וידאו Art Of The Kill - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 526 גולשים:
525 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> וידאו Art Of The Kill

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 22:30 ,15 יוני 2008, א'    כותרת הודעה: וידאו Art Of The Kill תגובה עם ציטוט

למי שרוצה... הלינק פורסם ב FW אז אני מעביר לכאן...

(הקישור באתר של MolniBalage מ FF למי שמכיר)

http://molnibalage.extra.hu/page4.html

וידאו מאוד חזק שמלמד הרבה על קרבות אויר... הדרכה של Pete Bonani שהיה אחד מהיוצרים של פאלקון וטייס F-16 בעצמו...

תהנו! מחייך

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Avalanche1
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2008

הודעהנשלח: 22:33 ,15 יוני 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה רבה, גבר.
אני אשתמש בזה, תודה מחייך

בברכה, דניאל ב.
צוות VFS / VIAF
מפקד טייסת 109 "העמק" הווירטואלית.
בוגר קורס CVFR - מחזור 34.
חניך קורס IFR - מחזור 11.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס Yahoo! Messenger שלח הודעה במסנג'ר לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 22:36 ,15 יוני 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סרט מדהים, ארוך, ועמוס מאוד בחומר ללמידה. פורסם הרבה בעבר פה בפריפלייט.

ממליץ מאוד לכולם לראות את זה, תלמדו הרבה קורץ
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
loven
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 29/04/2005

הודעהנשלח: 22:46 ,15 יוני 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תלמדו מזה הרבה טעויות בין השאר. מאוד נוח למשתמש, נראה אמין וממש מוצג כאילו אלו דברי קסם.
מציע לא ללכת כעיוור אחרי המצגת היפה אבל לא מדויקת.

דוגמא:
כשמטוס עליך שבור חזק ככל שאתה יכול שבור שבור שבור. ככה חוזר על עצמו.
שטות גמורה. זה מתכון למוות מהיר.

"במקום בו אין אנשים השתדל להיות איש"

נערך בפעם אחרונה על-ידי loven בתאריך 1:44 ,20 05 2010, ה', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
NightC4ster
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 04, 2005

הודעהנשלח: 22:49 ,15 יוני 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה , וואלה בא לי משהו לאכול ..אולי נבדוק מה יש במקרר

טוב תודה לילה טוב
חזור למעלה
EzoniczZ
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 30, 2006

הודעהנשלח: 23:11 ,15 יוני 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מכיר את הסרטון.
עזר לי ללמוד המון
לא יכולתי להעלות אותו מסיבות שלא אפרט.
אבל אני רואה שכבר העלאת..
עושה עיניים

תומר בן חיים.
EzoniczZ © - GRAPHICS & TEXTURES DESIGN STUDIO
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 23:18 ,15 יוני 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

loven כתב:
תלמדו מזה הרבה טעויות גם כן. מאוד נוח למשתמש, נראה אמין וממש מוצג כאילו אלו דברי קסם.
מציע לפקפק, הרבה שטויות נאמרות.

דוגמא:
כשמטוס עליך שבור חזק ככל שאתה יכול שבור שבור שבור. ככה חוזר על עצמו.
שטות גמורה. זה מתכון למוות מהיר.

היי...

בכל זאת פיט בונאני... טייס קרב אמיתי שמדבר... מדריך קרבות אויר... לא יודע עד כמה אתה יכול להגיד שהוא מדבר שטויות, אבל בכל מקרה...

אתה יודע, אולי זה יישמע קצת מבאס להגיד ולשמוע, אבל אנחנו בתור טייסי סימולטורים, אולי לא יכולים בדיוק להשוות את זה לטיסה אמיתית... אתה יודע, ה G, המאמץ והכל... וזה לאו דווקא קשור רק לטיסה... אתה נראה לי לוחם חי"ר או סיירת (לפי החתימה?), אתה בטח יודע מה ההבדל בין לעשות תרפ"ל על רטוב לבין לשבת בבית ולשחק ב Armed Asault תחת המזגן... אני חושב שזה בערך אותו דבר... למרות שטיסה היא הרבה יותר "נקייה" מבחינה פיזית, אבל עדיין הרגשת המהירות, המאמץ וכו'... נראה לי שיש הרבה משתנים שאצלנו פשוט לא באים (ולא יכולים לבוא ממש) ליד ביטוי...

ולא חלילה שאני מזלזל... אני האחרון שיזלזל בטיסה בסימולטורים... ולדעתי מי שמטיס טוב פאלקון, יכול (כמובן בתנאים מסויימים ובתנאי שיהיה לו מספיק זמן להתרגל וללמוד את מה שחסר לו..) גם להטיס F-16 אמיתי... אבל מכאן להסיק על קרבות אויר אמיתיים, יש מרחק... בכל זאת, הכל שונה מהזוית שאתה מסתכל ממנה ו"מרגיש" את זה עליך...

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 23:26 ,15 יוני 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צודק יוני , מצד שני , זה פועל גם הפוך , בתור טייס אמיתי , אולי הוא לא יכול להבין חלק מהיתרונות שיש לנו כטייסי סימולטורים , וטייסי סימ' טובים מנצלים בדיוק את הנקודות האלה. זה אחלה סרטון למישהו שלא ידע כלום על DF לפני.

זה סרטון שילמד מתחיל להיות טייס סימ' בינוני , לא טייס סימ' שמנצח כל קרב.

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun
חזור למעלה
adislash
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 12, 2007

הודעהנשלח: 23:27 ,15 יוני 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לפי מה שהבנתי גם המודל טיסה שונה לגמרה מהמציאות (לפחות ב AF) בסימולאטור המטוס מגיב יותר לאט ויותר חלש
חזור למעלה
RoiTwik
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 26, 2008

הודעהנשלח: 23:41 ,15 יוני 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עזרה בבקשה נבוך
כל פעם שאני פותח את הקישור הזה, האקספלורר ניתקע לי, :/ Not Responding(כבר פעם חמישית) אתה יכל בבקשה לתת קישור לאתר אחר?
חזור למעלה
adislash
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 12, 2007

הודעהנשלח: 23:47 ,15 יוני 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לינק ישיר לסרטון
חזור למעלה
RoiTwik
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 26, 2008

הודעהנשלח: 1:59 ,16 יוני 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה אחי.
חזור למעלה
pilotxf-16c
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 16, 2007

הודעהנשלח: 18:49 ,16 יוני 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

adislash כתב:
לפי מה שהבנתי גם המודל טיסה שונה לגמרה מהמציאות (לפחות ב AF) בסימולאטור המטוס מגיב יותר לאט ויותר חלש

זה בטוח במיליון אחוז.
בסימ' אתה מרגיש מהיר רק ב500 קשר ומעלה..
במציאות רק בערך ב180 קשר שמטוסי ח"א המריאו הרגשתי שזה משהו מטורף..
לכן הוא כנראה צודק בדבריו.

בברכה,
ירין.
חזור למעלה
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 0:24 ,17 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זה סרט מצויין, צריך רק לזכור שהמציאות והסימולטור הם שני עולמות שונים.

סימולטור זה תוכנה שמנסה לדמות את המציאות, ומכיוון שהמציאות בקרבות אוויר כ"כ דינמית ומורכבת, לעולם יהיו פערים, ולא משנה כמה המחשבים יהיו חזקים. אחרת חילות האויר (כולל שלנו) שיש להם סימולטורים מאד חזקים לא היו מבזבזים כסף על דלק ועושים את כל האימונים של קרבות אויר על הסימולטורים. פשוט אין תחליף לדבר האמיתי, לעולם יהיו פערים, ולא משנה כמה המחשבים יהיו חזקים.

לכן לא כל מה שנכון וחכם לעשות בסימולטור יעבוד במציאות, ולא כל מה שנכון או חכם לעשות במציאות יעבוד בסימולטור.

משתמשים מקצועיים בסימולטור גם יודעים איך לנצל את הפערים לטובתם, שוב - במציאות אין שום ערבון שאותו תרגיל יעבוד.

my 2 cents
VIFF
חזור למעלה
loven
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 29/04/2005

הודעהנשלח: 11:07 ,17 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אוקי שמע, שוב גם לגבי המציאות הוא עם הרבה טעויות וזה מטייס ברק לא ממני. הטעויות הם לא במושגים , אלה בדרכי הפעולה שהוא מציע, הן מקובעות ואין דבר כזה מקובע במטוסים.. הכול גמיש.
מקבל מה שאמרת שיש לו נקודת ראייה שונה, אבל אני לא טייס אמיתי ואני חושב שאפשר לקחת דברים שהוא אומר ולנסות לבדוק אותם בסימולטור , ולא לקחת אותם כמובנים מאילו כי "טייס" סיפר לך שככה זה עובד.
האמת היא שלא משנה מי יספר לך מה תמיד כדאי להטיל ספק ולא להמשיך ולבצע דברים שלמרות שנאמרו לא עובדים.
בסימולטור יש המון הבדלים ובניהם החוסר במגבלה פיזית. המודל טיסה פחות רלוונטי פשוט כי לכולנו ברשת יש אותו מודל טיסה. ולכן ההתחרות היא שווה. במציאות כשכותבים תרגיל הוא לא נכתב לאף 16 או אף 15 הוא נכתב לסוג מטוס ליעוד. ועל כן למרות ההבדל בין האף 16 ל אף 15 על שניהם זה תקף באותה מידה. אבל הם צריכים לבצע את זה שונה.
אני מציע דרך דומה פה. הוא מציע דברים תבדקו אותם וכשלא יעבדו קחו את זה כבסיס ולכו עם הרעיונות שלכם..

המאמר באנגלית למטה נכתב ע"י kidvicius patriach שמשחק מאז שמהשחק הראושן יצא וטס כמו שהוא מדבר. ממליץ לקרוא .

"How fast you can go faster" refers to being in the postive pCurves of EM performance correct?

Basically suggesting that your energy management is such that you can maintain a strong turn rate with near full aft stick deflection, but on the threshold to being able to accelerate in your turn.

Full aft stick deflection and accelerating is what I'm thinking on the positive side of the curves, (obviously radius increases, and turn rate decreases if throttle and stick position remain the same)...Considering merge geomety is neutral (with roughly equivalent energy states post merge) then each pilot is looking to sustain his best turn rate, at the tightest radius; without opening himself up to bandit WEZ, in other words "energy is life, (turn)rate kills"...meaning you can trade energy for safety, and sustaining or regaining manueverability/turn rate gives better chances for WEZ and a kill.

"How fast you can go faster" has alot of potential advantages yes? Ability to regain manueverability quickly (ie roll rate), or options to exploit the vertical (maintaining over the top capability)...

However, if stick and throttle control allows you to stay near that threshold (inside the cornering range) but near the positive pCurve you're doing good (geometry permitting of course).

Not discussing what the bandit is doing, but focusing more on max performing the aircraft, which as you so eloquently stated, the man that does so consistently better, has more opportunities to employ weapons from saftey (secured advantages).

Obviously when engaging another fighter, the choices of what's more important, turn rate, or turn radius depends on turning room at the merge (lateral and/or vertical offset), closure, planes of motion of both aircraft immediately after the merge..etc..etc...a multitude of variables.

Considering merge geometry ends up neutral, then we're back at which pilot can max perform the aircraft better (at a given gross weight/configuration and altitude), or longer (ie patience and endurance).

I'm assuming that after years and thousands of hours flying and fighting WVR in the real F-16, feel of the aircraft is more important than scrutiny of the numbers (airspeed/mach/gload/altitude/approx gross weight (amount of fuel); which is all us sim pilots are limited to ... A real pilot may only have to reference his energy state rarely, leaving his attention focused on more important things as his performance is a given; the only problems then being choice of geometry...

"במקום בו אין אנשים השתדל להיות איש"
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים