לא יהיה יותר ברור מזה - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 370 גולשים:
368 אורחים ו-2 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> מועדון הטייסים -> לא יהיה יותר ברור מזה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
schredder
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 27/09/2005

הודעהנשלח: 23:36 ,4 ינואר 2010, ב'    כותרת הודעה: לא יהיה יותר ברור מזה תגובה עם ציטוט

הרבה פעמים,כשאני מקשיב לחברים או אנשים בעליי נטייה שמאלנית כזו או אחרת אני יוצא מתוך הנחה שהם מאמינים באנושיות של הצד השני. בתרבות. בדרך ארץ ובמיוחד בשקיפות ובאמינות.

בטוחני שאם היו מצליחים לראות קצת מעבר לאידיאליזם שלהם - את המציאות . מול מה ומי אנחנו צריכים להתמודד ומה הדעות שלו ועמדתו הנחרצת - היו לבטח רואים באופן החלטי וברור את מה שאני אישית,כמו רבים,רואה מיד.

זה לא מצלמה נסתרת. זה אמיתי !
הייתי כותב "לראות ולא להאמין" אבל במקרה הזה אני פשוט אומר:

"אמרתי לכם ! "

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=59wyfldwsPg[/youtube]

ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם אמחצם ולא יכלו קום יפלו תחת רגלי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
IsraelAF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 30, 2006

הודעהנשלח: 23:58 ,4 ינואר 2010, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כל מילה שלך בסלע, אין לי מה להוסיף.. אני מקבל רק כאב ראש מלראות את הדברים האלו ולנסות למצוא מה להגיד
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 0:03 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מצחיק.
אותם העקרונות שמאפשרים למר זחאלקה וחבריו להפיץ את שקריהם ותעמולתם (ולמעשה גם את דעותיהם הלגיטימיות)- דוקטור זחאלקה בעצמו מבקש למנוע אותם ממראייניו- "תנצור את לשונך".
אז את הדעה שברק, כביכול, "שומע מוזיקה קלאסית והורג ילדים" אפשר להשמיע בכיף בקול ובטלויזיה, אבל חס וחלילה שמישהו יגיד שזו חוצפה להגיד דבר כזה! נראה שאצל מר זחאלקה חופש הביטוי והדמוקרטיה עובדים רק בכיוון אחד.

"זה שייח מוניס פה".
היה. אם תושבי הכפר היו חוזרים אליו, אחרי שברחו ממנו בלי סיבה הגיונית, גם היום זה היה שיח מוניס, אבל ברחו.

כמה שאני שונא דמוקרטיה כזאת...

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
eb3
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 14, 2009

הודעהנשלח: 14:17 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני יכול לומר הרבה דברים אבל אני יקצר: מוות לערבים! צריך להעיף אותם מפה! כועס מאד עצבני
תודה.
חזור למעלה
claud
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 22, 2007

הודעהנשלח: 15:13 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מוות לערבים? לא ממש... להעיף את כולם? לא נראה לי אפשרי...למרות שאם מקימים מדינה פלסטינית בלי יהודים אז צריכה להיות מדינה יהודית ללא פלסטינים...

בקשר לזחאלקה...סתם מחבל דפוק...אני לא מאשים אותו אלא את המפגרים שנותנים לו במה או תפקיד בכנסת...בג"ץ האלה דפוקים על כול המוח..אם אני לא טועה ח"דש או ב"לד או אחת מתאי הטרור האלה הוצאו מחוץ לחוק ע"י הכנסת ובג"ץ איפשר להם בכול זאת להתמודד לכנסת וזו התוצאה..מחבלים שמתפקדים כחברי כנסת.

שלא לדבר על חברו הטוב כאלב א-זבאלה שהשתמש בנייד שלו להעביר נאום של חסיד אומות העולם הנייה לפעילי "שלום" על גבול רצועת עזה.

לא ברור בכלל..למה נבחרי ציבור ערבים יותר מחבלים ממחבלים...

ואם כבר מדברים על צביעות ערבית...

http://news.walla.co.il/?w=/2/1628890

כן כן העיראקים רוצים פיצויים על שהפצצנו להם את הכור הגרעיני למטרות שלום שהם בנו חח..

אני מציע שמשרד החוץ יגיש להם חשבונית על הפצצות והדלק שביזבזנו על הכור המעאפן שלהם..ושבמקרה הסכום ייצא מה שהם דורשים מאיתנו..
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
barakjanah
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 10, 2008

הודעהנשלח: 16:46 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בקיצור מוות לערבים! עושים רק בלגן במדינה !
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 17:16 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אותם אלה שקוראים "מוות לערבים" לא טובים יותר מהערבים עצמם.
תתחילו לחשוב בהגיון לשם שינוי. לא פלא שהדעה על ישראל בעולם שלילית.

זו הפעם האחרונה שאני אאפשר לקריאות כאלה להשאר על גבי עמודי הפורום. אתם רשאים להשמיע את דעתכם אבל לא בצורה כזאת- לא בעזרת הסתה וקריאה לרצח.

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
claud
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 22, 2007

הודעהנשלח: 17:25 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אכן מוות לערבים לא צריך להיות בפורום...אני מתוסכל כמו כולם , מייחל לעונש מוות למחבלים אבל מוות לערבים זה לא במקום..צריכים להילחם נגד מי שרוצה להשמידינו אבל אלה הם אירגוני טרור ...אפילו באיראן רואים שההנהגה ומשמרות המהפכה מטורפים על כול הראש אבל אנחנו רואים מכאן שישנם מאות אלפי איראנים שלא מסכימים לטירוף שלהם..

ככה זה בחיים לא הכול שחור או לבן ולא כול הערבים מייחלים להשמדת ישראל...לצערי יש כאלה שכן שיושבים בכנסת..זה מה יש.
חזור למעלה
eb3
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 14, 2009

הודעהנשלח: 17:49 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ציטוט:

לא טובים יותר מהערבים עצמם

אני לא הולך ומתאבד! אני לא הולך להרוג אנשים רק כי הם לא מוסלמים. אני לא יותר טוב מהערבים? מאד עצבני כועס אתה לא יותר טוב ממר"צ (נטחנים בתחת)
חזור למעלה
GTevet-22
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 18, 2009

הודעהנשלח: 18:01 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

וואו XD
אני כל-כך אוהב את דן מרגלית עכשיו XDD

לנושא-
זה נושא מאוד קשה, אבל זה נושא שנצטרך להשלים איתו.
חבר כנסת במדינה שלנו מתנגד לפעולות המדינה באופן נמרץ, ומהלל את הגורם העיקרי למבצע "עופרת יצוקה" (שעליו התלונן זחאלקה)- הנייה.
מה אנחנו אמורים לחשוב?
דבר ראשון, אני מאשים את ראש הממשלה שלנו. לדעתי, זו טעות להכניס לכנסת פעילי מפלגות שתומכות בפעילות חמאס, או שיש סיכוי שיתמכו בפעילות חמאס.
כרגע זחאלקה נמצא בעמדת כוח בחברה שלנו, שאולי לא נראית לנו משמעותית כרגע, אבל היא מאוד משמעותית בטווח הרחוק. בתור חבר כנסת, הוא מייצג את הקהילה המוסלמית בארץ (ובינינו, לא חסרים לנו מוסלמים בארץ), למרות שאני בטוח שיש מוסלמים שלא מסכימים איתו, לדעתי יש יותר שכן מסכימים איתו, לפחות אחרי עופרת יצוקה.
הוא יכול להשפיע על שארית הקהילה המוסלמית בארץ שעוד רוצה בשלום לרעה, וזה יגמר לא טוב.

כדאי שנתרגל למצב הזה, כי בגלל הטעות ה"פטאלית" של ביבי, אנחנו נדרדר עוד יותר בסולם השנאה כלפינו בקרב הדת המוסלמית בעולם, וגם לא רק מוסלמים.

חלקכם אומרים מוות לערבים, אבל אני חולק עליכם. אני אומר שלא מוות לערבים, אלא מוות למחבלים.
הטעות כאן היא מצידנו, ולא מצד הערבים. לא הערבים בחרו את זחאלקה לכנסת, אלא ביבי.
לא הערבים בחרו את ביבי לרשות הממשלה, אלא אנחנו.

גיא טבת
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 18:03 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נו יופי ערן, עכשיו תראה מה עשית.
אני לא טוב יותר ממר"צ. סבבה.

אתה מוציא את הכעס הילדותי שלך על הבנאדם הלא נכון. ואני ממליץ בחום שתכיר קודם כל אנשים לפני שאתה מכנה אותם בצורות כאלה.

נכון, אתה לא הולך ומתאבד, אבל לקרוא להרג זה בדיוק גם מה שהחברים שלנו מהצד השני של הגבול עושים. והקונפליקט הדבילי הזה לא יסתיים בעזרת הרג- כי הרג זה מה שמניע אותם, זה מה שגורם להם להמשיך. אז לפי הגישה הטיפשית שלך (ושל עיוורים רבים אחרים)- כל המדינה כרגע לא יותר טובה ממר"צ, כי אנחנו לא הולכים ממש עכשיו לעזה ושוחטים כל תושב ותושב, אלא מגיבים במבצעים צבאיים ונקודתיים כדי להמנע מקרבנות מיותרים.

דרך אגב, אתה לא מסוגל לנהל שיחה נורמלית? בלי כינויי גנאי ושפת רחוב?

נערך בפעם אחרונה על-ידי Mike_69th בתאריך 18:21 ,5 ינואר 2010, ג', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
GTevet-22
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:21 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Mike_69th, כמו שאמרתי בהודעה הקודמת שלי- אנחנו, את הטעות שלנו כבר עשינו. בחרנו את ביבי, שבחר את זחאלקה.
אני מסכים איתך לגמרי לגבי צורת הדיבור של ערן, אבל אתה לא חושב שאולי כדאי לצאת למלחמה ולהפיל את שלטון הטרור של החמאס? כדי שגם לזחאלקה לא יהיה על מה להתלונן, כי לערבים בעזה יהיה שלטון שהוא לא שלטון טרור כמו החמס?

לא כדאי לצאת למלחמה כדי להחזיר את גלעד שליט, במקום לשחרר כמות עצומה ובלתי נתפסת של אסירים בעלי דם על הידיים?
מלחמה זו תמיד הנקודת מוצא האחרונה, אבל אנחנו כרגע דחוקים לקיר. אפילו חבר כנסת של מדינת ישראל מאשים אותנו ב"פשעי המלחמה" שהייתה.
האיראנים כמעט מתקיפים, החמאס לוחץ עלינו בנוגע לעסקת שליט, חברי כנסת מוסלמים תומכים בחמאס בגלוי בתוך מדינת ישראל!
אין לנו הרבה דרכים להתמודד עם העניין. זה או מלחמה, או שלום מיידי, שירצה את שני הצדדים.
כרגע, אני לא רואה את השלום קורה, במיוחד שבתוך המדינה שלנו יושב חבר כנסת שמעודד את הנייה ואת פעולותיו, וימשיך להתנגד לפעולותינו.
בסופו של דבר, אנחנו האנשים הקטנים בסיפור. כי גם אם נקים מחאות, וגם אם ננסה להדיח את ביבי מראשות הממשלה (דבר שלא כולם יסכימו לא), אנחנו חיים במדינה שהממשלה בה מנסה להתייפייף כל הזמן בעיניי האו"ם ושאר העולם.
אנחנו נמצאים במרחק קטן מאוד משפל המדרגה. אם לא נעשה משהו עכשיו, לא נספיק לעשות משהו בכלל.

גיא טבת
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 18:26 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גיא, לצערנו מה שעזר להקמת המדינה ישפיע עליה לעולם.

בלי תמיכת האו"ם ישראל לא היתה קיימת, אנחנו קשורים ל"דעה העולמית" מאז ומתמיד.
ההצעה שלי? להלחם באש בעזרת אש. אבל לא בדיוק קליעים וארטילריה. לא בראש ובראשונה.
תעמולה. מכונת התעמולה הערבית משומנת ויעילה להפליא, היא ניזונה מכל טעות קטנה של ישראל וזה עובד יותר טוב מהצפוי.
ההסברה הישראלית- שקועה עמוק עמוק בתוך בוץ.

להפיל את שלטון חמאס לא תהיה כנראה בעיה גדולה מדי בשביל צה"ל. אבל מי ירשה לדבר כזה לקרות?
השלב הראשון הוא לגרום למי שבאמת משפיע על המדינה והתנהלותה (וזו לא הממשלה.) לראות מה קורה באמת.

אם כבר הזכרת את עניין גלעד שליט- אתה לא חושב שלחבר'ה שמחזיקים אותו יהיה קל מאוד ללחוץ על ההדק ברגע שיקבלו הוראה? מלחמה עם מטרה כזאת תאבד את המטרה העיקרית שלה בדקות הראשונות!

אבל האם כל זה יעבוד אם ישראלים רבים ישבו על התחת שלהם מול החדשות ויזרקו איזה "מוות לערבים" מדי פעם? אנחנו לא יודעים לעזור לעצמנו, וזו הבעיה העיקרית. הערבים לעומת זאת דווקא מאוד נחושים! תראה מה זה, אפילו כמה חברי כנסת כאלה יש. מה זה אם לא הצלחה?

חזור למעלה
GTevet-22
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:32 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Mike_69th, הבנתי למה התכוונת, וגם הבנתי שלדעתך העם משפיע על המדינה ועל ההתנהלות שלה.
אבל היו מספיק פעמים שהעם ניסה לפקוח את העיניים של הממשלה, כי העם לא יכול להחליט דברים בשביל עצמו. כמובן, ברוב הפעמים העם נכשל כישלון חרוץ.
נכון שהמדינה צריכה את תמיכת האו"ם, אבל אל תשכח שבוועדת האו"ם יושבים גם נציגי מדינות ערביות רבות, שרובן- אם לא כולן, מתנגדות לצורה שבה אנחנו מתנהגים. אל תשכח גם שלא חסרים אנטישמים בעולם, ובוודאי יש עוד כמה באו"ם שמעדיפים את ההתנהגות של הערבים בעניין.

הצורה שבה הערבים מתנהגים היא צורה מושלמת לתקופה כזו. הם מפנים את כל ההאשמות אלינו, בזמן שהם יורים בנו קטיושות, קסאמים, ובקרוב יכול מאוד להיות שטילים גרעיניים.
לצערי, העולם מסתכל עליהם בהבנה, ובסוף אנחנו יוצאים המפלצות.
אין לנו בארץ "שחקנים" טובים מספיק בשביל להתנגד להאשמות האלו, וכמובן שבסופו של דבר אנחנו אוכלים את החצץ של הערבים, והאו"ם מתנגד לנו.

גיא טבת
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 18:37 ,5 ינואר 2010, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עכשיו כשהבנו אחד את השני- איך "מוות לערבים" מסתדר עם כל זה?
יש כמה שנות אור בין מלחמה צודקת עם מטרות ברורות לבין "מוות לערבים" (או איטבח אל יהוד).

אני בעד מלחמה. אבל צריך מטרות אמיתיות שניתן לקיים.
בוא נגיד שאני מעריץ של תקופת הסיכולים הממוקדים. אין לי מושג למה לא ממשיכים.

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> מועדון הטייסים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 3

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים