פינת ההומור התוכנתי - חומרתי - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 392 גולשים:
391 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> חומרה/חומרה ביתית -> פינת ההומור התוכנתי - חומרתי

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  

מה דעתך על הדיון הנוכחי
מגניב לאללה ! רוצה עוד !
80%
 80%  [ 8 ]
אמממ... נחמד.
20%
 20%  [ 2 ]
לדעתי,מיותר לחלוטין.
0%
 0%  [ 0 ]
סך הכול הצבעות : 10

מחבר הודעה
schredder
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 27/09/2005

הודעהנשלח: 11:51 ,14 אפריל 2009, ג'    כותרת הודעה: פינת ההומור התוכנתי - חומרתי תגובה עם ציטוט

היי לכולם, מגניב
שמתי לב שהפורום הזה נוטה להיות יותר מדי "רציני".
אי לכך ובהתאם לזאת אני פותח את הדיון הזה בו כולכם מוזמנים לכתוב ולהביא דוגמאות של תמונות וציטוטים של אנשים או מקרים "קשים" במובן המשעשע של הדבר.

זה ירוץ כפיילוט זמן מסויים ואולי נמשיך...
אוהב כמו תמיד,
ניר

ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם אמחצם ולא יכלו קום יפלו תחת רגלי

נערך בפעם אחרונה על-ידי schredder בתאריך 1:00 ,29 אוקטובר 2012, ב', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 12:15 ,14 אפריל 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הכנתי פאנל של מטוס הF-16 לפאלקון, ואחרי שחתכתי את העץ למסגרת, שמתי לב שהפאנל מכסה את כל המסך, וזה יהיה קצת בעייתי לטוס ככה.
אז חתכתי שנית, במידות הנכונות.

צוחק
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
schredder
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:25 ,14 אפריל 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בקשה לתמיכה טכנית ע"י משתמש:

א"נ,

לפני כשנה שדרגתי מגרסהGirlfriend 7 לגרסה Wife 1. שמתי לב כי התוכנה החלה להריץ תוכנת מישנה בשם Children 1, אשר גוזלת זמן ומשאבים רבים. בנוסף, הדבר יוצר עומס רב על הכונן הקשיח.

בחוברת ההוראות של התוכנה לא תוארה התופעה, מה עוד שתוכנת Wife 1 מתקינה עצמה באופן עצמאי כ-Resident בתוכנות אחרות, מנטרת אותן בעת האתחול שלהן ומנסה להשתלט על כל מערכת ההפעלה.

כך למשל, תוכנות ותיקות כגון Pickup-Bars 2.5 ; Beer-with-the-Guys 10.3 והתוכנה הוותיקה והמוצלחת Soccer_at_Saturday 5 , לא רק שהפסיקו לתפקד כלל, אלא שכל מערכת ההפעלה נתקעת בכל פעם שאני מנסה להפעילן.
מדי פעם מופעלת תוכנה סמויה (וירוס או תולעת?) בשם Mother-in-Law1 החבויה במקום כלשהו בזיכרון וגורמת לכל המערכת להיתקע, או לחילופין, גורמת לתוכנה Wife1 להתנהג בצורה בלתי צפויה לחלוטין, כאשר למשל היא מפסיקה לבצע פקודות כלשהן.

לא הצלחתי לבצע Uninstall של התוכנה, וכמו-כן איני מצליח לגרום ל- Wife 1 לעבוד ברקע, בזמן שאני מנסה להריץ תוכנות אחרות, האהובות עליי. אני שוקל לחזור ל- Girlfriend 7, אך כאמור איני מצליח להפעיל את ה- Uninstall.

אודה לך על עזרתך,

בכבוד רב,

מנוי מודאג.

--------------------------------------------------------------------------------

מענה התמיכה הטכנית :

משתמש יקר,

הבעיה מוכרת והיא מקור לתלונות רבות מצד המנויים. הגורם לבעיה היא שגיאה בסיסית בהבנת מושגים:

רבים עוברים מגרסת girlfriend X לגרסת Wife 1 , בחושבם כי זוהי עוד תוכנת בידור ועזרים, ואינם מודעים לכך כי תוכנת Wife1 הנה תוכנת הפעלה מלאה לכל דבר, המתוכננת לנהל את המערכת כולה.

יתכן ותצליח למחוק מהמערכת את Wife 1 ולחזור לאחת מגרסאות girlfriend X , אלא שקיימות תיקיות סמויות גם בתוכה הגורמות לה להשתנות, להתפתח ולעבור שינוי, וכך, בסופו של דבר, תהפוך גם היא ל- Wife 1 , וכך למעשה לא השגת דבר.

מהרגע שתיקיות התוכנה הותקנו, לא ניתן למחוק אותן, או לבטל אותן, או לעשות להן Uninstall . אי-אפשר לחזור לגרסת girlfriend X , היות ומי שתיכנן את התוכנה Wife 1 לא אִפשר מצב כזה כלל, והיא אינה בנויה לכך. המצב זהה גם לגבי תכנת Mother-in-Law 1 , שהינה תוכנת תולעת סמויה, המתקינה עצמה במערכת בזמן ש- Wife1עובדת.

היו כאלה שניסו לפרמט את כל המערכת ולהתקין בה את Girlfriend-Plus , או Wife2 , אך בדרך-כלל הם נתקלו בבעיות הפעלה קשות אף יותר. קרא בעיון בחוברת ההוראות, את פרק האזהרות, סעיפים – (1) "תשלומי מזונות"; (2) "תחזוקת צאצאים".

מאידך, במידה ותחליט לעבור לגרסת Girlfriend 8, אל תנסה לעבור לאחר-מכן ל- Wife 2 , היות והבעיות הצפויות לך במערכת הפעלה זו תהיינה קשות יותר מאלו שהיו לך במערכת Wife1 .

יש לציין, כי קיימות גם גרסאות של Wife 3 ואף של Wife 4 , אך הן שמורות לאנשי מקצוע מומחים ומיומנים בלבד. בנוסף – מחירן גבוה ביותר. תוכנות אלו אינן מומלצות למשתמש הרגיל, בגלל הקושי הרב בהפעלתן.

אני אישית התקנתי את Wife 1 ועצתי לך כי תקרא בחוברת ההפעלה של התוכנה Wife 1 את הפרק הדן בתקלות חברתיות וכלליות ( Social & General Faults – SGF) , שם תראה כי בהפעלה נכונה וזהירה, זוהי תוכנה יציבה בדרך-כלל, המגיבה נכון לפקודות וכן עמידה למדי בפני קריסות. משמעות הדבר היא כי עליך לשאת לבדך בנטל אחריות, הנובעת לכל תקלה המתרחשת בתוכנה, היות והתוכנה מניחה באופן אוטומטי, כי כל תקלה בה, נגרמת משגיאת משתמש, אותה אתה ביצעת.

אחד הפתרונות היעילים הוא שימוש בפקודה I AM SORRY.EXE\: , אותה יש להפעיל מיד בעת זיהוי השגיאה, או כאשר המערכת נתקעת. אל תנסה לעשות Reboot , היות וזה לא יועיל והתוכנה לא תחזור לתפקד.

כמו-כן הימנע משימוש יתר ב- Escape או ב- Ctrl-Alt-Del . הדבר רק יביא לכך כי בפעם הבאה תצטרך לעשות שימוש ב- C:\\I AM SORRY.EXE/flowers , המורכבת יותר, כדי לגרום למערכת לשוב ולתפקד באופן תקין. מערכת ההפעלה תתפקד היטב אם תמיד תיקח על עצמך מיידית כל אשמה בנוגע לכל שגיאה מסוג SGF .

באופן כללי Wife1 היא תוכנה מעניינת, אם כי מעט יקרה לאחזקה. שקול התקנת תוכנות עזר, שתייעלנה את הפעלתה. אני ממליץ על Flowers5 , או אף על Jewelry2.3 , וכמוצא אחרון, גם על Holiday-in-Europe3.2 .

תוכנות עזר נוספות שרצוי לשקול הנן Yes-my-Dear8 וכמובן את Whatever-you-say-Darling14.7 . אלו הנן תוכנות חינמיות ( shareware) , שניתן להוריד ולהתקין בקלות והמתפקדות היטב כ- residents בתוך המערכת. הן קיימות וניתנות להורדה כמעט בכל אתר.

לעולם אל תתקין את Good-Looking-Secretary 3.3 או את She-is-just-an-Old-Friend1.1 . תוכניות אלו אינן עובדות בסביבת Wife 1 , ועלולות לגרום לנזק בלתי הפיך למערכת ההפעלה כולה.

בהצלחה,

התמיכה הטכנית

חזור למעלה
schredder
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:26 ,14 אפריל 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מה קורה שאומרים לחזי הנגר להתקין גוף קירור למעבד...

חזור למעלה
69LSD
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 07, 2006

הודעהנשלח: 12:34 ,14 אפריל 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

LOL שמח מאד
חזור למעלה
yotam360
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 28, 2007

הודעהנשלח: 21:52 ,14 אפריל 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חחחח אהבתי!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 22:22 ,14 אפריל 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אותי מעניין איך תמונות כמו הסדרה של לוח האם המושחט (ומערכת קירור נחמדה של זלמן- מה היא עשתה רע!?) מגיעות לרשת. האם אחרי שהדביל הבין שהוא עשה משהו שמעניק לו כרטיס יציאה ממועדון התבונה? או שהוא עדיין לא קלט את זה ורוצה להשוויץ קצת?

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Echo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 17/09/2005

הודעהנשלח: 22:28 ,14 אפריל 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מייק כפי שניתן לראות הברגים מצופים בזהב, מכאן שהם מוליכים, מכאן שהבחור תכנן מראש והלוח אם מתפקד היטב צוחק

108 בפייסבוק
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
69LSD
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 07, 2006

הודעהנשלח: 22:56 ,14 אפריל 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Echo כתב:
מייק כפי שניתן לראות הברגים מצופים בזהב, מכאן שהם מוליכים, מכאן שהבחור תכנן מראש והלוח אם מתפקד היטב צוחק

ומכאן שהוא קיצר פה כמה מעגלים ובמקרה הטוב גרם לנתק באחרים..
לפחות יש מאוורר לפזר את העשן
חזור למעלה
InferNal
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 22, 2008

הודעהנשלח: 23:53 ,14 אפריל 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

69LSD, בסופו של דבר, הגוף קירור עובד?
אם כן, הוא הצליח במשימה שלו, עזוב אותך נזק סביבתי זה שולי צוחק
אבל לאיזה בנאדם בעולם אין השכלה בסיסית כדי לא לעשות דבר כזה מפגר? זה כמו שאני אחליף עכשיו את הספק שלי תוך כדי שימוש במחשב... זה דפוק!

יהונתן
חזור למעלה
schredder
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:38 ,15 אפריל 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מפעל ההרכבה של COMPAQ עבר הפרטה וכרגע הוא עובד כך

חזור למעלה
InferNal
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 22, 2008

הודעהנשלח: 13:38 ,15 אפריל 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

באנגלית, מצטער, אבל אתם תהנו מזה בכ"ז
Tech Support

Take heart, anyone among you who believes you are technologically challenged, you "ain't seen nuthin' yet." This is an excerpt from a "Wall Street Journal" article.

1. Compaq is considering changing the command "Press Any Key" to "Press Return Key" because of the flood of calls asking where the "Any" key is.

2. AST technical support had a caller complaining that her mouse was hard to control with the dust cover on. The cover turned out to be the plastic bag the mouse was packaged in.

3. A Dell technician advised his customer to put his troubled floppy back in the drive and close the door. The customer asked the tech to hold on and was heard putting the phone down, getting up and crossing the room to close the door.

4. Another Dell customer called to say he couldn't get his computer to fax anything. After 40 minutes of troubleshooting, the technician discovered the man was trying to fax a piece of paper by holding it in front of the monitor screen and hitting the "send" key.

5. Yet another Dell customer called to complain that his keyboard no longer worked. He had cleaned it by filling up his tub with soap and water and soaking the keyboard for a day, then removing all the keys and washing them individually.

6. A confused caller to IBM was having trouble printing documents. He told the technician that the computer had said it "couldn't find printer" The user had also tried turning the computer screen to face the printer but that his computer still couldn't "see" the printer.

7. An exasperated caller to Dell Tech Support couldn't get her new Dell Computer to turn on. After ensuring the computer was plugged in, the technician asked her what happened when she pushed the power button. Her response, "I pushed and pushed on this foot pedal and nothing happens. " The "foot pedal" turned out to be the computer's mouse.

8. A woman called the Canon help desk with a problem with her printer. The tech asked her if she was running it under "Windows." The woman responded, "No, my desk is next to the door. But that is a good point. The man sitting in the cubicle next to me is under a window and his printer is working fine."

9. Tech Support: "O.K. Bob, let's press control and escape keys at the same time. That brings up a task list in the middle of the screen. Now type the letter "P" to bring up the Program Manager." Customer: "I don't have a "P". Tech: "On your keyboard, Bob." Customer: "What do you mean?" Tech: "P" on your keyboard, Bob." Customer: "I'm not going to do that!!!"

ועוד משו די מוכר, אבל עדיין מצחיק

להלן תמליל שיחה בין איש תמיכה של מעבד התמלילים של וורד לבין לקוח שיש לו תקלה קטנה. רק נגלה לכם דבר אחד, איש התמיכה תובע עכשיו את וורד על פיטוריו מהעבודה...

איש תמיכה: "שלום, אפשר לעזור לך?"

לקוח: "כן טוב, יש לי בעיה עם WORD במחשב."

איש תמיכה: "איזו בעיה?"

לקוח: "טוב, אני הדפסתי במחשב ופתאום כל המילים ברחו."

איש תמיכה: "ברחו?"

לקוח: "נעלמו."

איש תמיכה: "אז איך המסך שלך נראה עכשיו?"

לקוח: "כלום."

איש תמיכה: "כלום?"

לקוח: "הוא ריק. הוא לא מקבל שום דבר שאני מדפיס."

איש תמיכה: "האם אתה עדיין ב-WORD או שכבר יצאת משם?"

לקוח: "איך אני יודע?"

איש תמיכה: "האם אתה יכול להזיז את הסמן שלך על גבי המסך?"

לקוח: "אין שום סמן, אמרתי לך, הוא לא מקבל שום דבר שאני מדפיס."

איש תמיכה: "האם למוניטור שלך יש מד כוח?"

לקוח: "מה זה מוניטור?"

איש תמיכה: "זה המסך שנראה כמו טלוויזיה, האם יש לו אור קטן שמראה שהוא פועל?"

לקוח: "אני לא יודע."

איש תמיכה: "טוב, אם כך תסתכל בגב המוניטור ותראה לאן מוביל חוט החשמל שמחובר אליו. האם אתה רואה אותו?"

לקוח: "כן, אני חושב שכן."

איש תמיכה: "מצויין, תעקוב אחר החוט ותגיד לי אם הוא מחובר אל הקיר?"

לקוח: "כן, הוא מחובר."

איש תמיכה: "כשהסתכלת בגב המוניטור, האם ראית שני כבלים מחוברים אליו?"

לקוח: "לא."

איש תמיכה: "טוב, אז יש שניים. אני צריך שתסתכל לשם שוב ותמצא את הכבל השני."

לקוח: "או. קיי. מצאתי."

איש תמיכה: "עכשיו תעקוב אחריו ותראה אם הוא מחובר היטב לגב המחשב שלך?"

לקוח: "אני לא יכול להגיע אליו."

איש תמיכה: "אהה...אתה אולי יכול לראות."

לקוח: "לא."

איש תמיכה: "גם אם אתה מניח את ברכך על משהו ומתכופף?"

לקוח: "או, זה לא בגלל שאין לי זווית נכונה זה בגלל שחשוך."

איש תמיכה: "חשוך?"

לקוח: "כן, האור במשרד כבוי והאור היחידי שיש בא מהחלון."

איש תמיכה: "אז לך בבקשה ותדליק את האור במשרד."

לקוח: "אני לא יכול."

איש תמיכה: "לא? למה?"

לקוח: "משום שיש הפסקת חשמל."

איש תמיכה: "הפס...הפסקת חשמל? אהה, אוקיי, עכשיו אנחנו מבינים. האם עדיין נמצאים ברשותך הקופסאות וספרי ההדרכה שקיבלת כאשר קנית את המחשב?"

לקוח: "כן, אני שומר אותם בארון."

איש תמיכה: "יופי!, אז לך תביא אותם, תנתק את המערכת שלך, תארוז בקופסאות בדיוק כפי שקיבלת אותה, אחר כך תיקח את הקופסאות ותחזיר לחנות ממנה קנית את המחשב."

לקוח: "באמת? זה כל כך חמור?"

איש תמיכה: "כן, אני חושש שכן."

לקוח: "אם כך, בסדר, מה אני אומר להם?"

איש תמיכה: "תגיד להם שאתה יותר מידי מטומטם מכדי שיהיה לך מחשב..."

יהונתן
חזור למעלה
adislash
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 12, 2007

הודעהנשלח: 1:24 ,16 אפריל 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ענק צוחק
חזור למעלה
schredder
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:16 ,14 יולי 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אמרתי... אמרתי לא להגזים באוברקלוק....

חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 14:26 ,14 יולי 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צוחק
גדול ניר!
רואים חברים? ככה מעבדי AMD מתחממים.

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> חומרה/חומרה ביתית כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים