידי הקטנת רזולוציה. מומלץ - אני רץ על 1080x 800 שזה היחס של המסך שלי. אפשר גם 1024x800
והכל על ה-low או off, חוץ מdetail שהוא על - HIGH (שכמעט לא משפיע על FPS).
כמו כן, אני על WINXP ו- DX9 . כרגע הביצועים הכי טובים זה בDX-10

watch your six, i'm behind you
חזור למעלה
gprr
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הודעהנשלח: 18:03 ,11 אפריל 2011, ב'    כותרת הודעה: עדכון SSOA תגובה עם ציטוט

בקישור הבא (צריך להכנס ל-1C) מופיעות תמונות של ספיט עם ובלי (כמו שהמוד מבצע)

הודעה היא של Pbs
http://forum.1cpublishing.eu/showthread.php?t=21171

המפתחים יאפשרו זאת כאופציה אבל ללא ספק, יש ירידה באיכות המודל עצוב

GP

gprr
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 18:33 ,11 אפריל 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא מחיר גבוה לשלם בשביל מי שצריך עוד FPS. סך הכל האפקט הזה מופיע שוב ושוב על כל מטוס, ובקרב זה לא מה שחשוב. יכול להיות שכמו אפשרויות אחרות- יהיה ניתן לכבות ולהפעיל את זאת בזמן הטיסה וככה רק להפעיל אותה כשעוצרים בשביל איזה סקרינשוט.

אגב, האפקט הזה שימושי רק כשאין אור ישיר על המטוס, רק אז זה מופיע כמו שצריך. כשיש אור ישיר- ההצללה האמיתית מתחילה לעבוד ומבטלת את הצורך בSSAO, אז לא מפסידים פה יותר מדי.

בכל מקרה, התקדמות מבורכת. עדיין משארת הבעיה הגדולה יותר של פריזים גדולים מעל שטחים מיושבים בצפיפות.

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
IAF_Phantom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Mar 13, 2006

הודעהנשלח: 16:35 ,14 אפריל 2011, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הודעה מ-1C

[QUOTE=luthier;262502]Sorry I haven't posted in a couple of days, I waited until our progress was a little more clear. We are up on here a lot, and your feedback and reports are extremely helpful. Thank you all for your support!

We are planning another patch for this coming Monday the 18th of April*, with a beta version of the patch this Friday the 15th. The beta version will be the same as before, manually extractable to your game folder, then automatically overwritten by the release version of the patch.

Before I get more into the patch, I want to discuss the sfs – mod situation a bit. First of all, the data you’re accessing was never intended to be hidden from the user, but rather accessible as part of our larger plans for SDKs and user mods and expansions. It’s just we planned to open it up ourselves eventually, once the SDK was ready, but our enterprising fans found a way to do it earlier.

Most importantly, I need to mention something about Valve anti-cheat. Valve has their standard feature running on top of multiplayer, and we have some of our own additional checks. The way it works is not an automatic immediate server ban, but rather a data-gathering and review process resulting in eventual account ban from all multiplayer for the game.

So while many of you may enjoy playing around with game content, please do so offline. We do not yet have the user interface for switching between modified and stock files, nor do we have the server GUI to allow/disallow custom content so that makes things a little more difficult for the players. We’re probably going to ignore any infractions before today, but we’ll become more aggressive in the coming days. Please be warned. There will be a wide-scale account ban once we identify a large number of culprits. Everyone will be banned simultaneously, with no prior warning or chance for redemption. If you do not wish to be made an example of, please do not use ANY modified files in any online matches.

After all, cracking the game is against the EULA and theoretically we could ban everyone who has ever tried any mod, but that of course would serve no purpose. Once again, we do not mind you fiddling with your own game on your own machine, as long as you don’t use that ability to try to give yourself an unfair advantage online.

And now, the patch.

1. Further improvements to framerate in regards to the terrain engine. The improvement promises to be the most drastic yet, but since it’s currently split in half between two different machines we won’t have a more precise idea of the FPS gain until later today or early Friday.
2. SSAO is optional, a checkbox in Video Options.
3. Texture manager split into a separate core, which does wonders for performance on 4+ cores but offers no improvement on two cores.
4. Texture quality slider added to video options.
5. New Steam Lobby feature as an alternative to existing Server search.
6. Improvements to the Quick Mission Builder feature.
7. Large number of various changes in aircraft and cockpits

Future plans and roadmap:

1. SLI / Crossfire support (had to temporarily halt development due to ongoing work on FPS and texture manager)
2. Improvements to the campaign engine, including a rank and awards system.
3. Changes to multiplayer interface to better deal with the mods
4. More FM and DM tuning
5. Finally, documentation on dedicated server and campaign interface that should allow more meaningful 3rd party content![/QUOTE]

watch your six, i'm behind you
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אי אל 2 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים