הערבים הבוגדניים בארצנו מנסים להכות שנית-כנסו - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 356 גולשים:
356 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> תעופה וביטחון -> הערבים הבוגדניים בארצנו מנסים להכות שנית-כנסו

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
SubMachine
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 08, 2006

הודעהנשלח: 14:35 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: הערבים הבוגדניים בארצנו מנסים להכות שנית-כנסו תגובה עם ציטוט

קראתי את הכתבה הבאה, ולא הזדעזתי כלל.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3589360,00.html

כועס

למה לא הזדעזתי? כי זה ידוע. הכל צפוי מראש. ההתנהלות האבסורדית של מדינתינו
עלולה לגרום גם לקריסתה חלילה.
באיזה מדינה אחרת בעולם מכניסים את האוייבים לגבולות שלהם?
באיזה מדינה אחרת בעולם נותנים לאוייבים להיות חברים בממשלה?
באיזה מדינה אחרת בעולם נותנים לאוייבים זכויות ומתנות?
באיזה מדינה אחרת בעולם שותקים על דברים כאלו?

אין לטעות בכל נושאי הערבים. ערבי ישאר ערבי. גם בתורה כתוב שערבים ויהודים
לא יוכלו לחיות יחד. שלום לא יהיה גם אם ניתן את כל הארץ. רק אם כל היהודים יושמדו
יהיה שלום. שלום בינם לבין עצמם. האוכלוסיה הערבית גודלת בקצב מטורף. הם משתכללים,
מקבלים זכויות אצלנו וגם השכלה ותנאים. הכח שלהם גדל, והממשלה מאפשרת זאת.
מה יקרה שהם יהיו רוב? מה אז? (אנחנו לא רחוקים מזה...)

אז נכון שיש ערבים טובים, אבל לרובם ככולם יש רק מטרה אחת עליה הם חונכו מילדות.
לא סתם קוראים להם פלסטינים, ולא סתם ערבים מתגוררים כאן. הם שונאים אותנו על
"שלקחנו" להם את האדמה. הם עדיין מכנים אותה "פלסטין" שלהם. הדבר היחידי שעודד
אותי הוא שהאנשים שהגיבו לכתבה הזו מבינים את חומרת המצב. אם השלטון ימשיך
לישון, בסוף יכול להיות נזק בלתי הפיך.פעם ראשונה שאני מרחיב על זה כ"כ. אולי אני קצת קיצוני, אבל זו דעתי.

ציטוט מאחת התגובות שנוסחו יפה שם:
"

מר צפורי היקר, אני שמח שבחרת לחלוק עימי מעל דפי האינטרנט את המניפסט הערכי שלך. קטונתי מלסכם אותו במספר משפטים, אך לשם הקיצור, סבורני כי ניתן לומר כי, לשיטתך, פעולות כנגד חיילי צה"ל הינן דבר מקובל, שכן אין המדובר בחפים מפשע, כי אם בצבא כיבוש. הנה מספר עובדות שאני בטוח שידעת, אך פרחו מזכרונך: שפרעם היא עיר בתוך גבולות ישראל (בדקתי שוב, רק כדי להיות בטוח), מה שהופך אותך לאזרח ישראלי. מזל טוב - יש לך המון זכויות -ביטוח לאומי, ביטוח בריאות, הזכות לחנך את ילדייך (כמעט) בחינם ואפילו הזכות להיות מוגן בעת מלחמה על ידי אותו צבא כיבוש נגדו יצא בנך, אניס (יציאה מעולה, ביי דה וויי, לקרוא לו בשם של תבלין. אני בטוח שיאהבו את זה מאד בכלא. זה מוסיף נופך הומו-אירוטי שאני בטוח שיהיה להם קשה להתעלם ממנו. "בא לי קצת אניס לפני השינה" וכאלה). לענייננו - עיון קצר בהיסטוריה של עירך מגלה שאף אחד לא ממש כבש אתכם - עוד בתקופת התנאים, האמוראים ומסעות הצלב היו בשפרעם יהודים, אשר מעולם לא נטשו את העיר. כשיש לך זמן, חפש את אחד מקרוביי משפחתך המבוגרים יותר ושאל אותו האם מי מבני משפחת צפורי היה בשפרעם בזמן התנאים (ניחוש שלי - לא ממש). אז לגבי כיבוש, אין על מה לדבר. אני מציע שתשקיע זמן בשבת הקרובה ותכתוב מכתב תודה למדינת הישראל - אולי המדינה היחידה בעולם בה ביטויים כמו אלה שיצאו מפיך אינן מהווים עילה ישירה לכליאתך / האשמתך בבגידה ובהסתה ואולי אפילו הוצאתך להורג ("שמעתם, הרגו את אבא של אניס. בואו נעזוב אותו היום"). אפילו בארה"ב, מעוז הדמוקרטיה וחופש הביטוי, לא יעלה על הדעת כי אזרח יסית כנגד חיילים (רק צריך שאב של חייל בעיראק ישמע אותו והעניין יטופל גם בלי התערבות של איש חוק). לאחר שתסיים לכתוב, שלח אותו לנשיא - הוא מ-א-ד יאה לקרוא בו. אז בשמו, בשם המדינה ובשמי אני - אין בעד מה, איש. תעשה חיים ושבת שלום! "

תנו בתגובות.

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 14:51 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

באיזה מדינה? לבנון צוחק

חיזבאללה יושב בדרום לבנון, מכריז על שטחים ריבוניים של מדינת לבנון כשטחים צבאיים סגורים שלו, ותוקף מדינה ריבונית אחרת, משטחה של מדינה ריבונית. ואחרי זה שאנחנו תוקפים בחזרה, הם בוכים למה אנחנו תוקפים אותם.

צבא לבנון אינו קיים, חיזבאללה הוא צבא לבנון.

עצוב כמה שזה אבסורד מבולבל
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
Yoavwein
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 15, 2008

הודעהנשלח: 15:24 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: Re: הערבים הבוגדניים בארצנו מנסים להכות שנית-כנסו תגובה עם ציטוט

SubMachine כתב:

במדינה דמוקרטית? זה מה שמבדיל אותנו מהערבים. דמוקרטיה.

"הגם להורגך השקם להורגו ויפה שעה שש"
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
lirdon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 05, 2007

הודעהנשלח: 15:52 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

במדינות דמוקרטיות כבר היו כולאים את האב על הסתה, כאשר הוא אומר שהפגיעה בטייסים היא מוצדקת.
ולא היו מפרסמים את דבריו, בגלל שאלה דברי הסתה לאלימות.
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 15:55 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: Re: הערבים הבוגדניים בארצנו מנסים להכות שנית-כנסו תגובה עם ציטוט

Yoavwein כתב:
SubMachine כתב:

ישראל היא מדינה דמוקרטית שמנוהלת במנטליות מזרח-תיכונית... בגלל זה דמוקרטיה "אירופאית" לא תופסת פה...

שינוי שיטת ממשל זה מה שצריך... משהו כמו בארצות הברית. פחות מפלגות, פחות עסקנים, פחות חברי מרכז מושחתים... יותר כוח לאיש אחד שהרבה יותר קשה להפיל אותו...

מתי פעם אחרונה קרה שממשלה פה החזיקה את כל ה 4 שנים???

זאת הבעיה העיקרית במדינה הזאת...

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
Yoavwein
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:26 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

די לחשוב שאתם חכמים ויודעים מה הפיתרון... מה שקורה עכשיו זה בערך הפיתרון הכי טוב. שיטת הממשל האמריקאית לא מתאימה לישראל, בה יש מיעוטים ומגזרים רבים - יהודיים, ערבים, חילוניים, דתיים, שלא לדבר על העדות והדעות השונות של ימין שמאל.
מה לעשות, יש ערבים בארץ ואי אפשר להיפטר מהם. מה לעשות, הם יהיו לרוב לצד הערבים האחרים, כמו שאנחנו נהיה לצד היהודים בארצות אחרות. אי אפשר לגרש אותם, אי אפשר להיפטר מהם. צריך ללמוד לחיות איתם. שימו לב שהערבים שבאמת עושים מעשים כאלה הם מיעוט, וגם את זה השב"כ מצליח כמעט תמיד למנוע, שלא לדבר על פרשות שאנחנו בכלל לא שומעים עליהן. במקום להתלונן, תבינו כמה שמהצב שלנו טוב... קחו את עיראק לדוגמא. מדינה עם חוקים נוקשים מאוד. פיגוע כל שבוע, עשרות הרוגים בטרור כל שבוע, ושם עוד יש כיבוש אמריקאי ששומר על הסדר. אתם צריכים להעריך את השקט היחסי שיש בארץ...

בכל ארץ יש מיעוטים. לדוגמא, היהודים באירופה במאות הקודמות. יש שני כיוונים של התפתחויות. כיוון חיובי ודמוקרטי, לדוגמא מצב היהודים בארה"ב, או כיוון אגרסיבי שהוביל בסופו של דבר לשואה. אני לא אומר שצריך להתעלם ממקרים כאלה, אבל אין מקום לאמירות ודמגוגיה זולה.

חזור למעלה
SubMachine
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:50 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ציטוט:

די לחשוב שאתם חכמים ויודעים מה הפיתרון... מה שקורה עכשיו זה בערך הפיתרון הכי טוב. שיטת הממשל האמריקאית לא מתאימה לישראל, בה יש מיעוטים ומגזרים רבים - יהודיים, ערבים, חילוניים, דתיים, שלא לדבר על העדות והדעות השונות של ימין שמאל.
מה לעשות, יש ערבים בארץ ואי אפשר להיפטר מהם. מה לעשות, הם יהיו לרוב לצד הערבים האחרים, כמו שאנחנו נהיה לצד היהודים בארצות אחרות. אי אפשר לגרש אותם, אי אפשר להיפטר מהם. צריך ללמוד לחיות איתם

אנשים שמאמינים כמוך ונמצאים בשילטון יכולים למותת את המדינה. לא צריך להיות חכם בשביל לראות
את הבעיה, וגם לא בשביל לפתור אותה. אם זה היה קורה בארה"ב כל המעורבים בפרשה היו נענשים
בחומרה רבה ואני מאמין שאף במוות.

אל תגיד לי שאי אפשר להפטר מערבים. אם אתה צודק גורלנו כבר נגזר. לקרוע יהודים מהבתים שלהם
ולזרוק אותם לרחוב אפשר אבל ערבים בוגדניים לא? אל תספר שטויות גבר. יש לנו מספיק כח לבצע כל
מה שנרצה. ניסינו ללמוד לחיות איתם. ניסינו לעשות איתם שלום. 60 שנה אנחנו מנסים, יצא משהו?
חוץ משלום בספק עם מצרים (וגם זה רק אחרי שהם קיבלו מכה כואבת מאיתנו) שמחזיק יחסית טוב, יצא
לנו עיר מוכת טילים, ועוד אינסוף צרות. שום עקירת ישובים ומסירת שטחים לא הוכיחה עצמה. הערבים
שעושים את הדברים הללו הם לא מיעוט, פשוט מדווחים בחדשות על מיעוט ואתה לא שומע על כולם.
ומה עם אלו שבכלל רק מתכננים בראש ועדיין לא מבצעים? על אלו גם לא תשמע.

מה זה קחו לדוגמא את עיראק? מה אתה בא לתת דוגמא על "צרת רבים חצי נחמה"? המצב שלהם גרוע
אז מצדיק את מה שקורה כאן? לדעתי אין לדברים שלך בסיס בכלל. כשהצבא והממשל הכה בערבים
הם סתמו ופחדו, זה הוכיח את עצמו אז.

אכן יש בכל אלו אמירות ודמוגוגיה זולה, אך דע לך שכל אלו הופכות נכונות יותר ויותר. הערבים הם אלו
שמכריחים אותנו לרדת לשפל הזה. את שלנו עשינו, ניסינו יפה. למרות שתמיד מפילים עלינו שאנחנו
צריכים להתפשר. אז מקובל כי אנחנו טובים מהם. אבל אם הם לא יקבלו את זה, הם צריכים לחטוף. ואם
יש כאן בוגדים, הם צריכים לחטוף עונש חמור פי כמה, גם אם הם יהודים. היה כאן סיפור של נאצים שהיו
בארץ ובקושי טיפלו בהם. לא מטפלים מספיק במיקרים כאלו. אתה יודע מה זה עושה לניצולי השואה
שהקימו את המדינה?!

חזור למעלה
FighterJet
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 04, 2006

הודעהנשלח: 17:29 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: Re: הערבים הבוגדניים בארצנו מנסים להכות שנית-כנסו תגובה עם ציטוט

i_hawk כתב:
Yoavwein כתב:
SubMachine כתב:

ישראל היא מדינה דמוקרטית שמנוהלת במנטליות מזרח-תיכונית... בגלל זה דמוקרטיה "אירופאית" לא תופסת פה...

שינוי שיטת ממשל זה מה שצריך... משהו כמו בארצות הברית. פחות מפלגות, פחות עסקנים, פחות חברי מרכז מושחתים... יותר כוח לאיש אחד שהרבה יותר קשה להפיל אותו...

מתי פעם אחרונה קרה שממשלה פה החזיקה את כל ה 4 שנים???

זאת הבעיה העיקרית במדינה הזאת...

לגבי הבחירות בערך בדחיפות שמכבי מאבדת את האליפות שמח מאד מבולבל
מסכים איתך בהחלט.
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 17:36 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

למה לפעמים נראה לי שצריך פה פחות דמוקרטיה ויותר דיקטטורה...
ואולי טיפה פשיזם מהצד.

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:38 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Yoavwein כתב:
מה לעשות, יש ערבים בארץ ואי אפשר להיפטר מהם. מה לעשות, הם יהיו לרוב לצד הערבים האחרים, כמו שאנחנו נהיה לצד היהודים בארצות אחרות. אי אפשר לגרש אותם, אי אפשר להיפטר מהם. צריך ללמוד לחיות איתם. שימו לב שהערבים שבאמת עושים מעשים כאלה הם מיעוט, וגם את זה השב"כ מצליח כמעט תמיד למנוע, שלא לדבר על פרשות שאנחנו בכלל לא שומעים עליהן. במקום להתלונן, תבינו כמה שמהצב שלנו טוב... קחו את עיראק לדוגמא. מדינה עם חוקים נוקשים מאוד. פיגוע כל שבוע, עשרות הרוגים בטרור כל שבוע, ושם עוד יש כיבוש אמריקאי ששומר על הסדר. אתם צריכים להעריך את השקט היחסי שיש בארץ...

בכל ארץ יש מיעוטים. לדוגמא, היהודים באירופה במאות הקודמות. יש שני כיוונים של התפתחויות. כיוון חיובי ודמוקרטי, לדוגמא מצב היהודים בארה"ב, או כיוון אגרסיבי שהוביל בסופו של דבר לשואה. אני לא אומר שצריך להתעלם ממקרים כאלה, אבל אין מקום לאמירות ודמגוגיה זולה.

בחור... יש לך טעות... אתה יותר מידי נחמד, למעשה... וזאת הבעיה הכי גדולה של המערב... אנחנו יותר מידי נחמדים. מחייך

בישראל הנזק הוא גדול יחסית כי אנחנו מוקפים אוייבים... באירופה הם גם נחמדים, אבל אין להם שכנים כמו שלנו...

זה עניין של תרבות... כתבתי את זה פה בדיונים שונים כבר 100 פעמים... תרבות נחותה מנסה לעשות מהפכה על התרבות המתקדמת והנאורה... זה קרה כל הזמן לאורך ההיסטוריה... חשבתי שלמדנו משהו, כנראה שלא. מחייך

התרבות הנאורה בד"כ בשלב ההתנוונות שלה ואיבוד הערכים... תרבות חומרנית, אבל ריקה מתוכן אמיתי... לעומת זאת לתרבות הנחותה יש מוטיבציה גבוהה למרות שהיא במצב סוציו-אקונומי יותר קשה בד"כ...

כל האיסלאם, והבולשיט הזה, זה הכל תירוצים למלחמה של תרבות נחותה בתרבות מתקדמת יותר... פעם זה היה הפוך וכך התחילו מסעות הצלב...

מצד שני שלא תהיה אי-הבנה, אני לא מדבר על משהו בלתי נמנע... פשוט אנחנו (או באופן כללי המערב) צריכים להתעורר מחלומות הזכויות אזרח, הרחמים והצדק הנאור והעקום...

פשוט "להתהפך" 180 מעלות... מחייך בעיקר בחשיבה ואח"כ במעשים... כי יש לנו מספיק כוח לעשות שינוי ביחס...

אני הייתי דורש מכל אזרח ישראלי להתחייב לדגל ולהישבע... ומי שיעשה בעיות להיכנס באימאמא שלו, בלי רחמים... אי אפשר להיות כל הזמן ב"אמצע"... וזאת הבעיה שלנו, שאנחנו יותר מידי באמצע... מנסים להיות גם חזקים וגם נאורים, גם צועקים לירות על מחבלים וגם לא רוצים את הידיים... זה לא עובד ככה... הדרך היחידה להילחם בתרבות כזו שתוקפת אותנו היא לרדת לרמה שלהם... ולהרוס את המוטיבציה שלהם לפעילות נגדנו... אח"כ לחשוב על שלום ופתרונות... שלום עושים מתוך הסכמה והבנה ולא מתוך חולשה... במיוחד נגד אויבים כמו שלנו שמבינים לצערנו רק כוח...

ואם אתה חושב שאני מגזים, בחור... אני אגיד לך מה כתב עורך מעריב עוד לפני 50שנה!!! בעיתון שלו:

"אתה לא יכול לעשות שלום עם אללה"

זו כותרת המאמר... והוא חזה שם בדיוק את מה שקורה היום...

ותחשוב על זה... הרי אם היית שם פה כמעט כל סוג אחר של תרבות, היית בשלב זה כבר מסתדר איתה... נוצרים, בודהיסטים, סינים, יפנים, אפריקאים, אפילו עם שבטים פראיים כנראה היית מגיע להסכמה... אבל רק עם המוסלמים לא... מחייך

אז התשובה שלנו צריכה להיות נחרצת! להוריד להם את הראש... אח"כ להגיע להסכמים מעמדה של כוח... אפשר לעשות את זה... פשוט צריך כאן מישהו שיכול להחליט. מחייך

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
lirdon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 05, 2007

הודעהנשלח: 17:46 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הדיון הזה כל כך טעון שכאשר ראיתי את הפרסומת הזאת

לא הייתי בטוח אם זה בדיחה או לא.
חזור למעלה
Yoavwein
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:19 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתם טועים. ברגע שתגרשו את הערבים תקבלו התקוממות של כל העולם הערבי, גל טרור מהמם ודחייה ממדינות המערב. כמה שנראה לכם שאנחנו עושים מה שבא לנו, בלי תמיכת ארה"ב ואירופה אנחנו לא כל כך חזקים. לא נוכל לעמוד לבד בהתקפה של כל מדינות ערב או רובן, ואל תחשבו לרגע שזה לא מה שיקרה.

אין מקום לדיבורים כמו "ניסינו, צריך כמו בארה"ב" המצב בארה"ב לא שונה.. גם שם עוצרים מוסלמים כשיש סיבה, אבל לא מגרשים אותם, ועונש מוות זה עונש מוות, דבר ראשון זה לא מפחיד שאהידים, ודבר שני מחבל מת או מחבל בכלא למאסר עולם זה עדיין מחבל לא מזיק. (אני אישית מעדיף להרוג, אבל זה לא יפתור את הבעיה. זאת סתם נקמנות מוצדקת)

לפני שאתה בא אם תכנית לחסל את הערבים תחשוב על ההשלכות שלה, ועל הסיכויים שהיא תקרה. תכנית מעניית יש לך, אני מאחל לך בהצלחה להוציא אותה לפועל. אה, כן, יש את העניין הקטן הזה של אפס סמכות שיש לך כרגע, והסיכוים העלובים להגיע לעמדת סמכות אם דעות שגויות כאלו. למזלנו לאנשים שיש את הסמכות לבצע יש יותר אחריות וראיית הנולד ממך.

כל הדעות האלה זה נחמד שיושבים עם החברה ואומרים "יאללה להיפטר מהערבים ניתן להם כל כך חזק שישבו בשקט מאה שנה". כמה חבל שמהציאות שונה. זה שמצריים עשתה איתנו שלום אחרי שהבסנו אותה לא אומר שזה יהיה המקרה אם כל ערבי אי שם בעולם. יש מאות מיליוני ערבים עוינים שמקיפים אותנו, וכדי לשרוד צריך לדעת לנווט ביניהם... להכות כשצריך, לספוג כשחייבים, ולהשתדל לא לדרדר את המצב... לפי דעתי צריך לטפל במקרים כאלה ביד נוקשה, אבל חוקית וצודקת, ולא שרירותית כנגד כל הערבים בארץ או בעולם... אני לא רואה תקווה לשלום עולמי עם מדינות ערב, אז אני מקווה לסטטוס קוו אם טיפול נקודתי באיומים (איראן, חיזבאללה, ועוד) אחרי הכל אנחנו כאן 60 שנה, מוקפים באויבים, נסיונות פיגועים כל הזמן, ואנחנו חיים לא רע... חיים שקטים, מדינה מערבית, אינסוף אפשרויות, וגם קצת אקשן.

חזור למעלה
SubMachine
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:25 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ציטוט:

לפני שאתה בא אם תכנית לחסל את הערבים תחשוב על ההשלכות שלה, ועל הסיכויים שהיא תקרה. תכנית מעניית יש לך, אני מאחל לך בהצלחה להוציא אותה לפועל

הסיכויים שהיא תקרה היא אפסית. שאתה אומר "ערבים" למי אתה מתכוון? אז נכון, אי אפשר ואולי-רק אולי-
לא צריך לגרש את כולם. אבל אנשים כמו אלו שבוגדים במדינה צריכים לקבל עונש חמור. אחרת זה ישתלם
להם לבצע דברים כאלו, ואחרים כמותם רק ילמדו מזה.

ספגנו מספיק, הם מתחו את זה יותר מידי. זה הזמן להכות, וחזק! אתה טועה כשאתה מכליל במה שאנחנו
אומרים את כל הערבים. אני לפחות לא מתכוון לכל הערבים, אלא לאלו שרוצים להשמיד אותנו ומצהירים
או עושים משהו בנידון. אם אתה מוכן לסבול דברים כאלו, זה גרוע מאוד.

ד.א. עונש מוות אולי לא מפחיד אותם, אבל הוא עושה צדק. וגם בנאדם שפל ככל שיהיה חושב
פעמיים על עשייה שההשלכות שלה הם מוות. גם מחבלים מתים מפחד לפני שהם מתפוצצים.

חזור למעלה
Yoavwein
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:34 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אז כשאתה אומר ואני מצטט "ספגנו מספיק, הם מתחו את זה יותר מידי. זה הזמן להכות, וחזק!" למי אתה מתכוון? מה הפירוש של להכות? ענישה חוקית? עונש מוות? אם זה אני מסכים. אבל לעשות הכללות כנגד הערבים ככלל זה דבר טפשי...
ולשאלה למי אני מתכוון ערבים.. לערבי א"י, ולערבים בארצות מסביבנו.

חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:54 ,29 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Yoavwein כתב:
אתם טועים. ברגע שתגרשו את הערבים תקבלו התקוממות של כל העולם הערבי, גל טרור מהמם ודחייה ממדינות המערב. כמה שנראה לכם שאנחנו עושים מה שבא לנו, בלי תמיכת ארה"ב ואירופה אנחנו לא כל כך חזקים. לא נוכל לעמוד לבד בהתקפה של כל מדינות ערב או רובן, ואל תחשבו לרגע שזה לא מה שיקרה.

אין מקום לדיבורים כמו "ניסינו, צריך כמו בארה"ב" המצב בארה"ב לא שונה.. גם שם עוצרים מוסלמים כשיש סיבה, אבל לא מגרשים אותם, ועונש מוות זה עונש מוות, דבר ראשון זה לא מפחיד שאהידים, ודבר שני מחבל מת או מחבל בכלא למאסר עולם זה עדיין מחבל לא מזיק. (אני אישית מעדיף להרוג, אבל זה לא יפתור את הבעיה. זאת סתם נקמנות מוצדקת)

לפני שאתה בא אם תכנית לחסל את הערבים תחשוב על ההשלכות שלה, ועל הסיכויים שהיא תקרה. תכנית מעניית יש לך, אני מאחל לך בהצלחה להוציא אותה לפועל. אה, כן, יש את העניין הקטן הזה של אפס סמכות שיש לך כרגע, והסיכוים העלובים להגיע לעמדת סמכות אם דעות שגויות כאלו. למזלנו לאנשים שיש את הסמכות לבצע יש יותר אחריות וראיית הנולד ממך.

כל הדעות האלה זה נחמד שיושבים עם החברה ואומרים "יאללה להיפטר מהערבים ניתן להם כל כך חזק שישבו בשקט מאה שנה". כמה חבל שמהציאות שונה. זה שמצריים עשתה איתנו שלום אחרי שהבסנו אותה לא אומר שזה יהיה המקרה אם כל ערבי אי שם בעולם. יש מאות מיליוני ערבים עוינים שמקיפים אותנו, וכדי לשרוד צריך לדעת לנווט ביניהם... להכות כשצריך, לספוג כשחייבים, ולהשתדל לא לדרדר את המצב... לפי דעתי צריך לטפל במקרים כאלה ביד נוקשה, אבל חוקית וצודקת, ולא שרירותית כנגד כל הערבים בארץ או בעולם... אני לא רואה תקווה לשלום עולמי עם מדינות ערב, אז אני מקווה לסטטוס קוו אם טיפול נקודתי באיומים (איראן, חיזבאללה, ועוד) אחרי הכל אנחנו כאן 60 שנה, מוקפים באויבים, נסיונות פיגועים כל הזמן, ואנחנו חיים לא רע... חיים שקטים, מדינה מערבית, אינסוף אפשרויות, וגם קצת אקשן.

אוקיי... כמובן שיש לי כמעט 0 סמכות (לפחות אם ינסו לתקוף אותי ברחוב... אני אדע לשמור על עצמי ועל המשפחה שלי...) בגלל שאחרי הכל אנחנו כולנו מביעים פה דעות...

אם אתה רוצה לראות מודל למה שאני מתכוון פשוט תסתכל מה עשתה רוסיה... אז נכון שאנחנו "תלויים" בארה"ב ואירופה... מצד שני לעולם המערבי יש נטייה להיות סלחן באופן כללי ובמיוחד כלפי "משוגעים" למיניהם... אז אני אומר "להשתגע"... אפילו קצת מחייך

פשוט כל דבר שיבהיר לצד השני שאנחנו פה ויצטרכו להסתדר איתנו לפני שהם באים לכבוש את ירושלים... כי בקצב זה תרצה או לא תרצה... אנחנו כרגע בכיוון התפרקות... כמה שזה נשמע הזוי... תסתכל סביבך בחור, ותגיד לי מה אתה רואה... מחייך

שבת שלום

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> תעופה וביטחון כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים