משימה ראשונה במערכה, הצד שלי - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 534 גולשים:
534 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> אי אל 2 -> משימה ראשונה במערכה, הצד שלי

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
loven
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 29/04/2005

הודעהנשלח: 1:07 ,21 דצמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: משימה ראשונה במערכה, הצד שלי תגובה עם ציטוט

אני לא יודע מה היה הסד"כ המדויק של כל הטייסם במשימה אבל לפי מה שאני זוכר זה היה מעל 60 טייסים וירטואלים.

היתה משימה ממש מרתקת, המון מטוסים באוויר .
למי שלא מכיר את ההרגשה במשימה שהיא חלק ממלחמה. אני אנסה להעביר חלק קטן.
עד הרגע שתעלה על המטוס במשימה של מערכה זה עדין משחק.
מהרגע שנכנסת למטוס אתה מספר 7 מתוך כוח של תשעה מטוסים מכוחות הצבא הסובייטי שבצעד נואש עולים לאוויר לצורך מגננה כנגד עשרות מטוסי הלופטאופה הגרמנית, אם תגביר קצת את הווליום רעש המנועים יעשה בך גלים ומיד תשמע את מטוסי הסיור ממריאים , נוסקים למעלה ומתחילים פניה מעגלית להתאספות .
1 באוויר 2,3,4,5,6 ותורי הגיע מנוע ל110% משחרר מעצורי גלגל, המטוס מזנק ומתחיל לסטוט לך מהמסלול, כבר אמרתי קודם עכשיו אתה חלק מחיל אוויר, כל מעשה הוא משפיע על גורל מערכה שלמה, אסור להתרסק!
אפקט הפרופלור מושך ימינה חזק ואתה נאבק עם ההגה כיוון להתיישר.. מיושר מהירות 130 140 150 מדפים למצב combat ומתחיל משיכה עדינה, המטוס קצת מטה כנף שמאלה, אחרי הכול אנחנו על מיכל מלא .
7 באוויר! פנייה עדינה שמאלה ומתיישר אחרי המעגל של המטוסים שהחל חג מעל הבסיס.
מטוסי הסיור יצאו לדרך לכיוון צפון דרך הים.
בתוך כמה דקות 9 מטוסי קרב ו2 מטוסי סיור ומודיעין באוויר מוכנים לקרב של מעטים מול רבים.
עם כל משיכה אתה שומע את חריקת המטוס כאילו הוא מתפרק לך בידים, ונזהר כמו שלא נזהרת בעבר , נוהג בו בעדינות כאילו הוא היה חיית המחמד שלך .
מבנה של שישיה פונה לכיוון צפון מזרח ומבנה של שלישיה בעקב מטוסי הסיור פונה לכיוון צפון לאורך קו החוף.
מבנה מיושר, כנף ימין מטוס צמוד, כנף שמאל מטוס מרוחק במדרגת גובה שעולה עלשל הזוג לצורך חיפוי.
אש נמ אש נמ!! מטוסי הסיור חטפו אש, והמשיכו קדימה, בינתיים זו כל האש שהיתה.
לאחר 5 דקות גם אנחנו חוטפים אש נ"מ אני מודיע 180 לאחור, דרך השמאל.
המבנה מסתדר ופתאום הודעה בקשר .
109 109! , מבנה של השישיה נתקל ב109 כאשר הם בחיסרון מספרי וה109 עולים על מטוסי ה lagg בכל מובן מהירות, תימרון וחימוש.
כוחות הצבא האדום נופלים אחד אחרי השני אתה אולי לא שומע את זעקות הכאב כי אף אחד לא באמת נשרף אבל זה יותר משהו בסיגנון 109 על השש שלי שמישהו יוריד אותו! שמישהו יוריד אותו בום..
מבנה השישיה ספג לא מעט אבדות, המבנה של השלישיה מתחיל פנייה מכיוון הים לאורך נחל שנשפך לכיוון העימות האווירי.
דיווח ממוביל השישיה: אש נ"מ אש נ"מ,כמו כן שני 109 על השש שלי.
מוביל שישיה יש לך מטוסים לעזרתך?
שלילי שלילי שלילי, .
3 שהיה חלק מהמבנה של השלישיה שעט לכיוון של מוביל השישיה בניסיון נואש להציל מה שנשאר.
המוביל הופל.
אנחנו נכנסנים לקרב, מנוע מלא, 2 אני צולל עליו תישאר מעלי נקה את ה6.
2: חיובי אתה נקי בינתיים.
מזהה 109 עולה לאנך , 3 בדרך אלינו מלמעלה, 2 מעלי ואנינכנס עליו.
מצמצם.. מצמצם טווח ירי, פותח באש הצרורות חולפים לידו , ועשן שחור מסמן שהמנוע שלו נפגע.
ממשיך רדיפה הוא מנסה לצלול ולצבור מהירות. עוד מטח הוא שובר ימינה ומתחמק יורה שוב והוא שם אף למטה, מטח ארוך יותר הוא בדיוק נוסק חוטף צרור בכנף הימנית והופך לכדור אש,
2 ל 1: שש שש שש, שבור.
אני שובר ובדיוק צרורות של 109 , זה היה הבן זוג של מי שהופל, הוא יושב עלי חזק.
3 שומר מדרגה מעלינו , 2 שלנו יורד עליו חזק ועדין לא בטווח ירי.
צרור נוסף חולף מימיני והמטוס רועד, כנף ימין מחוררת, יורד לגובה ריצפה כיוון 60 עם הנחל .
2 מזהה, מתקרב לטווח ירי.
אני שובר ימינה ושמאלה מנסה לנער אותו ולגרום לו להתיחס לרודפים.
הוא שולח צרורות לכל עבר ופוגע שוב הפעם בכנף השמאלית.
2 הגיע ! צרור חולףליד הרודף שלי והוא שובר ממני לימין, הרגשה משחררת משהו אני מושך לאנך, ורואה 3 מטוסים יושבים על השש שלו, הוא שובר חזק ומתנגש בבית , היה קרוב אבל המבנה עדין שלם.
2 ו 3 תקינים אני עם נזק קטן ממשיכים חבירה למבנה מתאפסים על המיקום לרגע נדמה שיהיה זמן לנשום אבל יש זיהוי!
שני מטוסים חולפים מעלי ומעל 3 , 2 עדין בדרך לחבירה.
109 ! ! זוג 109 מנצנצים חולפים מעלינו ואנחנו ברדיפה אחריהם, פתאום מטוסי הסיור מופיעים מצד ימין וזוג ה109 צולל לכיוונם, צועקים לו שבור שמאלית נמוך, שמאלית נמוך.
בדיוק ברגע שבו התחיל את השבירה צרור של שני ה109 פילח את גוף המטוס ולא השאיר לטייס שום לפליטה המטוס התאדה ברגע.
ממשיכים רדיפה, מוביל אחרי ה שמאלי ו3 אחרי הימני, מספר 2 חג מלמעלה.
אני מתיישב על השמאלי ולא מצליח לפגוע, פתאום 3 ו 2 מודיעים לי 1 שש!
אני שובר וחוטף צרור , המטסו נפגע אבל אני עדין באוויר.
הוא ניתק ממני ושניהם התחילו בריחה וטיפוס.
2 ו3 חברו למבנה של זוג ואני תפסתי גובה, מטוסי האויב ברחו לכיוון צפון והתחילו חוזרים בגובה גבוה ממנו.
וכך בתורות החלו צוללים על 2 ו 3 , ברגע שהצולל נסק והעליון שלהם התחיל צלילה ירדתי עליו, בניסיון לשבור את הזוג .
התחלתי רדיפה ואני מעיף לידו צרורות.
הבודד נשאר עם 2 ו 3 אבל ביתרון גובה.
המטוס לוקח אותי לגובה נמוך והצלחתי לתת בו רק פגיעה אחת, דליפה של דלק מהמטוס, מנסה ללכת על ההפלה.
2 התרסק בקרקע בניסיון למצוא את 3 , ו3 נשאר לבד בגובה נחות.
אני עדין במרדף שמתמשך כבר כמה דקות, עוד צרור ועוד צרור וה109 מדהים פשוט עושה את העבודה, לא נותן לי יריה נקיה, אני רק מחכה לרגע שינסה להאט אבל הוא בשלו.
התחמושת אזלה, ירדתי מהמרדף חוזר לכיוון הבסיס, כמוני גם 3 ,
אחרי טיסה של 10 דקות שנינו בדיוק באותו הרגע מגיעים חזרה הביתה, מתיישרים עם המסלול שמעולם לא היה נראה טוב יותר.
נוגעים בקרקע, המטוס עוצר, ואני מכבה מנוע. זהו עכשיו אפשר לנשום.

אם גם אתם רוצים להיות חלק מהחוויה הזו שבה יש בין 80 ל 120 טייסים שמטיסים מטוסים על פי סד"כ וסוגי מטוסים ואופי משימות שמבוסס על ההיסטוריה של מלחמת העולם השניה.
החוויה הזו מומלצת לא רק לטייסים מבינכם אלה גם למי שמעוניין להיות זה שישליך את הפצצות מה בי 17 או שיהיה המקלען של מטוס סיור ויציל אותו ממטוסים רודפים.

אז אם אתם אוהבים את הריח של האקשן באוויר, את האדרנלין שמחדד את החושים, ואת האתגר של הפלה שמקבלת משמעות חדשה.
כנראה שזה המקום בשבילכם. אז קדימה להתגייס!
לפרטים אפשר לפנות ל
IAF.PHANTOM
AND VIFF

"במקום בו אין אנשים השתדל להיות איש"

נערך בפעם אחרונה על-ידי loven בתאריך 0:44 ,22 דצמבר 2009, ג', נערך בסך הכל 2 פעמים
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
IAF_Phantom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Mar 13, 2006

הודעהנשלח: 11:11 ,21 דצמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתה מדהים loven, שמח מאד

watch your six, i'm behind you
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
yohay
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 25/06/2008

הודעהנשלח: 12:14 ,21 דצמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיפור מתח עוצר נשימה--אני הופלתימהרמאד מאש נמ אבל המשכתי להקשיב לכל אורך הקרב בטימספיק אין ספק שזו הייתה אחת הגיחות המעניינות --כל הכבוד לכולכם ואני שמח להיות חלק מהקהילה--יוחאי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 23:40 ,21 דצמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיפור קרב אדיר! כל נכבוד...

לא הספקתי להעלות עדיין את התמונות של ההמראה בתחילת המשימה, אנסה לעשות זאת מחר.

אני כהרגלי מתחיל את הקמפיינים ברגל שמאל... המבנה שלי התחיל באופן מבטיח:
אחרי חציית קו החזית זיהינו שני מפציצי שטוקה ונכנסנו עליהם, אבל הם הוזהרו ע"י המסרשמיטים שליוו אותם, שברו וצללו. אז כבר הסתבכנו עם המסרשמיטים והם גררו אותנו לתוך מלכודות נ"מ שהגרמנים הממזרים האלה הציבו ליד השדה אויב קצת צפון מערבית לעיר SIMFERPOL.

אז המבנה שלי הופל ברובו ע"י נ"מ כבר בתחילת הקרב אויר, ואני הגדלתי לככב שלא ברחתי ונשארתי להילחם לבד נגד שלושה מסרשמיטים. מן הסתם הופלתי בקרב די קצר. אני חושב שגרשון הצליח לברוח מהתופת של הנ"מ כשהוא פגוע, היחיד מהמבנה שלי שהצליח לנחות חזרה בבסיס.

דרך אגב, מטוסי המסרשמיט שנלחמנו בהם הוטסו ע"י הטייסים של טייסת JG52 מקרואטיה, החברה האלה ממש טובים! זה לא פעם ראשונה שאנחנו מסתבכים איתם, ניתקלנו בהם בקמפיינים הקודמים. החברה האלה יודעים לטוס ולעבוד בזוגות ממש יפה.

כל הכבוד למבנה של יעל שהצליח אח"כ להפיל שניים מהם מגניב

VIFF
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אי אל 2 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים