בעיה קשה יש לי, קשה מאוד - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 347 גולשים:
346 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס -> בעיה קשה יש לי, קשה מאוד

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Barbaz
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 23, 2009

הודעהנשלח: 22:04 ,7 אוקטובר 2009, ד'    כותרת הודעה: בעיה קשה יש לי, קשה מאוד תגובה עם ציטוט

הבעיה שלי היא נפשית ופיזית: אני פאקינג לא מצליח להיכנס למבנה אף פעם..
אני פשוט לא מצליח לא יודע מה הפאק אצלי.
אני מנסה לוחץ על 9 ורואה אם אנחנו קרובים ואני פשוט לא מצליח להיכנס למבנה הוא נישאר במקום ואני אף פעם לא מצליח.
אני יודע שזה בעיה קשה. המום
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
FreeFlight
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 24, 2008

הודעהנשלח: 22:11 ,7 אוקטובר 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כי אם אתה מספר 1, המבנה יפנה לאן שאתה תפנה, כי הוא עוקב אחריך. קורע

אבל אם אתה מישהו אחר במבנה, אז אתה צריך להתאמן.
פשוט לשמור על אותו גובה, מהירות וכיוון, זה כל-כך קשה.

אתה צריך להתקרב, תאיץ כך שהמהירות שלך גדולה יותר עד שתגיע מספיק קרוב, ותשתמש בזנב ובסטיק כדי לעשות תיקונים קטנים של כיוון וגובה.

ואימונים...
אימונים אימונים אימונים אימונים! מחייך
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Barbaz
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:20 ,7 אוקטובר 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Freeflight כתב:
כי אם אתה מספר 1, המבנה יפנה לאן שאתה תפנה, כי הוא עוקב אחריך. קורע

אבל אם אתה מישהו אחר במבנה, אז אתה צריך להתאמן.
פשוט לשמור על אותו גובה, מהירות וכיוון, זה כל-כך קשה.

אתה צריך להתקרב, תאיץ כך שהמהירות שלך גדולה יותר עד שתגיע מספיק קרוב, ותשתמש בזנב ובסטיק כדי לעשות תיקונים קטנים של כיוון וגובה.

ואימונים...

זאת הבעיה אני זה שעוקב.. הוא לא עוקב הוא ממשיך בדרכו שלו מבולבל
אבל זה קשה.. איך אני יכול להתאמן על זה?
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 22:26 ,7 אוקטובר 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Freeflight כתב:

ואימונים...

בדיוק!
זו לא בעיה. זה סתם קשה.
פשוט תמשיך לנסות ותוכל לשים לב איך בכל פעם אתה משתפר עוד ועוד. תמיד שים לב למהירות , גובה וכיוון. זה הרבה יותר קל אם יש תקשורת לגבי נתונים כאלה עם מס' 1.
אתה לא יכול לנחש את המהירות שלו בקלות אלא אם אתה פשוט רואה שהוא סטטי יחסית אליך במהירות מסויימת.

אתה בסדר, רק תמשיך להתאמן על זה. אתה לא חייב להגיע לדיוק של צוות אירובטי.
איך להתאמן על זה? פשוט תטוס צוחק

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
FreeFlight
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:27 ,7 אוקטובר 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב, ברור שהוא ממשיך בדרכו שלו, צריך להגיע ליעד לא?

דרך להתאמן על זה היא לפתוח בTactical Engagement משימת אימונים עם איזה 5-8 נקודות ניווט שביניהם איזה משהו כמו 30-50 מייל, ואתה תטוס כמספר 2 במבנה. בין נקודה לנקודה תוכל להתאמן.
חזור למעלה
Barbaz
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:29 ,7 אוקטובר 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה רבה לכם מחייך
מייקוס, אתה משתמש בפלאקון ? (רציתי להגיד משחק אבל לא מתאים בוכה ומאד עצוב )
חזור למעלה
eb3
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 14, 2009

הודעהנשלח: 22:36 ,7 אוקטובר 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

למה
ציטוט:
משחק אבל לא מתאים
??

מייק, הרגת אותי!!!!! קורע

"זה לא בעיה, זה סתם קשה."

לנרקומן: "להיגמל זה לא בעיה, זה סתם קשה."

מנהל פרוייקט בורג' דובאי (הבניין הכי גבוה בעולם) לעובדים: "לבנות את המגדל הכי גבוה בעולם זה לא בעיה זה סתם קשה."

מורה למתמטיקה לתלמידה: "התרגיל הזה זה לא בעיה, זה סתם קשה."

נערך בפעם אחרונה על-ידי eb3 בתאריך 22:42 ,7 אוקטובר 2009, ד', נערך בסך הכל 2 פעמים
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 22:41 ,7 אוקטובר 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא, אני לא טס בפאלקון

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Fox5inbound
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 11, 2007

הודעהנשלח: 23:31 ,7 אוקטובר 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חברים, Barbaz, שאל פה שאלה יפה מאוד. ואף אחד לא ענה לו באמת תשובה מקצועית. רק "אימונים" "נסה שוב" "גובה כיוון מרחק" " אם הוא סטטי" "אתה לא יכול לנחש את המהירות" "רק אם היה קשר עם 1 אז הוא היה נותן נתונים אז זה היה קל" . חבר'ה - נחמד אבל תמחקו הכל אני עכשיו כותב פה מדריך שמסביר איך נכנסים למבנה כמו שצריך - להלן התשובה לבעיה של Barbaz .

בכניסה למבנה יש 4 שלבים שאם נבין אותם וניישם אותם יהיה לנו הרבה יותר קל לחבור למבנה ולשמור עליו.
שלב ראשון הוא היצמדות
שלב שני הוא קשר עין
שלב שלישי הוא במיקום
ושלב רביעי הוא אחיזת-ידיים

השלב הראשון הוא מצב בו אתה נמצא במרחק מה מן המטוס שאתה רוצה לקרב אליו מבנה (מהמטוס מלפנים במבנה) ואין לך נתונים עליו לא גובה לא כיוון שלו לא כלום. אתה רק רוצה להתקרב אליו למבנה ואתה יודע איפה הוא בערך. מכאן מתחיל השלב הראשון - שלב ההיצמדות.

היצמדות = נעילה במכ"מ של המטוס שאליו רוצים לחבור למבנה.

סרוק בעזרת המכ"מ את איזור המטוס איתו אתה רוצה לשמור מבנה. תבצע נעילה (צבע אותו, תינעל אותו במכ"מ) . השאלה למה לנעול אותו במכ"מ? אנחנו עומדים להפיל אותו?

עיניין הנעילה (המגע) הוא חשוב. זה השלב הראשון בחבירה למבנה, שלב ההיצמדות (היצמדות = נעילה של המטוס במכ"מ). דרך נעילה נוכל לקבל נתונים על המטוס שאיתו אנחנו רוצים לשמור מבנה - נתונים כמו הגובה שלו, המרחק ממנו, המהירות שלו, המהירות סגירה שלנו ממנו, מיקום מדוייק שלו ועוד נתונים חשובים כמו זווית ממנו (למבנה מדורג נתון זה רלוונטי) ועוד.

אחרי נעילה נקבל את הנתונים. עכשיו בשלב הראשון עלינו לסגור פער , לצמצם מרחקים עם המטוס מלפנים. איך עושים את זה? טסים מהר יותר ממנו וככה סוגרים עליו. אחרי נעילה תקבל את המהירות שלו ואת המרחק ממנו. נסה להתאים ביניהם.
זאת אומרת , אם המרחק שלך ממנו הוא מייל אחד - תיהיה 100 קשר יותר מהיר ממנו. תיהיה המהירות שלו פלוס מאה קשר.
אם הוא רחוק ממך 2 מייל תיהיה המהירות שלו פלוס 200 קשר.

אם הוא רחוק ממך עכשיו 2 מייל ומהירות שלו היא 300 קשר, אתה צריך לשמור מהירות 500 קשר.
המרחק יתחיל לרדת ואתה תתקרב אליו. נגיד עברה חצי דקה ועכשיו הוא 1.5 מייל ממך והמהירות שלו עדיין 300, אתה צריך להיות 150 קשר יותר מהיר ממנו ז"א 450 קשר.

כל מייל מרחק ממנו = 100 קשר יותר ממנו.
ככה תוכל להתקרב אליו כמו שצריך. בוא נגיד אבל שאתה כרגע מרחק פחות ממיל ממנו - המרחק יופי בתור רגל ולא מייל.

נתונים שחשוב לדעת :
6,000 רגל = מייל אחד.

אם אתה מתחת למייל מרחק ממנו המטוס שלך ירשום לך נתון מרחק כמו : F 060
F זה סימון רגל, ו-60 זה בעשרות , בעצם זה קיצור של 6,000 רגל שזה אחד מייל.

עכשיו שמור ממנו את המספר החדש במרחק.

לדוגמא הגעת למייל אחד מאחוריו - אתה מאה קשר מהיר יותר ממנו.
נכנסת לטווח המיל, עכשיו רשום לך נגיד F 59 זה אומר שאתה צריך להיות 59 קשר יותר ממנו.
אם הוא עדיין 300 קשר ואתה במרחק כ 59 סימן שאתה צריך להיות במהירות 359 .
כלל חשוב - כל הזמן תתאים את המרחק למהירות. מעבר למייל זה מאה קשר לכל מייל, בתוך הטווח של המייל זה 60 קשר ויורד בהתאם למרחק שרשום לך ממנו בתע"ל .

ברגע שתגיע לאיזור שלו תשמור על אותה מהירות כמוהו ולפעמים 2-3 קשרים יותר ממנו לא יזיק כדי לא להתרחק ולאבד מיקום במבנה.

ברגע שאתה רואה שהמרחק שלך ממנו הוא נגיד 30 F זה אומר חצי מייל, תיהיה 30 קשר יותר מממנו, ככה תמשיך עד שאתה מגיע למיקום שלך ואז תשמור על אותה מהירות כמוהו (בדוגמא הזאת מהירות 300).
ברגע שתתאמן על השלב הזה ותבצע אותו ותיכנס למבנה טוב ולא תעקוף אותו במהירות גבוהה מידי , תחזור לכאן - ואני אמשיך את השלבים הבאים שהם חשובים לא פחות בשמירה על מבנה וכניסה וכו'. מקווה שעזרתי.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:41 ,7 אוקטובר 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שחכתי לציין שהנוהל הזה של חבירה וכניסה למבנה מיושם גם בחיל האוויר הישראלי והאמריקאי במציאות. הם לא מתאמנים על אוויר והם לא נשארים סטטים כמו שכמה אנשים פה הציעו רעיונות או את הדרכים שלהם לשמור מבנה חחח

מייק בשיטה שלך, ואני מצטט : "אתה לא יכול לנחש את המהירות שלו בקלות אלא אם אתה פשוט רואה שהוא סטטי יחסית אליך במהירות מסויימת. " אפשר לשמור מבנה רק עם טייס אוטומטי חחחח , זאת לא דרך לראות אם הוא סטטי כן או לא ולאיפה הוא זז בהתאם, אחורה או קדימה (מתרחק או מתקרב) חחח

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
FreeFlight
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:48 ,7 אוקטובר 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

רגע, רגע.

כתבת שכל מייל צריך 100 קשר יותר ממנו, אחרי זה כתבת לי שכל מייל צריך להיות 60 קשר יותר. בלבלת אותי. המום

ועכשיו מה אם נגיד אני טס בתוך שטח אויב עם ראדאר כבוי? גם מהירויות משתנות כל הזמן ודברים לא תמיד לפי התכנון.
חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:58 ,7 אוקטובר 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Freeflight, חחח הלכת איתי רחוק. BARBAZ רוצה לשמור מבנה קליל. על השיטות המתקדמות אני לא דיברתי בכלל. זה הבסיס (היכרות) לשלב הראשון בחבירה. השלב עוד לא נגמר ויש לו עוד 3 ותוסיף על כל אלה עוד פרמטרים של כמו שאתה אומר תנאים וכו'. אני יענה לך על הכל למרות שתבין שזה יותר מורכב ו-BARBAZ רק מתלמד אז לא הרחבתי על זה.

על כל מייל צריך 100 קשר. בזמן שאתה מחוץ למייל אחד ממנו. זאת אומרת רחוק ממנו במייל אחד או יותר זה 100 קשר לכל מייל.
אבל כשאתה נכנס לתוך המייל - תוריד את המהירות ב-40 קשר, מ-100 ל-60 ותמשיך להתקדם ולהתאים את המרחק למהירות, המרחק הופך לרגל ובהתאם המהירות והסגירה צריכה לרדת (זה הנוהל).

עכשיו אם אתה טס בתוך שטח אוייב עם מכ"מ שקט, אתה צריך מראש להיות כבר במבנה קרוב ולהיות בשלב אחיזת-ידיים . אחיזת ידיים זה בעצם השלב האחרון שאומר, נתק מגע, המכ"מ שלך משוחרר לסרוק או להיות כבוי, ואתה שומר מבנה על ידי שמירת נתוני המבנה. במידה ושאר המטוסים שומרים אותם גם - אתם תשמרו על מבנה כל העת גם ללא צורך במכ"מ.
את הנתונים צריך להשכיל מראש לתת בתדריך ושכל אחד בטיסה ידע מה הגובה והמהירות בכל נ"צ ואיזה סוג מבנה וכו' בעיקר באיזורים מעל שטח אויב שאין מכ"מ לצורך היצמדות או שהמכ"מ פועל לצורכי סריקה.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 0:03 ,8 אוקטובר 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתה לא חייב נעילת מכ"מ לצורך חבירה. אם יש לך קשר עין אתה יכול לשים את עצמך במבנה.

ואם אתה יודע מה מהירות הנתיב, אתה יודע כמה המוביל שלך טס וזה אומר שהחיים שלך פשוטים הרבה יותר.
בכל מקרה, חבירה למבנה תהיה בשטח ידידותי או בנקודה קבועה מראש במידה והמבנה מתפצל מסיבות כאלה ואחרות. במקרה הזה דממת האלחוט מבוטלת גם ככה (הרי מדובר בתקיפה שהתחרבשה או במיירטים/טק"א שזיהה ותקף את המבנה) אז אין בעיה לקבוע נקודת מפגש.

האתגר הוא לא לשבת על המוביל כמס' 2, זה פשוט יחסית, לאתגר את עצמך זה לשבת מס' 4 במבנה מדורג.. הסוד הוא לשבת על המוביל ולא על מס' 3 (כמו שיש נטייה לעשות)

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 0:11 ,8 אוקטובר 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

uri_ba, כשאתה מס' 4 במבנה מדורג מטוס ההתיחסות שלך הוא מס' 3.
המטוס שאליו אתה מתייחס - ממנו לוקח מרחק ומיקום במבנה הוא המטוס הבא אחריך במבנה (אם אתה מס' 4 אז 3 הוא הנקודת התייחסות שלך). אתה אף פעם לא תשמור בתור מס' 4 מדורג עם 1 אחרת אתה תיהיה בידיוק במקום שמס' 2 אמור להיות ואז זה מתכון להתנגשות וודאית ובפאלקון פשוט פירוק המבנה .

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 0:22 ,8 אוקטובר 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פה אתה טועה טעות חמורה מחייך
אם אתה שומר מבנה על מס' 3 האוסילציה שלך תהיה גדולה בהרבה כי אתה מתקן על התיקונים שלו.

כשאתה שומר מבנה על מס' 1 עם רווח למספר שלוש המבנה אתה חותך משמעותית את האוסילציה - כי אתה עושה את התיקונים שלך ביחס למוביל. אגב מס' 2, הוא נמצא בכלל בצד שמאל של המוביל.

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 3

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים