מזל טוב לרגיעה לא החזיקה מעמד אפילו שבוע - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 221 גולשים:
220 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> מועדון הטייסים -> מזל טוב לרגיעה לא החזיקה מעמד אפילו שבוע

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
claud
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 22, 2007

הודעהנשלח: 0:36 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: מזל טוב לרגיעה לא החזיקה מעמד אפילו שבוע תגובה עם ציטוט

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3559465,00.html

איך אני אוהב שהמציאות נותנת סטירות למי שמסרב להכיר בה..

עכשיו כרגיל כול ההזויים יגידו שהרגיעה חייבת להישמר כי זה כולה פצצת מרגמה אחת...לא משנה שיכלה ליפול על בית ולחסל משפחה שלמה....

על משקל : גם אם איראן תפיל פצצת אטום אחת עדיין יש לשמור על רגיעה...כולה גוש דן והסביבה לי זה לא אכפת אני גר בחיפה.... צוחק צוחק

כול פעם מחדש אני אפתח את הנושא לדיון רק כדי להדגיש את טירוף המערכות הטוטאלי שהמדינה נמצאת בה...

אני לא אביע דעה לגבי בג"ץ והסירוב שלהם לעתירה מפאת כבוד לחטופים אבל גם שם יש לי הרבה מה לומר אך פה זה לא המקום.

רגיעה שמחה לכול בית ישראל חחח.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
69LSD
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 07, 2006

הודעהנשלח: 0:45 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אממ, שני פצמ"רים נפלו אבל מה זה משנה..
בשביל הישראלים זאת רגיעה, בשביל החמאס זה זמן להתחמש.
רגיעה תגיע כשפיקוד דרום יקבל אישור להפעיל חמישים דחפורי D9 ביישור קו כדי לדחוף את עזה לים.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 0:55 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם לרדת לעומק הבעיה... השורש נמצא בזה שמדובר בתרבויות שונות...

תרבות "נחותה" (להלן הפלשתינים אצלנו והמוסלמים בכלל בכל העולם...) תמיד תנסה להפוך את היוצרות על התרבות הנאורה (להלן המערב).

דת, היסטוריה, מקומות קדושים זה הכל שטויות... הסיבה האמיתית היא איכות חיים... הם תמיד ימצאו תירוץ להמשיך ולהלחם...

התרבות הנאורה תמיד תנסה להמנע מעימות (בגלל נאוריותה , יש בכלל דבר כזה? צוחק), התרבות הנחותה תמיד תנסה לשפר את מצבה... זה היה הפוך כשהמוסלמים היו הנאורים והנוצרים במסעות הצלב היו הברברים... אין מה לעשות... זה עניין כנראה של השרדות כלל עולמית...

לא שאני מומחה להיסטוריה או אנתרופולוגיה (ההפך הגמור האמת...) אבל כך זה היה מאות בשנים... אמפריות קמו ונפלו בגלל חולשתן והתפוררותן מבפנים... כשתרבות ממצה את עצמה, זה זמנה ליפול (לא אני המצאתי את זה, כי אם ההיסטוריה... לצערי)

פתרון?

תרבות נאורה צריכה להשיב לתרבות הנחותה באותו המטבע בדיוק (ז"א לרדת לרמה שלהם... כמה שזה נשמע מזעזע... לנו ה"נאורים"... צוחק) אם היא מעוניינת לשרוד... אחרת, אין לה סיכוי כי במוקדם או במאוחר הנחותים יעברו את "הגבול" הדמיוני... (מישהו אמר פצצת אטום?)

בקיצור... צריך לקרוע להם את הצורה... נשמע ברברי נכון, אבל זו בדיוק הסיבה שהתרבות הנאורה שלנו לא מסוגלת לחשוב על זה... זו הסיבה שבאירופה לא אוהבים אותנו (הרי הצרפתים והבלגים השפילו עמים שלמים באפריקה במשך מאות בשנים... איך הם יכפרו על כך אם לא עכשיו באהדתם ל"מסכני העולם")...

בקיצור... כמו שאמר קוהלת... מה שהיה הוא שיהיה... ואין חדש תחת השמש. מחייך

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
dorshoshani
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 05, 2007

הודעהנשלח: 0:57 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

קלוד קלוד
תותח אתה

תגידו למה אתם חושבים דווקא היום ודווקא אחד?
כי אתמול\היום היה הדיון על ביטול הרגיעה
חמאס יורה
ורק מראה ומוכיח שהוא מחליט ושולט מה יקרה באזור

פשוט בושה.

שאלה לי אליכם
אם אולמרט מתפטר
מי מחליף אותו
ליבני? המום
מופז? המום
מי.. ?
רק לא לבני שמה שהיא עושה זה רק לדבר עם איזה אבו-חרטה חח
חזור למעלה
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 1:05 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דה ליברמן! מגניב

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun
חזור למעלה
Yoavwein
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 15, 2008

הודעהנשלח: 10:17 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk שתדע לך שאנשים בעלי דעות כמוך הם אלה שגרמו לסכסוך המערבי-מוסלמי מלכתחילה. כמו שאמרת, אתה לא מומחה לאנתרופולוגיה, אז על תכריז שתרבות אחת היא נחותה מהשנייה. אם כבר מישהוא עלוב, זה אנחנו הישראלים, שזנחנו את התרבות שלנו לטובת תרבות אמריקאית אירופאית שמשתלטת עלינו.

עם לא מסתכלים על הערבים כעל תרבות דת או גזע, אלא שופטים אותם רק בזכות הישיגיהם, ואני מדבר רק על הפלסטינים, במקרה כזה אפשר לומר בלי בעיה שהם נחותים, בגלל שכבר עשרות שנים שהם מפנים את המאבק והמשאבים שלהם לכיוונים לא נכונים, תמיד בחרו באופציה הגרועה, (דחו את תכנית החלוקה) ובמקום להשקיע בפיתוח הכלכלה והחינוך, העדיפו להשקיע בקייטנות של חמאס ופיגועי טרור. מי שאחרי למצב הגרוע של הפלסטינים בארץ הוא הם עצמם, ומגיע להם.

ועכשיו - הרגיעה. מה בעצם קיבלנו מהרגיעה? כלום. כמה ימים של שקט, ולדעתי, למרות שזה מגעיל להגיד מצד מישהוא שלא גר שמה, עדיף שהם יחטפו כמה קסאמים ביום, מחצי שנה של שקט לחמאס.
מה שהחמאס מקבל בעצם - בתמורה להפסקה של הירי (וראינו איזה מילה יש להם) הם מקבלים חופש מוחלט להמשיך להבריח נשק, לאמן לוחמים, ולהתפנות להשתלטות על הגדה המערבית.

בקיצור, הרגיעה הייתה טעות, הטיעונים בעדה היו בדיחה ורק נועדו למשוך זמן על ידי הממשלה, ועכשיו אנחנו רואים שהיא לא שווה כלום. עכשיו שנפל פצמ"ר, או שניים, צריך לעשות מה שהיינו צריכים לעשות בפעם הראשונה, לפני כמה שנים - לסלק כל עיתונאי מהאזור, להיכנס לעזה עם כוח קרקעי, לאבד כמה חיילים שצריך בקרבות, לנטרל את כוחו הצבאי של החמאס, לטהר את המקום מנשק, ולהישאר שם בעזה.

צריך ללמוד לדעתי ממה שארצות אחרות עשו, לדוגמא הסינים בטיבט. הם גם כבשו אותם, אבל הם פשוט השתיקו, גירשו את התקשורת ולא אפשרו להם להרים את הראש אפילו פעם אחת. אנחנו ויתרנו לערבים יותר מדי פעמים, ואנחנו ממשיכים לעשות את זה, ומי יודע איפה זה יגמר.

הטרור הערבי וההתפתחות הפלסטינית בארץ מתחילים להזכיר את הישוב בא"י לפני קום המדינה. בקצב הזה הם עוד יכריזו עצמאות, ויביסו את צה"ל שיפלוש לשטח שלהם.

צריך לקחת את עצמו בידיים, ולקרוע לערבים את הצורה כל עוד אפשר, כי עוד מעט יהיה מאוחר מדי.

*עריכה*

גם המצב הפוליטי בארץ הוא לא משהוא וקשה לדעת על מי לסמוך. מצד אחד יש את אולמרט וברק שאנחנו מכירים, ולא רוצים לראות שוב, ומצד שני, מי יחליף אותם? לבני הנערצת? תנו לי להזכיר לכם שכל מה שהיא עשתה היה לא לפשל במשך כמה שנים בתור שרת החוץ...
ובתור מי שקורא עיתונים וכמה כתבות בנושא, אני יכול להגיד לכם שאם היא האופציה, עדיף כבר את הממשלה הנוכחית.

הדעה של "העם" כרגע היא ברובה ימנית. להיכנס, להרוג, לנטרל, לכבוש. ובצדק. זה מה שצריך לעשות. עכשיו כל מיני מנהיגים כמו נתניהו ומופז, שלא לדבר על ליברמן מתחרים מי יותר קיצוני בדעות שלו. צריך לא לסמוך על הקיצוני ביותר, אלא על מי שבאמת יעמוד מאחורי דבריו, ולדעתי היחיד שמסוגל לעשות את זה הוא ליברמן. מצד שני, כבר יש לאנושות ניסיון עם מנהיגים כמוהו. אחרי כמה קרבות או אפילו מלחמה, בואו נגיד אפילו שננצח, ליברמן יתחיל לשנות חוקים ולפגוע בחופש הביטוי או בשאר זכויות של ערבים, בטענות בטחוניות, ומשם הדרך לדיקטטורה קצרה. גם אם זה נשמע הזוי, זה ליברמן, ולכן אסור שהוא יבחר.

קצת קשה לי לחשוב כרגע על מנהיג ראוי. צריך מנהיג שלא פוחד להירעות רע בתקשורת מול אירופה המתחסדת, שלא מפחד לתקוף בחזרה על כל פיגוע או ירי, צריך מנהיג שלא אכפת לו לאבד את הכיסא שלו, צריך מנהיג עם ביצים גדולות ושעירות. כן.

אולי צריך שינוי, במקום אותם פוליטיקאים ישנים ומשופשפים שכולנו מכירים ולא סומכים עליהם, צריך מישהוא צעיר, בעד דעה וניסיון שונה. אני לא יודע. נחכה ונראה.

"הגם להורגך השקם להורגו ויפה שעה שש"
חזור למעלה
dorshoshani
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 10:37 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יואב,
מסכים איתך בהכל חוץ מהמשפט הזה
"...לטהר את המקום מנשק, ולהישאר שם בעזה.

אתה באמת אומר את זה? המום
זה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות ...

היינו שמה ו?.. יצאנו
שלא תבינו מהלך חכם וטוב אבל עדיף כמו שהיה פעם מאשר היום..

לגבי מופז,
אני לא ישכח שהייה את ההתפנות של המתחנלים הוא אמר אם יפול קסאם אחד עזה תושמד

מעניין קורץ אני לא רואה שעזה מותקפת.. עזבו מושמדת.

ליברמן? וואלה הכי טוב!
נראלי קצת דרסטי להגיד דיקטטורה אבל לגבי המשפט עם העיתונות מה רע בזה?
העיתונות הורסת כל דבר שאפשרי !
אולמרט ,באמת עכשיו, היה בתקופה הכי טובה שלו בקדנציה
שלום עם סוריה בפתח,הסכם להחזרת הבנים,וליטול צעד מכריע נגד החמאס(שתהברר כרגיעה)
ואז כמה העיתונות והחליטה להכפיש את שמו
שלא שזה מהלך לא טוב
אבל מי אמר שהוא עשה את זה??
זה כמו שעכשיו ידפקו לכם על הדלת משטרה ויגדו אתם עצורים בחשד לרצח
וישר יגידו בעיתונות יואב רצח
נכון?
לא!
יש מצב שתצא חף מפשע
אותו דבר אולמרט
לא מבין את זה... העיתונות פשוט מגעילה...

ולסיכום:

דה ליברמן צוחק
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 10:55 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Yoavwein כתב:
i_hawk שתדע לך שאנשים בעלי דעות כמוך הם אלה שגרמו לסכסוך המערבי-מוסלמי מלכתחילה. כמו שאמרת, אתה לא מומחה לאנתרופולוגיה, אז על תכריז שתרבות אחת היא נחותה מהשנייה. אם כבר מישהוא עלוב, זה אנחנו הישראלים, שזנחנו את התרבות שלנו לטובת תרבות אמריקאית אירופאית שמשתלטת עלינו.

אהלן... פיספסת את מה שרציתי להעביר... מחייך

המוסלמים הם נחותים בגלל שזה המצב, נקודה. איכות החיים במערב גבוהה יותר מאיכות החיים במדינות ערב, נקודה.

עכשיו אחרי ההבהרה הקלה הזאת, אתה חושב שבגלל שהם חיים באיכות נמוכה יותר, אז אני בעד כביכול להקל עליהם? או להתנהג אליהם יפה? אז בוא נעשה עוד הבהרה... אני הבן אדם האחרון שכל הנתונים הנסיבתיים האלה מעניינים אותו... אני אישית מחזיק בדעות קיצוניות בהתנהגות כלפי פושעים\מחבלים\טרור או מה שלא יהיה... בקיצור כל דבר שלא מתנהג לפי מה שאני חושב שצריך להתנהג... רוצה לשמוע את הדעות שלי? אני חושב ככה:

יש בארץ מכת גניבת מכוניות נכון? אתה רוצה לפתור אותה? פשוט תעלה את העונש על גניבת רכב ל 25 שנה בכלא...

יש בארץ מכת סמים? אתה רוצה לפתור אותה? תתחיל לחסל כרישי עולם תחתון כמו שמחסלים מחבלים... הרי ברור שהנזק שהם גורמים גדול בכמה מידות מנזק שמחבל כזה או אחר יכול לגרום... ואת המחבלים אנחנו מחסלים ממסוקים...

על מחבלים\טרור אני בכלל לא רוצה לדבר... עונש מוות... חבל שלא התחלנו עם זה מזמן...

והנקודה העיקרית שלי הייתה להעביר את המסר... שמה עוצר אותנו מלהשתמש בשכל הישר בקשר לפשעים הוא עצם היותנו חברה מערבית ומפותחת ונאורה כביכול... אתה מבין??? זה הפוך על הפוך... למה אתה חושב יש כל כך הרבה ארגוני זכויות אדם? כי זה נותן לאנשים בחברה נאורה כשלנו הרגשה שהם פועלים למען החלשים והמדוכאים! אתה מבין? זה עושה להם טוב להרגיש שהם כביכול עוזרים לילד קטן בעזה... הבעיה היא שהם גם עוזרים לאלפי מחבלים פוטנציאלים...

בקיצור... הנקודה היא זו:

אנחנו "תקועים" בחברה נאורה ובחשיבה מערבית שהם מסכנים... בינתיים הם צוחקים עלינו... למה אתה חושב שהפלשתינים אומרים כל הזמן "אנחנו לא רוצים הסכם שלום, כי אנחנו רוצים את כל מדינת ישראל... " , פשוט כי הם יודעים (או לפחות חושבים שהם יודעים... ) שהחברה המערבית לא תוכל להתייצב מולם כמו שצריך... פשוט כי זה נוגד את כל הבסיס של התרבות שלנו (שלנו אני מתכוון בגדול...)

לגבי אנחנו עצמנו, אני מסכים איתך... אני בעצמי אדם דתי (כפה סרוגה...) וכמובן שאחנו צריכים להתמקד יותר בעצמנו ובתרבות שלנו ובשורשים שלנו מאשר להתמכר לתרבות מערבית או אמריקאית או מה שלא יהיה... לא אומר שצריך להגזים אלא פשוט צריך שיווי משקל... כמו בכל דבר בחיים. מחייך

כמובן בנקודה שאנחנו נמצאים בה כעת... צריך בוודאי "להכנס בהם"... הרי ברור שאם היינו קצת יותר קשוחים, הם היו מבינים שלא כדאי להתעסק איתנו... הבעיה היא שהם יודעים את התרבות שלנו ובתוך עצמם צוחקים עלינו בגלל זה...

ורק כדי להבהיר את ההבדלים בין התרבויות... כשאצלנו כל המדינה בוכה על בן אדם אחד שנהרג... אצלם אמא מתגאה בזה שהילד שלה ביצע פיגוע התאבדות... אתה מבין??? זה ההבדל... אתה יודע מה התנהגות כזאת של אמא מזכירה לי? התנהגות של חיות... (אפילו לא, גם אצל החיות אמא אוהבת את הגור שלה...) ובדיוק בגלל זה צריך להתנהג אליהם בהתאם...

אתה מבין? בניגוד לכל אלה שצועקים "בוא נכנס בהם" "בוא נפרק אותם" אבל אח"כ שים להם רובה ביד ותגיד להם ליקות בילד פלשיתיני בן שנה וחצי אז הם היו עושים במכנסיים... מחייך בניגוד לכך אני טוען שהכל צריך להעשות על מנת להבהיר לצד השני שהתרבות שלך גם נאורה אבל גם יודעת לעמוד על שלה ולהפוך את עורה מבחינה התנהגותית כדי לשמור על הסדר הנכון ולשמור על השרדותה לאורך השנים...

בקיצור... דוד המלך... גם היה עדין בהתנהגותו כמו ילדה, וגם ידע להלחם כמו אריה כשצריך... ככה זה צריך להיות... הבעיה מתחילה כשאנשים לא יודעים לעשות הפרדות... בגלל זה אח"כ מכתב הטייסים השערורייתי... חיילים יפי נפש (גורמים לי להקיא, ושלא יבלבלו לי את המוח... גם אני הייתי שם...) שמרחמים על פלשתינים, וגרוע מכך, משפיעים על כלל החברה דרך התקשורת... אמהות שהולכות להפגין במחסומים לטובת הפלשתינים... אתה מבין? כל זה תוצאה של תרבות שמרגישה את עליונותה, אך לא יודעת שהיא מתפרקת לאט לאט תחת תרבות נחותה שחותרת תחתיה...

עצוב, אבל נכון... אם לא נתעורר בזמן... זה כבר יהיה מאוחר מידי...

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
dorshoshani
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 11:09 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יוני,
מסכים מאוד...

עזבו שטויות צוחק
להציב עשרה טנקים מסביב לעזה
כל שיגור של קסאם\מרגמה לירות לאזור שירו ממנו מאוכלס או לא לא משנה
הכי טובמחייך
עוד משהו...
רגיעה עאלק
עזבו שנפל מרגמה עכשיו ראיתי שתיכננו פיגוע גדול בשבוע הקרוב..
אבל מה הקטע שוב התקשורת
שהם יורים מרגמה מדווחים
אבל שאנחנו מסכלים פיגוע רשום בגול ובאדום "סכנה לרגיעה-ישראל הרגה מחבל בגיאהד |
קולטים תעניין?
התקשורות שלנו נגדנו
לכו תבין
ועכשיו נזכרתי וואלה יופי שמחבל מת פעם היה רשום מחבל מת מאש צהל
וזה
היום?
פלשתינאי נהרג מאש צהל
כן בטח סתם היה במקרה ליד משגר הקסאמים.. ממש במקרה...

רגיעה עאלק..
ומה מעצבן?שבוע לפני הרגיעה אולמרט וברק יצאו בהצהרות של "זהו ההכרעה קרובה מתמיד"
בולשיט
אחרי שבוע רגיעה...

דור.
חזור למעלה
Yoavwein
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 11:43 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk אם יש לך דעה כזאת קיצונית אתה צריך לדעת לעמוד מאחוריה - הרבה אנשים מתנהגים כמו קיצוניים אבל בעצם מה שאתה אומר והצעות החוקים שלך פוגעות בדמוקרטיה, וכשעל גניבת רכב ישבו 25 שנה בכלא, והשוטרים יחסלו חשודים בפשע כמו מחבלים, לא תהיה פה דמוקרטיה ולא נהיה במצב טוב יותר מהערבים.

כשבן אדם יפחד לצאת מהבית בגלל שמספיק שחושדים בו בשביל להכניס אותו לכלא, אז במה בדיוק אנחנו יותר טובים מהערבים?

מה שקורה זה שמהצד שלנו הדמוקרטי הרבה יותר קשה להילחם בטרור, בגלל שאנחנו צריכים לשמור על ערכי הדמוקרטיה תוך כדי זה, והם לא. ואם אנחנו בכל זאת נצליח, זה כן יוכיח שאנחנו טובים יותר. אבל עוד לא ניצחנו אף אחד.

דור, אמרת שאתה לא מסכים אם הישארות בעזה. מה יקרה אם נכנס, נהרוג מחבלים, ונצא? תוך שנתיים הם יבריחו הכל מחדש. אין מה לעשות, צריך להיכנס לשם ולהישאר כדי לשמור שהם לא משחזרים את האירגונים שלהם. יצאנו מעזה ותראה מה יש שם עכשיו.

בקשר לאולמרט. נכון, לתקשורת יש חלק נכבד במצב שלו אבל אתה לא יכול להאשים רק אותה. העובדות הן שהוא נחקר כבר כמה וכמה פעמים בחקירות שונות, זה ייתכן שכולן לא נכונות? ייתכן שמישהוא הפליל אותו? אולי בחלק, אבל לא כולן... זה כמו מאפיונרים שכולם יודעים מה הם עושים אבל רק חסרות ראיות חותכות. אולמרט הוא רמאי. אבא שלי אמר שהוא לא היה נותן לאולמרט לשמור על הבית שלו, ואני די מסכים. אי אפשר לסמוך על אולמרט, בגלל שהוא אכזב אותנו בצורה שיטתית מאז בחירתו. ואני סבור שהמעורבות שלו בהפצצה בסוריה לא הייתה גדולה יותר מחתימה על אישור, הרי התכנון ואיסוף המידע התחיל הרבה לפניו.

שתדע לך שליברמן בהתבטאויות שלו מזכיר כל מיני מנהיגים וגם את היטלר ביניהם. נכון, אנחנו נגד הערבים אבל מי שמדבר כמוהו על ערבים ידבר בצורה דומה על כל אחד. אתה צריך לדעת להבדיל בין בן אדם תקיף לבן אדם מסוכן, וליברמן הוא האפשרות השנייה.

i_hawk אני די מסכים עם החלק השני של הדעה שלך, סך הכל אתה צודק. כל אירגוני זכויות האדם והמפגינים, הכל נובע מפילוג בעם. ושמאלנים. שתי בעיות גדולות בארץ שלנו. מה שאני אומר זה שצריכים להיות תקיפים עם הערבים, כי הם מבינים רק כוח, אבל עדיין לשמור על הערכים שלנו ועל הדמוקרטיה... צריך לפסוע על הגבול בין רע לטוב, להשתמש ביתרונות של כל אחד אבל לא לחצות אותו. האם יש מנהיג בישראל שמסוגל לעשות את זה כיום? אני בספק.

חזור למעלה
loven
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 29/04/2005

הודעהנשלח: 12:29 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כדי שמדינה דמוקרטית תילחם בטרור היא צריכה להילחם בדרך של טרור ואז תחדל להיות דמוקרטית.
זאת בעיה נוראה ואמיתית בינתיים אנחנו מנסים לטפל באלימות במילים, בסוף נחטוף אגרוף שיוריד אותנו לריצפה ואז לא רק שלא נהיה דמוקרטים לא נהיה מדינה.
נאורים בואו נהיה בשעת שלום לא בשעת מלחמה, פה כדאי ומומלץ להשתגע.

"במקום בו אין אנשים השתדל להיות איש"
חזור למעלה
Yoavwein
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:41 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הבעיה היא שגם אחרי מלחמה נשאר משוגעים.

חזור למעלה
loven
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 29/04/2005

הודעהנשלח: 13:40 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אבל נישאר.

"במקום בו אין אנשים השתדל להיות איש"
חזור למעלה
IsraelAF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 30, 2006

הודעהנשלח: 15:32 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk, מסכים איתך 100 %

עין תחת עין!

loven,, אהבתי תתגובה , מילים שאומרות הרבה..

ועדיף שאני לא אגיב פה בנושא כי אז נגיע למצב של חיפוש פתרון סופי לבעית הערבים חחח
חזור למעלה
claud
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 22, 2007

הודעהנשלח: 15:53 ,24 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עוד שתי נפילות בשדרות בזמן שאנחנו מתווכחים להנה ולהנה....

איזה ייאוש איזה ייאוש....ועוד בזמן שטילים עפים באוויר ב-NRG יש כותרת שבה ראשי ישובי הדרום מפצירים לא לפרק את הממשלה...

נו ..יש מזוכיזם יותר גדול מזה?

אז יש כבר פצצת מרגמה אחת וכמה קאסמים לרגיעה...יפה יפה. כועס
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> מועדון הטייסים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 4

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים