סיפור קרב אויר שלי ב HL. - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 228 גולשים:
227 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס -> סיפור קרב אויר שלי ב HL.

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Somersault
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 03, 2006

הודעהנשלח: 17:14 ,16 מרץ 2008, א'    כותרת הודעה: סיפור קרב אויר שלי ב HL. תגובה עם ציטוט

אנסה לעשות זאת קצר ולעניין. נתחיל בכך שאתמול היה הפעם הראשונה שלי במשחק רשת. מאוחר אתמול בלילה 1.00 יצא לי לצאת לקרב נגד שחקן בשם חזק וידוע שאת שמו אני לא אציין. הפעם הראשונה הייתה קשה לי מאוד אבל עמדתי בכך הייטב למדי. היינו ברוב הזמן בקיפאון עד שהתעייפתי ותמיד הייתי מתרסק כי אני מאוד לא אוהב את הזירות ההרריות, קשה לי מאוד עם ה Track IR והג'וייסטיק תמיד זז על השולחן. לא אשקר. פרט למשחק אחד שבו ניצחתי, הפסדתי את כולם, הרוב בהתרסקויות ומרוב עייפות. במהלך היום, יצאתי לעוד שני משחקים מעניינים ומתוחים עם עוד שני שחקנים חזקים וידועים למדי ב HL. ארבעה קרבות נגד כל אחד מהם. הפעם הזאת כבר היה טוב יותר. הראשון ששיחקתי נגדו היה במגננה אינטנסיבית למדי. לרוב, כמו תמיד, נכנסו לקרבות מספריים שאחד מהם הסתיים בניצחון שלי והשאר בקיפאון ובניתוק מגע שלו. שוב, באחד מהם הוא הופל בשלושה התרסקתי. נגד השני גם היו אלה קרבות מתוחים וקרובים. הוא הופל בראשון והתרסקתי בשלושה הנותרים. שניהם עזבו מיד לאחר הרביעי. דרך אגב. יש לי מספר בעיות טכניות שאולי מישהו יוכל לעזור לי לפתור. כאשר אני מנסה להיכנס למשחק קיים ישנם מקרים רבים שהמסך סתם מחשיך חלקית והתוכנה מוקפאת. במקרים אחרים התוכנה מצליחה לעלות אך ה"סאונד" נשמע "קרוע" וההתקשרות נכשלת ישר למסך שחור שוב שמאלץ אותי לכבות את המחשב לא דרך ה"חלונות". מישהו?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
FreeLancer
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 05, 2008

הודעהנשלח: 20:50 ,16 מרץ 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Somersault, כל הכבוד על היכולות ועל זה שהם לא הצליחו להפיל אותך פעם אחת אפילו , אך אני חייב לציין משהו , הנה 5 חוקי הברזל של טיסה לפי חוברת שמיועדת ללימוד טייסים בארה"ב הסדר הוא לפי עדיפויות.
1.Always maintain aircraft control
2.Never hit the ground(or anything atteched to it)
3.Never hit anything in the air.
4.Never run out of fuel
5. Never let anything shot from the ground or air hit youre airplane
אם כך את הכלל השני בחשיבותו אתה מבצע בצורה לקוייה ביותר : ) נקודה למחשבה P:
הערה: חוק מס' 3 הכוונה למטוסים עצמם ולא ליריות וכדומה.

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
xxxmetalheadxxx
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 17, 2007

הודעהנשלח: 21:38 ,16 מרץ 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מזל טוב על איבוד בתולין פרחים

חזור למעלה
Somersault
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 10:34 ,17 מרץ 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

FreeLancer, הנה חוק ברזל: "תנסה לעמוד במה שאמרת"! : מישהו מעוניין לשחק?D
חזור למעלה
FreeLancer
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:13 ,17 מרץ 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Somersault, אין לי AF : ) בכיף הייתי בא : ) אם יהיה לך RV אתה מוזמן ליצור איתי קשר P:

חזור למעלה
tknudsuhsh
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 02, 2007

הודעהנשלח: 18:16 ,17 מרץ 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם היתי יודע איך להגדיר את הפורטים האלה היתי משחק גם מבולבל
חזור למעלה
Somersault
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:09 ,17 מרץ 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

FreeLancer, אני גרוע בזה. תמיד מופל.
חזור למעלה
FreeLancer
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:32 ,17 מרץ 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Somersault, אני בטוח שלא , סך הכל אתה חדש, ואתה הולך נגד הטובים בHL ,נהיים טובים עם הזמן אל תדאג : ) , תמיד יהיו יותר טובים , שהייתי בAF ראיתי מישהו שמשחק בשנת 1999 בפאלקון, יש לו 9 שנים ניסיון במשחק, קצת קשה לנצח אנשים כאלה. משתפרים לאט לאט , ואתה תרגיש את זה P:

חזור למעלה
Somersault
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 11:27 ,18 מרץ 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מישהו יודע איך אני יכול להרחיב את יכולת הסריקה של המכ"ם? הוא סתם מוצב על סריקה צרה מאוד, שניי פסים ממש במרכז המסך. כמו כן איבדתי את ה Track IR. רוב ההפסדים שלי הם בגלל מספר בעיות. 1. אני מאוד לא מסתדר אם ה Track IR. 2. הם נוקטים בשיטות של ניצול בעיות טכניות כמו צלילה והסוואה באמצעות תנאים גיאוגרפיים. 3. מרגע ויש את ה 6 שלהם הם לא ממהרים להיתייצב לקרב צמוד אלא פשוט שוב שוברים לסיבובים.
חזור למעלה
FreeLancer
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:14 ,18 מרץ 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Somersault, בעיה מס' 1 - לא יכול להגיד לך , אני משתמש בקוקפיט 2D וזז עם הכובע של הסטיק.
בעיה מס' 2 - אלו לא בעיות טכניות אלה ניצול חכם של הסביבה , למה המטוסים של ישראל צבועים כמו שהם צבועים? בדיוק לדברים כמו שציינת.
בעיה מס' 3 - כנראה שלא תירגלת מספיק מהירות סיבוב , מהירות סיבוב של F-16 היא בערך 440-400 קשר , במהירות האלה הסיבוב שלך הכי אפקטיבי , לכן אם אתה קצת עולה מעל המהירות או מתחת והם שומרים , בסופו של דבר הם ינערו אותך , תמיד תדע, שיש לך מישהו על השש, אין מהלך קסם , שום דבר לא יזיז אותו ממך אם הוא פועל כמו שצריך , הפעולות שאתה עושה כדי לנער אותו מה6 שלך רק מאריכות את הזמן שלך , במצב כזה הדבר היחיד שאתה יכול להסתמך עליו אלו טעויות, יותר זמן שתמשוך, יותר טעויות היריב יכול לעשות.

חזור למעלה
Somersault
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:39 ,18 מרץ 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

FreeLancer, דווקא הימצאותם על ה -6 שלי הוא לא בעיה מיוחדת, תתפלא לדעת. יש להם מעין ניצול פחדני למדי. יש לי עוד בעיה שממש ניראת לי מוזרה. שיחקתי נגד אחד ושנינו היינו מושכים בסיבוב במלוא העוצמה. העניין הוא שהמהירות שלי ירדה ל 200 קשר ושלו נשמרה על סביבות ה 400. היא לא אמורה לצנוח?
הייתה זאת רדיפה קפואה וחד משמעית. אני לא רוצה להישמע גס אבל יש סיכוי לרמאות טכנית פה [קובץ]? יש לך אפשרות להיכנס ל HL? אני תחת Hyperactive.
חזור למעלה
FreeLancer
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:57 ,18 מרץ 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Somersault, המהירות שלו נשארה על 400 כיוון שהוא מיתן את המשיכה שלו , בעוד שאתה משכת מקסימום כל הזמן , ברגע שהמהירות שלו ירדה למ400 הוא הקל במשיכה נתן לAB לתת לא את המהירות בחזרה, ושוב משך.
רמאות ? אני בספק. לגבי HL , ציינתי שאני משחק בRV כך שלא אוכל לעלות איתך לטיסה.

חזור למעלה
Somersault
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:01 ,18 מרץ 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

FreeLancer, מובן, אבל מיתון משיכה לא יעלה לו במחיר שבו אני פשוט אחתוך ואסגור עליו? גם אני ניסיתי למתן משיכה אבל זה עלה לי במחיר כזה.
חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 11, 2007

הודעהנשלח: 16:07 ,18 מרץ 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Somersault, אין פה שום רמאות.
אני אומר לך מנסיון, הפנייה שלי לפני שלושה חודשים, והפנייה שלי היום הן שונות לגמרי.
לאורך זמן, מי שיש לו יותר מהירות בקרב, הוא מי שיפנה את הפנייה החדה והצרה ביותר ויוכל לתמרן טוב יותר.
המצב שאתה מתאר הוא מצב שבו הפנייה שלך, הייתה כזאתי של בוודאי בין 8-9 ג'י. במצב כזה המטוס בפניה ממש חדה, וכדי למקם את עצמו הוא צריך להוציא הרבה יותר אנרגיה בגלל ה-GRAVETY FORCES המופעלים על כובד-המטוס.
מה שנראה לי עשה ידידך לקרב, היה להכנס לקרב במהירות הנכונה.
הרבה לפני שאתה שואל את עצמך ברגע שאתה לא מצליח להמשיך את הפנייה עם למעלה מ-300 קשר, אתה צריך לשאול את השאלה הבאה : באיזו מהירות נכנסת לקרב ? האם זה מעל ל-300, האם זה מתחת ל-500 ? מה המהירות כניסה שלך, זאת גם המהירות בקרב שלך, או יותר נכון הצורך שלך להשען על יציאה ישרה דרך חלון-יציאה מהקרב.

עכשיו, אם ניקח מבט על המהירות שחלפת את האוייב, זאת אומרת המהירות בעת החליפה, אתה תגלה שאתה או מהר מידי, או איטי מידי.
מה ההשלכות של מהירות איטית מידי ?
ההשלכות הן שאתה כבר בפנייה הראשונה תאבד את כל המהירות שלך, ואז תכנס למצב כמו שאתה מתאר, שבו אין לך מהירות בפנייה והיא פשוט GOES OUT OF ANNRGY וזה גורם חשוב מאוד במיקום שלך בקרב.

לעומת, אם תיכנס לקרב בנקודת החליפה עם יתר-מהירות, זאת אומרת מהירות גבוהה, הפנייה שלך לא תיהיה חדה וצרה כמו של האוייב (בתנאי שהאויב במהירות הנכונה).

לסיכום :
אם תבוא מהר מידי לקרב, בעת נקודת החליפה, וזה חשוב מאוד להבהיר שכאשר אתה מדבר על מהירות כניסה לקרב, אנחנו לא מדברים על המהירות שאתה 20 מייל מהמטרה, או שאתה בסיבובים עם המטרה. אנחנו מדברים על נקודת הזמן שהיא בידיוק החליפה בין המטוסים, כאשר יש צורך להתחיל לתמרן כדי להשיג את זנב מטוס האוייב.
אז אם נכנס לקרב במהירות גובהה, הראדיוס של הפנייה שלנו תיהיה כזאתי רחבה, שהאויב ישלים את הסיבוב הרבה יותר מהר ויוכל להשיג את היד-העליונה בקרב.
לעומת, אם נבוא במהירות נמוכה מידי, אנחנו נמצא את עצמנו מהר מאוד באחד מהמצבים הבאים:
- מהירות נמוכה, מה שלא יאפשר תימרון כראוי
- צלילה בקרב, על מנת לצבור מהירות, מה שהופך אותך למטרה קלה לאוייב בעוד אתה טס ישר.
- מהירות נמוכה, מבערים (מנועים) מלאים על 100%, דבר שיגרום לדלק שלכם להגמר מהר מאוד.

לאורך זמן - מי שיש לו יותר מהירות - הוא זה שידו תיהיה על העליונה, משום שהוא יוכל לבצע יותר תמרונים ולתמרן יותר מאשר במהירות נמוכה.

עדיף להכנס קרב עם מהירות גבוהה, מאשר נמוכה, משום שבמהירות נמוכה התוצאות וההשלכות הן הרבה יותר קריטיות ורבות .

פניות בקרבות אוויר הם הדבר הכי חשוב, אולי אבן היסוד של התמרונים באוויר.
איך פונים ומתי פונים, אלו שאלות טובות. לא את רובם אפשר להסביר בהודעה אחת, לכן אנסה לסכם בקצרה.
על מתי לפנות אני לא אדבר כרגע, אבל על איך פונים אני אעביר כמה מילים טובות שיסכמו את העיניין.
יש כאלה שבאים לקרב במהירות גבוהה ואז פונים אחרי חליפה, לעבר המטרה. עד כאן הכל נחמד.
שחכתם הרבה דברים באמצע. קודם כל, בפנייה לא חשובה המהירות כמו שחשובה סוג הפנייה.
יש פניות חדות. פנייה חדה בדר"כ תתבצע בזווית של 0 מעלות בערך.
כאשר מטוס נאלץ, בגלל אילוצים של ניסיון בלחסוך בדלק, או אילוצים של קירבה למטרה, להכנס לקרב עם מעט מאוד מהירות, הוא צריך להוריד את הקרב לריצפה, במילים אחרות לצלול, לכן צלילה הינה חסינות טובה וצבירת מהירות תוך כדי חיסכון בדלק.
עכשיו, חשוב לשים לב לעוד דבר. אם אתה פונה עכשיו , במהירות של 300 קשר, הראדיוס שלך יהיה קטן ביחס למהירות של 600 קשר. במילים אחרות - תשלים סיבוב מהר יותר ב-300 קשר.
השאלה היא האם אתה צריך לגמור את הפנייה מהר יותר כדי לנצח בקרב?
אומנם, יש כאלה הטוענים שכן. תפנה מהר יותר - ניצחת את הקרב .
אני טוען שזה לא ככה, וכך גם ה-FACT של חי"א האמריקאי.
האומנם, אם תפנה מהר יותר תשיג את האוייב בפנייה שלו. דבר שיציב אותך בייתרון.
אבל אם תפנה חד יותר במהירות של 300, אתה בסופה של הפנייה תגיע ל-150 קשר (במקרה הטוב), ואז תצטרך לטוס ישר והשלים את החוסרים במהירות בזמן חשוב אחר.
לכן חשובה המהירות כמו סוג הפנייה, אבל חשוב גם לדעת איזו פנייה תיצור איזה ראדיוס, ועם כמה מהירות תגמור את הפנייה.

עד כאן מילותיי, מקווה שזה מסכם את הנושא. (אם יש למישהו משהו להוסיף \ לתקן, עד רבה).

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
Somersault
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:50 ,18 מרץ 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Fox5inbound, ארוך מאוד בשבילי אך תודה בכל אופן. לסיום, מישהו מעוניין לטוס איתי?
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים