open falcon 4.7 flight model - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 440 גולשים:
439 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> open falcon 4.7 flight model

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
loven
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 29/04/2005

הודעהנשלח: 21:21 ,26 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: open falcon 4.7 flight model תגובה עם ציטוט

בטיסה בגירסא הזאת אני מרגיש שהמטוס מתנהג שונה.
למשל בפנייה במהירות נמוכה עם מבער מלא המטוס פונה חד מאוד, מספיק חד כדי להדביק מטוס שיפנה פנייה במהירות של 400 יציב. מה שמאוד מוזר כי פיזיקלית וגם באלייד פורס המצב שונה ומטוס שאגרסיבי פונה בקצב מעלות לשניה גרוע מאוד אחרי איבוד המומנטום הראשוני.

מישהו יודע אם שונה המודל טיסה או שזה סתם מרגיש שונה בתחושה?
ממעבר בין הכוונות eegs שהיתה מצוינת ומדויקת באליידפורס עכשיו פחות עדיפה, השוני הזה נובע מהזום של המשחק או משינוי הבליסטיקה\הצורה שהכוונות פועלות.?

"במקום בו אין אנשים השתדל להיות איש"
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Iaf_Assaf
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: Sep 02, 2006

הודעהנשלח: 21:23 ,26 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

rv back to us מחייך

IAF Bell205
IAF Anafa
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
FreeFlight
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 24, 2008

הודעהנשלח: 21:41 ,26 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הכל שונה בOF.

לדעתי AF הרבה פחות טוב מבחינת גרפיקה אבל הוא השולט מכל הגרסאות מבחינת תוכן.
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 0:32 ,27 ינואר 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בכל הגרסאות המודל טיסה הוא יחסית פשוט. ב OF אני חושב הוא הכי מדוייק כי פשוט הסקריפט (HFFM) שם הכי מדוייק והקוד שם הכי משופר (ב RV למשל הייתה לנו בעיה עם הקוד שמישהו היה חייב לתקן כדי להתאים אותו ל HFFM). ב AF המודל טיסה פחות מדוייק כי זה לא HFFM (אם אני זוכר נכון...)

מצד שני כמו שאמרתי, בכל הגרסאות המודל טיסה הוא יחסית פשוט ולא ממש ממדל את ה F-16 כמו שצריך... בשביל זה צריך כמו שאתם מנחשים, שכתוב מחדש של כל קוד ה FM... וזה לא משהו פשוט בכלל... אלא אם... רעיון

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
YINON
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 21, 2007

הודעהנשלח: 11:15 ,27 ינואר 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום i_hawk,
תוכל להסביר בבקשה איך מתבצע כל תהליך השכתוב של הקוד?
איפה כותבים ומה? ולאן מכניסים את זה?

תודה.
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:31 ,27 ינואר 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

YINON כתב:
שלום i_hawk,
תוכל להסביר בבקשה איך מתבצע כל תהליך השכתוב של הקוד?
איפה כותבים ומה? ולאן מכניסים את זה?

תודה.

מממ... אתה קודם צריך להבין מה זה תוכנה... תקרא חלק מהמושגים:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%94_-_%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%97%D7%99%D7%9D

פאלקון מתוכנת ב ++C אם שמעת על זה פעם:
http://he.wikipedia.org/wiki/C%2B%2B

אחרי שהבנת שקוד המקור של תוכנה הוא בעצם משהו סודי שלעתים שווה מליונים או אפילו מיליארדים (לדוגמא מערכת ההפעלה שלך, או OFFICE למשל ועוד הרבה תוכנות). מה שמיוחד בפאלקון זה שהקוד שלו הודלף אי שם בעבר (איפשהו בין 1998 ל 2000) ומאז הסימולטור מפותח בצורה "חפשית" או אפשר לקרוא לזה פיראטית... ואנחנו נמצאים איפה שאנחנו, בזכות אותו הקוד שדלף... אחרת ככל הנראה פאלקון היה נעלם מהעולם כמו משחקים רבים אחרים שהקוד שלהם לא הודלף. שלא תבין במקרה לא נכון, קוד שדולף (או נגנב) זה לא דבר שכיח אלא נדיר מאוד...

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
YINON
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:22 ,27 ינואר 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk, תודה על המידע סימן קריאה

אבל נאמר שרוצים לשפר איזשהו מודל פיזיקלי של פאלקון ויש בידינו את הקוד- מה בדיוק צריך לכתוב? ואיפה? אני אתן לך דוגמא, אנחנו רוצים לשפר את כל נושא ההזדקרות בפאלקון, בידינו נתונים אמיתיים איך ומה קורה במטוס בזמן הזדקרות. מה אנחנו כותבים בקוד? שאלה
חזור למעלה
loven
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:14 ,27 ינואר 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תקרא קצת על מתפקידים של אנשים בצוות פיתוח

יש מתכנתים יש אנשי מקצוע הקשורים לתחום (אם זה חייל למשחק לוחמה, או טייס לסימולציה, ) יש את כל העולם הפיזיקלי, ויש את העולם הגרפי. זה לא רק להכניס נתונים של איך המטוס מתנהג זה לשנותא ת איך הסביבה הפיזיקלית של המשחק משפיעה על גופים נעים.
גם אם תהיה בקיא באיך המטוס מגיב בהזדקרות תבין שאתה צריך לכתוב מנוע משחק שלם כדי לשנות באופן משמעותי את התנהגות המטוס.
x-plane למשל מוכר בעולם הסימולציה כסימולטור שמדמה את הפיזיקה בצורה הטובה ביותר משום שהמנוע משחק שלו מבוסס על מנהרת רוח, ממש כתוב התנהגות של חלקים בעולם וירטואלי כמה שיותר קרוב למציאות.

לגבי המודל טיסה של אופן פאלקון כל פעם ששאלתי אם הוא שונה אז התשובה היתה שלא, אבל המטוס מתנהג לגמרה אחרת, אם זה בדחף של המנוע או בקצב מעלות לשניה.
אולי dcs שיכיל בעתיד את האף 16 יחבר סוף סוף את פאלקון עם פיזיקה נכונה, אויוניקה מדויקת וגרפיקה מרשימה. עד אז..

חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:46 ,27 ינואר 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

YINON כתב:
i_hawk, תודה על המידע סימן קריאה

אבל נאמר שרוצים לשפר איזשהו מודל פיזיקלי של פאלקון ויש בידינו את הקוד- מה בדיוק צריך לכתוב? ואיפה? אני אתן לך דוגמא, אנחנו רוצים לשפר את כל נושא ההזדקרות בפאלקון, בידינו נתונים אמיתיים איך ומה קורה במטוס בזמן הזדקרות. מה אנחנו כותבים בקוד? שאלה

יינון... כדי לשנות ולו את הדבר הכי פשוט בקוד של פאלקון אתה צריך שתהיה לך גישה לקוד, קודם כל. בשביל להשיג גישה לקוד אתה צריך להיות בתוך קבוצות מאוד מסויימות שיש להם את הקוד של פאלקון על גירסאותיו השונות. את הקוד של פאלקון המקורי אני מניח שניתן להשיג יותר בקלות אבל הוא לא שווה 10 אגורות מכיון שהוא אותו הקוד שהודלף ב 98 בעוד הגרסאות האחרונות של פאלקון מבוססים על קוד חדש ומעודכן הרבה יותר.

באופן כללי, אתה צריך להבין שכדי לשנות אפילו דברים קטנים בקוד דרושות לעיתים שעות של עבודה... שלא נדבר על מנוע FM שדורש ידע עמוק באוירונאוטיקה ודרושות שעות אם לא ימים אם לא שנים של עבודה כדי למדל בשפת תוכנה. אם אתה רוצה ללמוד ++C אתה מוזמן, יש לי ספרים בפורמט PDF, באנגלית, אבל יש גם ספרים בעברית שניתן לקנות או להשאיל אני בטוח.

LOVEN

מבלי להשוות בין סימולטורים, כאלה שקיימים ושקיימים על הנייר... אני עדיין עומד בדעתי שלא יהיה משהו כמו פאלקון... שום חברה מסחרית לא תשקיע סכומי עתק רק כדי לשפר משהו קיים אלא תמיד תנסה לפתח משהו חדש כדי למכור מוצר חדש ולהרוויח שוב. בפאלקון עושים את זה בחינם ומתוך רצון לשפר את הסימולטור כתחביב... אם הייתי סופר לך שעות עבודה שהושקעו על הקוד ועד פיתוח הסימולטור בכסף הייתי מגיע לכמה מליוני דולרים... פאלקון לא אמר את המלה האחרונה.

לגבי ה FM ספציפית, מה שיש ב OF זה לא מנוע FM חדש אבל זה משהו משופר, לבטח הכי מדוייק שיש בעולם של פאלקון... יותר מ RV כי אני יודע בודאות, ויותר מ AF כי כמו שאמרתי, שם זה לא HFFM.

חזור למעלה
YINON
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:57 ,27 ינואר 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לא יודע מה איתכם אבל הייתי מוכן לשלם כמה מאות שקלים אם אני יודע שיש קהילה שלמה של אנשים איתי, נותן את הכסף לאיזה מפתח פריק בתחום שיהפוך את פאלקון למכונה הרבה יותר מציאותית.
אבל זה כבר פנטזיה.. שמח מאד

תודה רבה לכם על המידע קורץ
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:50 ,27 ינואר 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

YINON כתב:
אני לא יודע מה איתכם אבל הייתי מוכן לשלם כמה מאות שקלים אם אני יודע שיש קהילה שלמה של אנשים איתי, נותן את הכסף לאיזה מפתח פריק בתחום שיהפוך את פאלקון למכונה הרבה יותר מציאותית.
אבל זה כבר פנטזיה.. שמח מאד

תודה רבה לכם על המידע קורץ

אמירה חובבנית... פריקים כאלה שפורצים לפנטגון תוך דקה קיימים רק בסרטים. הקוד של פאלקון נמצא בידיים טובות, תהיה בטוח. מחייך

חזור למעלה
loven
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:15 ,3 פברואר 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=829567&postcount=1
דיון על השוני במודל טיסה, טבלת הבדלים.

חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:40 ,6 פברואר 2010, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

loven כתב:
http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=829567&postcount=1
דיון על השוני במודל טיסה, טבלת הבדלים.

תשמע... אתה יודע מה זה HFFM? זה הקבצי data של ה FM שפותחו אז ע"י Raptor ו Mav-jp. שניהם בעלי ידע מעמיק באוירונאוטיקה. הטענה הרווחת הייתה אז שזה ה סקריפט המדוייק ביותר שמישהו בנה לפאלקון... הם השקיעו על זה המון וצירפו אז גם גרפים שמוכיחים את נכונות הנתונים בסימולטור עם מספרים מהעולם האמיתי. אני לא בטוח מה ההבדלים בין הגרסאות בדיוק אבל אני יודע שדובר אז בהמון עבודה (כולל למשל שינוי מחדש של כל ה Drag factors של חימוש ה F-16 ככה שיתאימו ל FM החדש). לא מבין גדול בסקריפטים האלו ולא בקוד ה FM... יכול להיות שההבדלים הכביכול קטנים שמוצגים בדיון ההוא הם בעצם ההבדלים הגדולים... או שאולי יכול להיות שמישהו מ LP העתיק את ה HFFM ל AF... הרי אף אחד לא יכול לתבוע אותם על זכויות או משהו כזה... זה סה"כ ערכים על גבי הקובץ (למרות שכזכור לי ה FM ב AF הוא לא HFFM, אולי מישהו שינה את זה בשלב מסויים? אולי באחד הפאטצ'ים?).

בכל אופן... מה שיש ב OF מתנהג קצת שונה גם בגלל שעד כמה שאני יודע גם הקוד שונה קצת אם כי לא בצורה דראסטית...

חזור למעלה
sharonbh
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Dec 19, 2007

הודעהנשלח: 22:22 ,6 פברואר 2010, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

השאלה היא אחרת...אחרי כל הדיבורים הנ"ל - מתי נראה את שניכם טסים איתנו אונליין

חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:52 ,6 פברואר 2010, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בכיף... אבל מתי שאני אוכל... זה לא יהיה OF צוחק

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים