שתי ג'ויסטיקים בfsx - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 387 גולשים:
387 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פלייט סימולטור -> שתי ג'ויסטיקים בfsx

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
1אוראל1
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 20, 2009

הודעהנשלח: 14:01 ,15 יוני 2010, ג'    כותרת הודעה: שתי ג'ויסטיקים בfsx תגובה עם ציטוט

שלום!

יש לי ג'יסטיק רגיל שאפשר לנווט איתו וכ'ו.

עכשיו, השגתי הגאים(מי שלא מבין אז זה הדוושות האלה כמו של גז וברקס) ואני מנסה להוסיף אותם לסימולטור, כך שגם הג'ויסטיק הרגיל יעבוד וגם האגים. ואני לא מצליח!

אם מישהו יודע מה אפשר לעשות אני ישמח לתשובות!.

אוראל
Flight Simulator X+2004
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/orelst?feature=mhee
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס
1אוראל1
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:54 ,15 יוני 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חייב לציין שכבר ההאגים מותקנים במחשב ופועלים על הסימולטור

אוראל
Flight Simulator X+2004
יוטיוב:
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס
asaf123098
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 28, 2010

הודעהנשלח: 15:21 ,15 יוני 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לא ממש מבין בזה אבל נראה לי שתצטרך לקנות ערכה חדשה עם כל האגאים לא נראה לי אתה תוכל להוסיף את זה לג'ויסטיק אחר ...
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
1אוראל1
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:22 ,15 יוני 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ואיי איזה באסה

אבל נראה לי שראיתי איזה סרטו שיש לו האגים וג'ויסטיק שהם לא ביחד..

אוראל
Flight Simulator X+2004
יוטיוב:
חזור למעלה
Iaf_Assaf
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: Sep 02, 2006

הודעהנשלח: 15:32 ,15 יוני 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לי יש סטיק של סייטק פרו ופדלים שמחוברות להגה של לוגיטק

וזה עובד פיקסמחייך

IAF Bell205
IAF Anafa
חזור למעלה
Muli
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 06, 2008

הודעהנשלח: 15:41 ,15 יוני 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אין שום בעיה לעבוד עם כמה בקרים שונים ומכל חברה כלשהי מחוברים USB, לפחות לא צריכה להיות, אני עובד עם 4 בקרים נפרדים מחובריםב-USB למחשב: ג'ויסטיק CH, דוושות סייטק ו2 מצערות סייטק. אין שום בעייה.
קודם כל צריך לבדוק בלוח הבקרה ב-windows תחת קטגוריה Game Controllers שכל הבקרים מופיעים ומזוהים. בויסטה זה נמצא תחת \Control Panel\Hardware and Sound, ב-XP תחת Printers and other Hardware:

אם שני הבקרים שלך מופיעים ברשימה(אצלך), אתה כותב שההגאים עובדים, אז אני מניח שהם שניהם מופיעים ברשימה אצלך, אם לא שניהם מופיעים אז כנראה שאיזושהי התנגשות ביטלה אחד מהם ואז צריך פשוט להתקין מחדש את הבקרים, או שלפעמים מספיק להוציא את השקע USB שלהם ולהכניס בחזרה כדי שיזוהו מחדש.
השלב הבא הוא להגדיר אותם כמו שצריך בסימולטור, או לוודא שהם מוגדרים נכון:

נכנסים בדף הפתיחה של הסימולטור ל-Settings>Controls... ושם בוחרים בלשונית CONTROL AXIS (הגדרת צירים):
ברשימה הנפתחת שליד Controller Type אמורים להופיע גם הג'ויסטיק וגם ההגאים שהוספת.
ציר זה תנועה של הסטיק או ההגה.(בשונה מכפתור שאותם מגדירים בלשונית ה-Buttons)
תבחר את הבקר(ג'ויסטיק או הגה) שאתה רוצה להגדיר עבורו ציר, וודא שהוא מופיע ליד Controller Type, וודא גם שFlight mode מוגדר כ-Normal ולא Slew.
ואז רד לרשימת הפקודות וכשתגיע לפקודה שתרצה שהבקר יבצע, פשוט בחר את השורה, לחץ Change Assignment, ובתיבה שנפתחת הזז את הבקר כפי שאתה רוצה שיבצע את הפקודה, התזוזה תירשם כשם ציר, לחץ OK. וזהו-הגדרת ציר. תעבור ככה על כל הצירים של שני הבקרים(ג'ויסטיק+הגה) ובזה סיימת להגדיר את שני הבקרים ולוודא שהם יעשו בדיוק מה שאתה רוצה. סביר להניח שהג'ויסטיק עובד ומוגדר כבר ורק את הדוושות אתה צריך להגדיר להגה כיוון. השאלה אם הדוושות הם ציר אצלך, או שהם כמו כפתורים ואז צריך להגדיר אותם ככפתורים תחת לשונית Buttons/Keys במקום ב AXIS. תנסה להגדיר כמו שהסברתי את הדוושות ל-Rudder, ותראה אם הם מזוהים כציר(אם אחרי שלחצת עליהם נכנס שם ציר בתיבת ההגדרה שלהם ב-change assignment).
למעשה אפילו אפשר להגדיר שני בקרים שיעשו בדיוק אותו דבר, אבל אז תהייה התנגשות בזמן הטיסה ואחד ישפיע יותר מהשני, למשל אפשר להגדיר שהזזת סטיק ימינה/שמאלה תזיז את המאזנות, וגם להגדיר לזה את ההגה. זה אפשרי, לא הגיוני אבל אפשרי.

לסיכום: שתי האפשרויות לזה ששני הבקרים(ג'ויסטיק+הגה) לא עובדים הם או שיש בעיית התנגשות בניהם ברשימת ה Controllers בלוח הבקרה של ווינדווז או פשוט הם לא מוגדרים נכון בסימולטור.

בהצלחה

מולי
חזור למעלה
1אוראל1
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:49 ,15 יוני 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ואייי תודה רבה זה עובד!!!!

סתם בשביל הידע ובשביל שלא היו עוד שאלות ודיונים (למרות שיפתחו וישאלו אני לא מאבד תקווה):
מי שקורה לו שההאגים לא מכוונים או שאחד לא במקום זה מה שהוא יעשה:
התחל>לוח בקרה>בקרי משחק>תבחר את ההגאים שלך (את השם שלהם תראה בתוך טבלה)>מאפיינים>תעבור ללשונית הגדרות>כיול>תעשה הבאה עד שיופיע לך פלוס כזה מתי שאתה מזיז את ההגאים הפלוס זז>תלחץ על שני ההגאים ביחד!>בעודך לוחץ על ההגאים תעשה הבאה עד מתי שזה ירשום לך סיום ותלחץ סיום (אפשר לעזוב את ההגאים)>החל>אישור.

וסלמ'ת!!

אוראל
Flight Simulator X+2004
יוטיוב:
חזור למעלה
Muli
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 06, 2008

הודעהנשלח: 16:58 ,15 יוני 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שמח מאד
נשמע נכון, תפסת את הפרנציפ. אין לי את ההגה כמו שלך, אז אני לא יודע איך נראה תהליך הכיול שלו, אבל זה נראה הגיוני, שאתה אמור להביא את הבקר(הגה/דוושות במקרה הזה) אל המרכז ואז ללחוץ משהו כדי לסמן שזה המרכז.
לכל בקר וחברה יש כלי כיול אחר. ב-CH אני עושה את הכיול דרך התוכנה של הסטיק, בסייטקים כשאני לוחץ הגדרות>כיול לא מופיע לי אפשרות כיול אלא רק לוח הבקרה של הפדלים/מצערות להראות את התנועה והגבולות, אבל בלי יכולת כיול.
את הסייטקים שלי אני מכייל בכלל בתוך הסימולטור ע"י שימוש בכלי שנקרא FSUIPC שמאפשר הרבה פונקציות ובניהן כיול מאד מדוייק, אפילו תוך כדי טיסה, אם יוצא לי מכיול.
FSUIPC כלי מאד מומלץ, הרבה תוספים משתמשים בו, יש לו גרסה חינמית ובתשלום, זאת שבתשלום רק היא כוללת את האפשרות לכייל. הוא עולה בערך 29 אירו(130 ש"ח בערך).
שמח שהסתדרת.

מולי
חזור למעלה
1אוראל1
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:51 ,15 יוני 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אינה עוד תוכון שיעזור לי. תודה רבה!! שמח מאד (ולכל השאר כמובןחחח...)

אוראל
Flight Simulator X+2004
יוטיוב:
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פלייט סימולטור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים