גיבוש צנחנים מאי 09 - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 551 גולשים:
550 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> מועדון הטייסים -> גיבוש צנחנים מאי 09

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
RoN-212
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 14/10/2005

הודעהנשלח: 19:48 ,5 05 2009, ג'    כותרת הודעה: גיבוש צנחנים מאי 09 תגובה עם ציטוט

חבר'ה היום חזרתי מגיבוש צנחנים !
היה פשוט אחד הקשים , בחיים לא נקרעתי ככה , אבל נתתי את כל מה שיש לי עד הסוף בלי להפסיק , למי שיש שאלות בנוגע לזה אשמח לענות לו .

פתחתי את הדיון הזה לשאול האם מישהו מפה היה בגיבוש , ואיך היה לו .

רון אטיאס.
תשאף - תגיע מחייך
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
FreeFlight
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 24, 2008

הודעהנשלח: 19:56 ,5 05 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סתם מסקרנות, מה עוברים בגיבוש? איזה מין דברים נתנו לך לעשות?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
RoN-212
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:14 ,5 05 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Freeflight, ידעתי שמישהו יישאל את זה , אז ככה אני אספר בקצרה למרות שזה ייצא ארוך !
גיבוש צנחנים הוא לא גיבוש קל בכלל הוא קשה מאוד , אבל יש שם חבר'ה שיילכו איתך עד הסוף , חברים אמיתיים .

אתה מגיע לבסיס ובבסיס יש מלא ילדים , אתה ממלא פרטים נרשם במחשב ולפי סדר השמות אתה נבחר לקבוצה , מפקד הקבוצה לוקח אותך לקחת מדים , כאשר אתה לוקח מדים הוא נותן לך להתלבש 5 דק' בדיוק להכין את עצמך , כשאתה מוכן כולם יוצאים בחוץ מסתדרים באות ח והמפקד מדבר לכולם , נותן מספרי ברזל , כל פעם נותנים לך לשתות ממייה שלמה , אבל לא מים רגילים מים כמו של בריכה , מגעילים כאלו שנותנים לך חשק להקיא , רוצים לבדוק אותך .
היום הראשון הוא לא קשה , אתה עושה תורנות מטבח לכל החיילים שאכלו , לאחר מכן שעתיים מנוחה , ואז אתה הולך לאוהל , מתלבש על אזרחי ומוכן לברור , מה זה ברור ? מבחן הראשון בעצם של הגיבוש שבו אתה צריך לרוץ ריצת 2000 בחולות כמו של ים , ובעליות בפחות מ 10 וחצי דקות .
לאחר הריצה , מי שעלה מעל הזמן המותר כמובן הוללך הביתה , מי שעבר נשאר והולך להתקלח , אחרי המקלחת מחליפים למדים , מסדר לילה והולכים לישון שעה 20:00 אתה במיטה מוכן לשינה.

ישלך בדיוק 8 שעות לישון , 3 וחצי בבוקר מעירים אותך , לא לצחצח שיינים לא כלום , 5 דק' על מדים אתה מוכן עם ממייה מליאה מים , 4 בבוקר עוד לא פתחנו עיינים , קיבלנו מפקד חדש , אתה שותה את הממייה שוב עד הסוף, ככה פעמיים , ממלא את הממייה ושם בכיס שתהיה מליאה כמובן !
כאשר עשית את זה אתה מכין ציוד , מהו הציוד בעצם ? אלונקות , שקי חול , ותיקים שיש בתוכם שקי חול,
כאן בעצם מתחיל הגיבוש !
אתה מגיע למפקד חדש , מילואימניק , לא רחמן , השלב הראשון זה הספירינטים , מה זה אומר ?
כאן בעצם יש תחרות אישית , צריך ללכת משק אל שק שאתה מעקיף את השק כמובן , בפחות מ30 שניות , כל הצוות עושה זאת , קשה מאוד לעשות את זה ולכן אתה עולה מעל הזמן המותר , והוא שולח אותך שוב ושוב ושוב ושוב , ללא הפסקה , עד שאתה ממש מגיע לנקודה שאתה מרגיש שאתה לא יכול לזוז וחושב שזהו , הוא שולח אותך לעוד סיבוב , ועוד סיבוב ועוד סיבוב 4 הראשונים עד 7 האנשים שהגיעו ראשונים נרשמים בפנקס , כמובן שזה מראה להם את היכולת שלך , בשלב הזה שבעה ילדים מהקבוצה שלי פרשו .
שלב לאחר מכן זה לצייר את מפת ארץ ישראל ממש ממש בגדול , כל הקבוצה צריכה להיות בתוך המפה , ולצייר את הערים הגדולות כמו ת"א , חיפה , ב"ש , אילת וכו' .
כל ילד שגר בעיר שלו עומד ליד גלגל שהוא שם בתוך המפה ושם זה בעצם העיר שלו.

לאחר מכן אתה עובר לקטע הכי קשה , לפחות בעייני שזה הזחילות , ממש לזחול על קוצים , היידים נקרעות לך , יש לי שתי שפשופים ברגליים ואחד ביד , ממש קריעה !
לזחול ולזחול ולזחול , ממש לאכול חול .
לא להפסיק , כאשר הוא נותן סימן חייב לעקוף בזחילות .

לאחר הזחילות יש לך את הקטע שהולכים ורצים אל השק אותו דבר כמו בהתחלה שמקיפים אותו רק שהפעם ארבעה הראשונים מרימים את האלונקה עליהים ועושים סיבוב עם האלונקה , כאשר יש על האלונקה 7 שקי חול , ממש ממש קשה !
שוב ושוב ושוב ושוב ממש להיקרע עד הסוף , לאחר כל זה אתה עובר לקטע שבו כל הקבוצה צריכה לפעול בראש אחד ובחוכמה , יש לך עמוד מעץ ארוך , חבית וגלגל , צריך להעביר את כל הדדברים האלו מצד אחד אל הצד השני , לא לעבור מסביב ואסור לגעת בחבל , נגעת ? כל הקבוצה יורדת לשכיבות שמיכה [ 20] כפיפות בטן[30] וקפיצות אל הבטן [ 10 ] , בקיצור צריך להעביר את הדברים האלו ב 4 דק' , לא פחות ולא יותר.
לאחר מכן המפקד רוצה שכל אחד יירצה על נושא , פשוט לעשות מה שאתם חושבים ואת הדבר בצורה הטובה ביותר , לסיום יש מסע , עם אלונקה , כל פעם צריך להחליף את האנשים על האלונקה , האלונקה זה הדבר הכי הכי חשוב בעיני הצנחנים , צריך להחזיק ולא לוותר , תמיד יינסו לשבור אותכם להגיד לכם אם אתם פורשים תגידו לא , לא פורשים הולכים עד הסוף .
לאחר כל זה סיימת בעצם את הגיבוש מ 4 בבוקר עד 8 וחצי אבל ממש קריעה מה שסיפרתי לא יכול לתאר מה עוברים בתוך הגיבוש .
לפני שאתה הולך הבית אתה צריך לשבת ליד 2 קצינים , והם שואלים אותכם שאלות , אל תנסו להתחכם או להראות את עצמכם , תהיו פשוט עצמכם ולכו עם האמת שלכם עד הסוף .

לסיכום , היה אחד הגיבושים הקשים שיש אך לא פחות כיפיים , חברים , צחוקים , עזרה לחברים בעת המסע .
לא לוותר אף פעם ותמיד לתת מה שיש לכם + 10% , ממש ככה !
מי שיילך לגיבוש כזה או מי שהיה או יירצה ללכת בעתיד שיהיה לו המון בהצלחה , עכשיו נחכה לתשובה בדואר מחייך

רון אטיאס.
תשאף - תגיע מחייך
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
pilotxf-16c
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 16, 2007

הודעהנשלח: 21:26 ,5 05 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כל הכבוד!
נשמע קשה ומשובח

בברכה,
ירין.
חזור למעלה
dorshoshani
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 05, 2007

הודעהנשלח: 21:44 ,5 05 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פשש
כל הכבוד אחי
תגיד לי יש לי שאלה
על מה הרצת בהרצאות ?
ואיך העברתם את הדברים בעץ?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
RoN-212
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:00 ,6 05 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

pilotxf-16c, זה באמת קשה , צנחנים כמו שאתה יודע זו יחידה מובחרת , לא סתם יש לה גיבוש .
קשה ומפרך אבל כל דבר שתרצה בחיים תוכל להשיג עם רצון , הכל בראש !

דור , המפקד ללא שום הודעה , בא פתאום צועק לי מס' 7 [ זה היה מס' הברזל שלי ] , תגיע לפה מיד ותרצה יש לך 5 שניות לחשוב על נושא , כ"כ מהר ? אמרתי לעצמי בראש אבל חייב , אסור להרצות על הצבא או על החיים הפרטיים שלך , אז הרצתי על הכדורגל , האלימות במגרשים , בסוף משחק אין אווירה טובה ותמיד יש בעיות עם האוהדים וכו' .

איך העברנו את הדברים ? שאלה טובה כולם הסתבכו , לא בשביל להתגאות או משהו אבל היה לי רעיון , אמרתי לכולם לשים את הגלגל על החבית, אחרי ששמנו את הגלגל על החבית שמנו עליו את העמוד , העמוד לא יכול לגעת בחבלים במצב כזה וגם יש שיפוע שאפשר להוריד בזכות הגלגל , על העמוד שמנו ילד מהקבוצה והעברנו אותו לצד השני ,
וככה העברנו לו עוד ילד ועוד ילד , ואז העברנו את הגלגל , את החבית לא הספקנו להעביר אבל הייתה עבודה טובה בעיני המפקד .

רון אטיאס.
תשאף - תגיע מחייך
חזור למעלה
RoiTwik
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 26, 2008

הודעהנשלח: 19:20 ,6 05 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גם לי היה גיבוש צנחנים מחייך
אבל לי היה ב 23 24 לאפריל.. 90% עברתי. הייתי אחד הטובים ב 'מחלקה 3!' מגניב
היה ממש חוויה. והמסע אלונקה בסוף היה ממש קורע.
חזור למעלה
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 20:09 ,6 05 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

רציתי צנחנים אך אמרו לי שנתוני לא מספיק טובים כדי להתקבל ליחידה המובחרת וזאת אף על פי שקיבלתי מיונים לצוות אוויר. מה עליי לעשות כדי לשנות קביעה זו?

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun
חזור למעלה
RoN-212
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:04 ,6 05 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Shnizel, להילחם על מה שאתה רוצה , רק להילחם ולבקש , יחידה מובחרת , אך אם התקבלת למיוני צוות אוויר אין סיבה שלא תישלח לשם , לפי דעתי .

RoiTwik, גם אני עברתי את הכל ב100% , לא יודע אם עברתי את הגיבוש אבל הרגתי את עצמי , ממש ככה נקרעתי עם האלונקות הכל , מחלקה 2 !! מגניב

רון אטיאס.
תשאף - תגיע מחייך
חזור למעלה
Shnizel
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:08 ,6 05 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ידוע לך כמה אנשים בסוף מתקבלים לצנחנים?

!No Shnizel?No B&Z
חזור למעלה
RoiTwik
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:15 ,6 05 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לפי דעתי ממש הרבה, זאת חטיבה שלמה בצבא.. [עם הקצת שאני מבין בזה..]
למרות שהמפקד המילואימנים שכל הגיבוש בערך היה ממש מנייק אמר לנו כדי לשבור אותנו [או כדי שנשפר ביצועים] בספרינטים שלוקחים לצנחנים רק את השתיים ההכי טובים. אבל כמעט בטוח שהוא חירטט...

RoN-212

קראתי רק עכשיו תסיפור שלך.. אצלי היה אחרת תאמת. בקטנות אבל. ומה ש 100% אתה צודק זה שהזחילות בקוצים היו קורעות, אבל הייתי לא פעם מקום ראשון ושני חחח... זה הכי כאב לי בברכיים.. ולפי דעתי אתה לא ממש צודק ברמה של הגיבוש. פשוט אני הייתי גם ביום סיירות, ויום סיירות לפי דעתי זה הרבה יותר קשה. תאמת, ציפיתי לגיבוש הרבה יותר קשה בצנחנים..

נערך בפעם אחרונה על-ידי RoiTwik בתאריך 22:51 ,6 05 2009, ד', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
FreeFlight
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 24, 2008

הודעהנשלח: 22:39 ,6 05 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

איזה סיפור! בטח מי שלא מצליח מת בדרך מה? חחח...
חזור למעלה
RoN-212
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:42 ,6 05 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

RoiTwik, אני מה 4-5 למאי , לפני יומיים חזרתי רק , שמע באמת אני גם מעריך שעברת את הגיבוש הזה אחד הקשים באמת .
לגבי האנשים שמתקבלים לצנחנים אחי זאת שאלה באמת טובה , כולנו היינו רוצים לדעת ,
שהוא אמר לך שהוא לוקח את השתיים הכי טובים הוא צדק , שתיים הכי טובים מכל קבוצה הולכים לדובדבן.
השאר נראה לי עוד 5 אנשים מכל קבוצה הולכים לצנחנים , אין לי מושג אבל אז אני לא רוצה לקבוע סתם עובדות .
בכל מקרה Shnizel, תילחם , ואם תגיע לגיבוש בע"ה אל תישבר ובראיון האישי בסוף הגיבוש פשוט תהיה עצמך .

רון אטיאס.
תשאף - תגיע מחייך
חזור למעלה
RoiTwik
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:53 ,6 05 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לדובדבן אחכ יש עוד גיבוש, גיבוש יחטיו"ת או משהו כזה.. והבנתי שאתה הולך לזה אחרי הגיוס בכלל..
ומצטער.. ערכתי את ההודעה שלי למה ראיתי שזה אתה שפתח את הנושא ואת התאריך.. חחח... חחחחח
חזור למעלה
Shnizel
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 11:28 ,7 05 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חבל לי לראות שאתם הולכים לגיבוש מסוים ויודעים כל כך מעט על המקום שאליו אתם מתמיינים .

הצנחנים היא חטיבה ולא יחידה מובחרת , בדרך כלל דווקא רוב המסיימים עוברים בניגוד לגיבושים אחרים.

ואגב , תסלחו לי על הציניות שלי בשאר ההודעות (שכנראה לא שמתם לב אליה) , אבל לא באמת ביקשתי צנחנים וגם לא באמת אמרו לי שאני לא מתאים.

אגב , Roitwik ,קיבלת משהו ביום סיירות שלך?

!No Shnizel?No B&Z
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> מועדון הטייסים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים