שאלות למומחים...(דלק ותצוגות) - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 470 גולשים:
470 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> שאלות למומחים...(דלק ותצוגות)

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
hoter
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 03, 2006

הודעהנשלח: 23:03 ,5 אוקטובר 2009, ב'    כותרת הודעה: שאלות למומחים...(דלק ותצוגות) תגובה עם ציטוט

אני מתאמן הרבה בתדלוק ומעוניין לדעת האם יש דרך לבחור שהמטוס לא יהיה מתודלק מלא בתחילת משימה. למשל בתצורה של בידון גחון אבל להתחיל מ 7000 ליברות ולא 9100.

בתצוגת הHSD ניתן לראות את נתיב הטיסה, אמ"ט וקווים בסיסיים שניתן להגדיר לפני לחיצה על FLY. - אם למשהו יש רעיון כיצד אפשר להכין מפת רקע ל HSD שיהיו בה למשל את גבולות המדינות ואולי גם קווי חוף אשמח אם ישתף את כולנו כי ה ישדרג את הסימולטור מאוד.

תודה מראש לכל מי שיעזור

HOTER
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
SoNiC306
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 25/05/2005

הודעהנשלח: 23:15 ,5 אוקטובר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

hoter,
בקשר לדלק אני לא חושב שיש פיתרון בתוך המשחק אולי אם להכנס לתוך הקובץ CFG של מטוס מסויים אולי שם תוכל לקבוע את כמות הדלק שאתה רוצה ( אין לי מושג בזה או אם קיימת אפשרות כזאת)
או שקח בידון גחון תמראי, טוס מבער מלא כמה דקות ותתדלק באיוור.

אין אפשר ליצור מפה כזאת מה שכן אפשר לעשות זה ע"י יצירת נטיבי טיסה חדשים מחוץ לנטיב המקורי אפשר לסמן גבולות וקויי חוף וכך כשטטוס אתה תיראה את הנטיב טיסה שיצרת בתור גבול או קו חוץ על ה HSD ב MFD.

מיכאל גרובמן
צוות ניהול ראשי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
hoter
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:22 ,8 אוקטובר 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה על התגובה,

עד עכשיו מה שעשיתי זה באמת לטוס במבער כדי לרוקן חלק מהדלק אבל אני מחפש פתרונות יותר אלגנטים.

גם לגבי הקווים בתכנון משימה אני מכיר, כוונתי הייתה אם יש דרך שהרקע של הHSD לא יהיה שחור אלא ניתן לקינפוג מחדש לקובץ תמונה של מפה לדוגמא...

תודה בכל אופן,

HOTER
חזור למעלה
SoNiC306
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 25/05/2005

הודעהנשלח: 9:34 ,9 אוקטובר 2009, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא קימת דרך לקנפג את ה hsd למשהוא אחר עד כמה שידוע לי

מיכאל גרובמן
צוות ניהול ראשי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 10:37 ,9 אוקטובר 2009, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כדי להתאמן על תידלוק אוירי פשוט תיצור TE חדשה ותסמן נתיב ארוך מספיק כדי לבזבז מספיק דלק ותריץ את השעון ככה שאתה תצטרף לטיסה בשלבים מאוחרים שלה עם מעט דלק.

לגבי ה HSD... מה שאתה מציע זה לא אמיתי, כי ב HSD האמיתי עד כמה שאני יודע אין שום סימון של מפות. חוץ מזה אין שום דרך להציג מפה על ה HSD מלבד שינויים בקוד.

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
hoter
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 2:02 ,10 אוקטובר 2009, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לגבי התדלוק, הפתרונות הללו ברורים לי ואני כבר משתמש בהם למרות שהם לא יעילים, אני אבדוק אם ניתן לשנות משהו בF4PATCH למשל להגדיר דגם C-30 שתצורתו הבסיסית היא עם דלק מופחת ואז לבחור בו כשבונים משימה כזאת.

לגבי ה HSD מה שאני מציע הוא מאוד אמיתי ואני מבטיח לך שטייסינו האמיצים לא טסים באפלה בנתיב בודד על רקע שחור אלא מצויידים במפה טקטית עם כל הסגירות ואזורי האימון שרלוונטים או לכל הפחות מפה טופוגרפית. אחרת איך הם יודעים לא לשמור את גבולות האזור - אמנם פעם או בקורס טיס שומרו אזור לפי קשר עין עם הקרקע אבל זה לא ריאלי בגובה 40 ובמהירות של F 16. לכן אולי עד היום לא בוצע קינפוג כזה או שינוי של הקוד אבל בהחלט זו נקודה למחשבה למפתחים של הסימולטור, הלוואי שמישהו ירים את הכפפה בנוגע לזה.

ונשאר לי לומר תודה לכל אלה שמפתחים את OF כי הם עושים עבודה מצויינת עד כה.

HOTER
חזור למעלה
xxxmetalheadxxx
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 17, 2007

הודעהנשלח: 9:25 ,10 אוקטובר 2009, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

hoter כתב:
תודה על התגובה,

עד עכשיו מה שעשיתי זה באמת לטוס במבער כדי לרוקן חלק מהדלק אבל אני מחפש פתרונות יותר אלגנטים.

גם לגבי הקווים בתכנון משימה אני מכיר, כוונתי הייתה אם יש דרך שהרקע של הHSD לא יהיה שחור אלא ניתן לקינפוג מחדש לקובץ תמונה של מפה לדוגמא...

תודה בכל אופן,

You can dump fuel in flight if i remeber well.
(ctr D)or(alt-D)
You can set up fly zones/high-lite certain arias to show show up on your HSD
You do it from the main ui before the flight using the tactical map.
After you do that the moving map is not actually needed to stay in or out of certain arias.
Open Falcon only))

חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:23 ,10 אוקטובר 2009, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

hoter כתב:

לגבי ה HSD מה שאני מציע הוא מאוד אמיתי ואני מבטיח לך שטייסינו האמיצים לא טסים באפלה בנתיב בודד על רקע שחור אלא מצויידים במפה טקטית עם כל הסגירות ואזורי האימון שרלוונטים או לכל הפחות מפה טופוגרפית. אחרת איך הם יודעים לא לשמור את גבולות האזור - אמנם פעם או בקורס טיס שומרו אזור לפי קשר עין עם הקרקע אבל זה לא ריאלי בגובה 40 ובמהירות של F 16. לכן אולי עד היום לא בוצע קינפוג כזה או שינוי של הקוד אבל בהחלט זו נקודה למחשבה למפתחים של הסימולטור, הלוואי שמישהו ירים את הכפפה בנוגע לזה.

אוקיי... קודם כל יש הבדל עצום בין מפה על ה MFD לבין מפה ממש, נייר שהטייס מחזיק איפשהו. אם אתה מדבר על נייר מה יותר פשוט מאשר פשוט למצוא לך איזה מפה טובה ולהדפיס? פשוט תיקח את הקובץ מהספרייה של הקוקפיט.

לגבי מפה על ה MFD... כשאני אומר לא מציאותי אני מתכוון שאין לזה גיבוי באף אחד מהמסמכים שלפיהם מפותחת אויוניקה לפאלקון. אז כעיקרון עד שלא יהיה לזה גיבוי כזה, זה נחשב לא מציאותי.

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
hoter
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:13 ,11 אוקטובר 2009, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

למי מאיתנו שזוכר את התצוגה הטקטית בכוכב כחול, אז היא הייתה די נאמנה למקור ובהחלט יהיה מוצלח לפתח תצורה כזאת לפאלקון

HOTER
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 0:40 ,12 אוקטובר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

hoter כתב:
למי מאיתנו שזוכר את התצוגה הטקטית בכוכב כחול, אז היא הייתה די נאמנה למקור ובהחלט יהיה מוצלח לפתח תצורה כזאת לפאלקון

אוקיי... כמו שאני מבין, אתה בטח מדבר לפי מה שראית איפשהו שחיה"א (אני מניח). הבעיה היא שוב שאני יכול להבטיח לך שלא תראה משהו כזה בפאלקון... פשוט מפני שהפיתוחים בפאלקון תומכים אך ורק באויוניקה שנתמכת ע"י המסמכים. לא מאמין שאיי פעם תראה אויוניקה מיוחדת לחיה"א... פשוט מפני שאין כנראה דרך לקודד משהו כזה מבלי לעבור על חוקי סודיות כאלה ואחרים... בקיצור חיה"א האמריקאי זה הכי טוב שיהיה וגם זה רק לדברם שנחשבים מותרים לפרסום...

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים