open falcon aim120 aim9x avoidens - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 542 גולשים:
541 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> open falcon aim120 aim9x avoidens

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
loven
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 29/04/2005

הודעהנשלח: 15:41 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: open falcon aim120 aim9x avoidens תגובה עם ציטוט

לא יודע כמה הגרמר שכתבתי נכון בכל מקרה הקלטה של התחמקות מ 2 אמראם בי ו2 סידווינדר איקס

ההתחמקות מטילי האמראם בוצעה כאשר המרחק היה 10.5 מייל הטילים שוגרו ממרחק של 10 ו 11 מייל.
ניתן לבצע עד מרחק של 7 מייל ביעילות דומה.

מהטילי סידווינדר ההתחמקות בוצעה כשושגרו מ3 מייל ו 2 מייל.
קרוב יותר מזה הסיכוי להתחמק נמוך מאוד, ההתחמקות מהם היתה בספליט ניצב.
מה שגורם לטילים המהירים אך קצרי טווח לבזבז את כל התמרון שלהם בשלב מוקדם. בעוד שאתה צובר מהירות

לשני התרגילים דרושה מהירות התחלתית גבוהה. נגד טילי האמראם 650 ומעלה, ונגד טילי החום 500 ומעלה משם לא לרדת מזה ולשאו לעלות, המהירות שלכם היא שעושה את ההבדל.

http://www.upfree.net/8345875

זאת דוגמא להתחמקות בלי לשגר טיל אחד מאצלי אלה אם ארצה וזה רלוונטי למשימות בהן לא תרצה לבטל משימה ולהמשיך להיות תוקפני למרות חוסר בטילים\דלק, לשיטה קוראים 60 120 מי שירצה פירוט שיצפה ביחד עם נתוני מהירות וגובה, ואפשר גם לשאול זה לא מזיק.
בסרטון אפשר יהיה לראות אותה. ואין טעם לחפש בספרים כי זה לא משם.

"במקום בו אין אנשים השתדל להיות איש"

נערך בפעם אחרונה על-ידי loven בתאריך 19:19 ,25 05 2008, א', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 16:12 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כנראה שה ACMI של OF לא מתאים לזה של RV... אצלי בכל אופן לא ניתן לראות... מישהו עם FF4 יכול לבדוק אם הוא יכול לראות את הקובץ הזה?

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
loven
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:53 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הבעיה זה שאם אני רוצה לבדוק ברד וויפר אני צריך למחוק ואין לי כוח לשחק בינהם
אולי פשוט תתקין אופן פאלקון זה רק שעתיים מחייך ואז אם יש בעיה (כמו שהיתה לי) אז שוב מחדש וזה רק עוד שעתיים!

שאלה :
האם ברד וויפר המודל טיסה של הטילים\מטוסים שונה?< ביחס לאופן פאלקון או\ו אלייד פורס
ואם כן מה שונה?

באופן פאלקון שמת ילב שהמטוס צובר מהירות הרבה יותר מהר, והמקלענות קלה מאוד מאוד, אפילו קצת מוגזמת עד כדי רמה ארקיידית.
האם זה המצב ברד וויפר?

לכל אלו שטוענים שאופן פאלקון נטול באגים אגב, אצלי הוא מקרטע איפה שאלייד פורס לא. הוא קורס כל פעם שאני יוצא מהמשימה החוצה, ואני בנתיים לא מרוצה. שכנעו אותי הפך.

חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 11, 2007

הודעהנשלח: 18:57 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

loven,
ב-CONFIG יש אפשרות ל-FIX BLACK SCREEN, סמן אותה .

ובסך הכל OF הרבה יותר טוב מ-RV, עשינו אחרי הרבה בדיקות בטייסת טבלאות מפורטות של מה כדאי ומה לא כדאי בכל גירסא, ולאחר שהגענו לפעם שלישית שהנושא הזה עלה לדיון (אחרי חצי שנה של פעילות ב-RV) החלטנו לבדוק שוב את האפשרות, ואחרי המון זמן - החלטנו לעבור ל-OF, ואני אומר לך - שמכל היבט אפשרי, אנחנו לא מצטערים, וזה לאחר הרבה בדיקות .

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
loven
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:12 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Fox5inbound כתב:
loven,
ב-CONFIG יש אפשרות ל-FIX BLACK SCREEN, סמן אותה .

ובסך הכל OF הרבה יותר טוב מ-RV, עשינו אחרי הרבה בדיקות בטייסת טבלאות מפורטות של מה כדאי ומה לא כדאי בכל גירסא, ולאחר שהגענו לפעם שלישית שהנושא הזה עלה לדיון (אחרי חצי שנה של פעילות ב-RV) החלטנו לבדוק שוב את האפשרות, ואחרי המון זמן - החלטנו לעבור ל-OF, ואני אומר לך - שמכל היבט אפשרי, אנחנו לא מצטערים, וזה לאחר הרבה בדיקות .

אחלה תודה מקווה שיפתור.

יש לכם סרטון של התחמקות שנוכל לראות דרכים נוספות להתחמק מטילים נקודת המבט שלכם?

ודבר נוסף, אופן פאלקון כבד מאוד מאוד מאוד. זה חיסרון בשביל מחשב שמכסחת דשא יותר חזקה ממנו.

אלייד פורס שולט!

חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:20 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

loven, אני לא יודע מה איתך, אבל יש לי מחשב שבשנת 2004 היה נחשב טוב-בסדר.
להלן פרטי הסימולאטור OPEN FALCON 4.5 : הגדרות על מקסימום, רזולוציה : 1024 על 768, הכל מסומן ב-SETUP\ADVANCE.

יש לי 60 תמונות לשנייה שזה די והותר לתמונה חלקה מאוד של הסימולאטור, בנוסף המפרט שלי הוא :
פנטיום 4 3.0 ג'יגה הרץ בלי שום ליבה כפולה וכל החרטה שקונים הילדים של היום.
זיכרון פנימי - 512 מגה ראם מסוג ddr ולא ddr2 מסוג המתקדם שכולם סוגדים לו (לצערי).
כרטיס מסך - Radeon950Xpro 256mb של ATI שעולה היום 300 ש"ח (במקרה הגרוע) ו-180 ש"ח חדש (במקרה הטוב).

זהו. מקווה שתלמדו שלא צריך להשקיע 10,000 ש"ח על מחשב שיריץ איזה משחק מתקדם שידורש 10DX בשביל לטוס בפאלקון.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
loven
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:25 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Fox5inbound כתב:
להלן פרטי הסימולאטור OPEN FALCON 4.5 : הגדרות על מקסימום, רזולוציה : 1024 על 768, הכל מסומן ב-SETUP\ADVANCE.

יש לי 60 תמונות לשנייה שזה די והותר לתמונה חלקה מאוד של הסימולאטור, בנוסף המפרט שלי הוא :
זיכרון פנימי - 512 מגה ראם מסוג ddr ולא ddr2 מסוג המתקדם שכולם סוגדים לו (לצערי).
כרטיס מסך - Radeon950Xpro 256mb של ATI שעולה היום 300 ש"ח (במקרה הגרוע) ו-180 ש"ח חדש (במקרה הטוב).

זהו. מקווה שתלמדו שלא צריך להשקיע 10,000 ש"ח על מחשב שיריץ איזה משחק מתקדם שידורש 10DX בשביל לטוס בפאלקון.

אוקי תודה על הנתונים והארת העיניים לגבי הבזבזנות של הנוער בימנו, מה עם הקלטה אפשר לזרוק איזה עצם?

חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:31 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ל OF יש יותר ריאלזים בכל מה שקשור לאויוניקה... על זה אני לא מתווכח. למרות ש RV גם כן מעמיד אויוניקה לא רעה, ויותר גבוהה משל AF... כולל מערכת JDAM שאין באף גרסה...

חוץ מזה בהמון אספקטים "אחרים" של ריאליזם (בשביל חלק מכם אולי ריאליזם זה רק מה שבתוך ה MFD... אבל יש יותר מזה), כולל FPS במקומות שבהם אתה באמת צריך אותם (ולא ב TE ריק עם 4 מטוסים, אלא במשימת קמפיין אמיתית עם המון כלים מסביב, פיצוצים שרצים ברקע וכו'...), RV בהמון אספקטים לא רואה את OF ממטר...

לגבי MP, אני גם כן לא מתווכח... ל FF4 יש MP מוגבל בלשון המעטה... אפשר להגיד "שבור" ולא לטעות הרבה... מה שיהיה ב FF5 אולי לא יהיה מושלם כמו של AF, אבל יהיה הרבה יותר טוב ממה שיש עכשיו...

Fox5inbound

לדעתי, גם אם אתה מריץ את OF אצלך בטייסת... אתה לא חייב לצאת בהצהרות כאלה מפוצצות של איזה פאטץ' יותר טוב...

Loven - יש לי OF מותקן... פשוט הוא על ה windows ב partition אחר... אולי אני אסתכל אח"כ אם ייצא לי...

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:43 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Fox5inbound כתב:

60 תמונות לשנייה? נכון אולי על 1024x768 בלי AA בלי AF, כשיש לידך 2 וחצי מטוסים... על מי אתה בא לעבוד??? מתי טסת קמפיין בפעם האחרונה באזור סיאול???

הילדים של היום??? מה הקשר??? מדובר בחומרה חבר... CPU??? אתה יודע הריבוע הזה שמלא בכל מיני טרנזיסטורים ועוד הרבה קללות שאתה לא רוצה לדעת מהם??? לא הבנתי מה הקשר...

@Loven

בלי קשר לאמור למעלה... כתבת AF שולט... לא שיש לי משהו ספיציפי נגד AF ,וגם לא נגד OF דרך אגב, בשום פנים, ההפך... אני מעריך כל עבודה שנעשתה על פאלקון... במיוחד כשזה מגיע ל high fidelty של אויוניקה כמו ב OF, או של MP יציב וקמפיין משופר כמו ב AF... אבל מצד שני, יש לכל פאטץ' גם את החסרונות שלו... עוד מעט מייצא FF5... אני לא רוצה לדבר סתם כדי לא ליצור ציפיות גבוהות מידי, אבל אולי יהיה לך שווה להתקין אותו... אפילו רק כדי לראות שוב ולהחליט מה נראה לך יותר...

חזור למעלה
xxxmetalheadxxx
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 17, 2007

הודעהנשלח: 20:00 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Fox5inbound כתב:

כן כן ואתה טס בקמפיינים עם 60FPS-בסדר
אתה חמוד אתה

חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:06 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

xxxmetalheadxxx כתב:
Fox5inbound כתב:

כן כן ואתה טס בקמפיינים עם 60FPS-בסדר
אתה חמוד אתה

לפחות האנשים שמבינים מסכימים איתי כאן צוחק

חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:21 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צחק צחק אבל צוחק מי שצוחק אחרון, כי לי יש 60 תמונות לשניה רק בקמפיינים ו-80 ב-TE\DGFT.
אבל תמשיכו לשלם 10,000 על קופסאת החלומות שלכם שמח מאד

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
xxxmetalheadxxx
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 17, 2007

הודעהנשלח: 20:27 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב טוב-בסדר אז תתחיל באמת לטוס בOF

בטח התקנתה אותו על לינוקס-לא

חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:30 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

xxxmetalheadxxx, תגיד אתה עושה צחוק? הטייסת שלי ב-OF כבר חודשיים ויותר, ואני מציע לך מאוד להפסיק את הוויכוח הזה כי אין לך שום סיבה להמשיך אותו.
ואין לי לינוקס, יש לי XP כמו שיש לכולם - רק אף אחד לא יודע להעריך את מה שיש לו, ורוצה יותר - אז מגיעים למצב שפנטיום 4 - מכונה רצינית כזאת כבר נחשבת גרועה. אתה מבין לאיזה מצב הגיעו ? חבל מאוד.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
pilotxf-16c
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 16, 2007

הודעהנשלח: 20:38 ,25 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Fox5inbound כתב:
אבל תמשיכו לשלם 10,000 על קופסאת החלומות שלכם שמח מאד

אתה רציני במה שאתה מדבר?
אני שילמתי 8 וחצי אלף שקל על מחשב בעל 4ל ליבות על כרטיס מסך מתקדם ועל מה לא.
אני טס ב-AF RV OF במחשב כמו שלך וטס במה שיש לי כרגע..אתה מרגיש מלך..מבחינת הכל.
אתה יכול להריץ 5 התקנות בו זמנית להוריד 20 דברים ולגלוש בחופשיות ושפאלקון OF יהיה ממוזער..
המחשב שלך יכול להחזיק כאלה דברים?
אני לא משכונע כך.

שלא נדבר על ה-FPS

בברכה,
ירין.

נערך בפעם אחרונה על-ידי pilotxf-16c בתאריך 20:43 ,25 05 2008, א', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים