לא מבין איך להתקין את RV - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 374 גולשים:
373 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס -> לא מבין איך להתקין את RV

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Gal555
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 26, 2007

הודעהנשלח: 23:26 ,20 פברואר 2008, ד'    כותרת הודעה: לא מבין איך להתקין את RV תגובה עם ציטוט

שלום אני חדש בAF כמו שרשמתי בהודעה הקודמת אבל אף אחד לא הגיב לה.בקיצור אני לא כל כך הבנתי איך להתקין אותו והורדתי אותו מאזור ההורדות כאן מישהו יכול לעזור וליצור איתי קשר בפרטי?

גל בנילוז טייס CVFR
MSN:gal556@hotmail.com
אי מייל:gal5552@nana.co.il
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
adislash
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 12, 2007

הודעהנשלח: 23:27 ,20 פברואר 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתה מתקין את RV ואז את הפאטצ'ים המום
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Gal555
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:53 ,21 פברואר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

התקנתי את RV
יש לי שאלה אים התקנתי את RV אני צריך להתקיו את שטח ישראל שוב פעם?
איך אני מתחיל טיסה בשטח ישראל?

גל בנילוז טייס CVFR
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
adislash
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 12, 2007

הודעהנשלח: 15:12 ,21 פברואר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ל RV יש שטח ישראל משלו אז אתה צריך להתקין אותו על RV ולא את השטח של AF
חזור למעלה
YINON
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 21, 2007

הודעהנשלח: 15:18 ,21 פברואר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תתקין את RV. פאטצ'ים אחד אחרי השני לפי הסדר שלהם. שטח ישראל. וזהו.
איך אתה טס זה שאלה קצת מורכבת כי יש לך כמה מצבים.
מצב קמפיין שבו אתה במלחמה עם מדינת אויב ויש לך גיחות לבצע.
מצב דוגפייט שבו אתה מנהל קרבות אויר.
מצב שבו אתה בונה משימות אתה יכול לבנות משימה ואז לטוס בה.
מציע לך להוריד את ספר הפאלקון הישראלי . תערוך חיפוש קצת באזור ההורדות יהיה שמה עוד כמה דברים מעניינים שאתה יכול להעיזר בהם.
מקווה שעזרתי.
חזור למעלה
Gal555
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:35 ,21 פברואר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

התרנתי את שטח ישראל אבל כשאני לוחץ על Tactical Engagement מופיע לי מסך שחור ואחרי כמה שניות הוא יוצא

גל בנילוז טייס CVFR
חזור למעלה
FlamingEagle
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 25/05/2005

הודעהנשלח: 16:43 ,8 מרץ 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סלחו לי על ההרפצה והבורות,
עשיתי חיפוש לRV בפורומים משום מה זה לא מביא לי תוצאות חיפוש בצורה מוזרה שכזו כי זה מופיע אפילו פה בהודעות.
אז אני ישאל בקצרה... מה זה RV??
לא התעסקתי בפאלקון ופאלקון אלייד פורס כבר זמן רב מאז התקופה שהייתי עושה סקינים לאלייד פורס עם sagid.
מישהו יכול להסביר לי מה זה RV או להפנות אותי לפוסט שמסביר במפורט?

בתודה מראש
א.ה.
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 17:26 ,8 מרץ 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ציטוט:

Falcon 4.0 RV - Red Viper:
(לינק לדיון המקורי: http://www.preflight.us/HE/ftopic-7306-0.html)

מה זה RV?
RV ידוע גם בשם FF4 הוא פאטץ' לפאלקון 4 המקורי שפותח ע"י קבוצת FF/RV. ניתן לומר שהוא ממשיך את הדרך שנעשתה עד FF3. עם המון המון שיפורים, שידרוגים וכו'.

מה מיוחד ושונה מהגירסאות האחרות של פאלקון?
RV כולל מנוע גרפי מתקדם יותר שמאפשר פעולה של תאורה דינמית. תמונות בהמשך. מנוע גרפי זה מבוסס על DX7, עדיין ישן בהשוואה למשחקים של היום, אבל פאלקון מבוסס על מנוע של DX6 עם השיפורים של BMS. כל זה השתנה עכשיו. מנוע DX, למרות שהוא ישן בטכנולוגיה, נבנה בצורה אופטימלית ומעמיס הרבה יותר על הכרטיס מסך ולכן גם נותן ביצועים גבוהים בצורה משמעותית מגירסאות אחרות של פאלקון. בעיקר באיזורים צפופים.

בגלל המנוע הגרפי RV לא משתמש ב LODs לבניית מודלים אלא בפורמט אחר שהכלים לעבוד איתו עדיין לא שוחררו בצורה פומבית. בעתיד אני מאמין שייעשה גם הצעד הזה כדי לאפשר לקהילה לשנות\לבנות מודלים גם ל RV.

בתחום האויוניקה RV כולל מערכת להדמיית נשקים מונחים GPS. כמו כן כלולה במכ"מ א"א מערכת זע"ט.

RV במקור כולל את שטח קוריאה עם 3 "שטחים" נפרדים. קוריאה הרגיל, קוריאה אירופי, וקוריאה עתידי (2005). בכל אחד מאלו יש שלושה קמפיינים שונים.

כמו כן RV ביחס ל FF3 כולל המון המון שיפורים ופתרון באגים והתרסקויות שהיו קורות עם FF3.

הפיתוח ממשיך כל הזמן, כולל בימים אלו.

מה אני יכול להתקין על RV?
Hitiles לפאלקון המקורי. לא בטוח לגבי hitiles AF.

קוקפיטים 2D של Aeyes ו Stop. כמו כן עם שינויים קלים ניתן להתקין את רוב הקוקפיטים שהיו מתאימים ל FF3. חלק מהקוקפיטים האלו כבר כלולים בחבילה ככה שאין צורך להתקין מחדש.

קוקפיטים 3D- אפשרי אבל יותר מורכב מפני שדרוש טיפול במודל. את רוב הקוקפיטים 3D ששוים משהו ניתן לקבל עם החבילות של Aeyes. קיימים ל F-14, F-15C ה A-10 ו F-18 כבר מגיעים מובנים עם RV. וכנראה שיהיו עוד כמה בהמשך.

סקינים- עם שינויים קלים... רוב הסקינים שהיו מתאימים ל FF3 מתאימים גם ל RV. אני אכלול פה חבילות סקינים כלליות ומיוחדות לשט ישראל.

חוקיות RV
בגלל ש LP בזמנו הוציאו איסור על עריכות הפאלקון (גם המקורי) חלק מהפיתוחים בקהילה נסגרו, חלק עברו למצב Stand by... ב FF/RV המשיכו בפיתוח ועדיין ממשיכים אותו. דיי בגלוי... יש ל FF/RV פורום רשמי עם תמיכה גלויה ב RV... אם כי עדיין יש בעיות עם לינקים באתרים בחו"ל לכן אני מבקש לא לפרסם לינקים ישירים שם. אני אפרסם פה לינקים שגם ככה כבר מוכרים לרוב האנשים אם אינני טועה.

שינויים מגירסאות אחרות
אויוניקה-
RV לא כולל אויוניקה מתקדמת כמו של OF. ב OF יש מערכות ב F-16 שלא כלולות בשום גירסה אחרת. ב OF זה עיקר הפיתוח והם הלכו רחוק יותר בקטע של האויוניקה. למרות שמו שאמרתי מערכת החימוש GPS לא קיימת שם וגם לא ב AF. מבחינה כללית מבחינת אויוניקה RV נמצא במקום גבוה יותר מ AF ונמוך יותר מ OF.

גרפיקה ואפקטים-
RV כולל כמו שהזכרתי קודם מנוע גרפי מתקדם מאוד בהשוואה לגירסאות האחרות... שנותן יותר אופציות גרפיות ויותר ביצועים. כמו כן האפקטים ב RV (פיצוצים, עשן, שובלים וכו') עברו שיפור ביחס ל FF3.

הקמפיין-
RV עבר המון שיפורים בתחום זה להדמייה טובה יותר של הקמפיינים\מערכות. כולל עבודה על הקוד בתחום של מלחמת ה 2D (מה שלא מתרחש בתלת מימד, לדוגמא כשאתם מריצים את השעון קדימה ב UI) שבעצם תופסת 90% מהשטח (בפאלקון יש מעין בועה שמגדירה את עולם התלת מימד שנלקח בחשבון בהדמייה, הכל ביחס למיקומכם. כל מה שמחוץ לבועה הזו מדומה בצורה סטטיסטית בלבד ע"י הקוד... הכל משיקולים של ביצועים.)
ב RV לא קיימת אפשרות ה AddPackage שכלולה ב AF.

ה AI- אינטליגנציה מלאכותית
ה AI ב RV עבר שיפורים והוא אמור להיות אגרסיבי יותר ומאתגר יותר מבגירסאות קודמות\אחרות. כמו כן ה AI אמור להיות עצמאי יותר כך שאתם לא צריכים ממש "לנהל לו את החיים" אלא לתת פקודות מלמעלה בלבד.

MP- משחק רשת
שופר ביחס ל FF3 אם כי סובל מבעיות רציניות עדיין (בגירסה הנוכחית, תיקונים כבר נעשו, נכון לרגע כתיבת שורות אלה יש MP יציב שמתוכנן לשיחרור יותר מאוחר) ונחות יותר מהגירסאות האחרות.

לינק להורדה
RV נכנס לאזור ההורדות כאן באתר, החבילה כוללת את החבילה הבסיסית של RV וגם את הפאטצ'ים 1.0.0.3 ו 1.0.0.4 כך שאין צורך להוריד אותם בנפרד. לינק להורדה: http://www.preflight.us/HE/downloads-cat49.html

סדר התקנה
התקנת הדיסק המקורי, F4 CD או F4:AF CD לא משנה, שניהם יעבדו.

התקנת החבילה הבסיסית של RV.

התקנת הפאטצ'ים 1.0.0.3 ו 1.0.0.4 אחד אחרי השני.

התקנת hitiles- להתקין את החבילה כרגיל ואח"כ להריץ tool קטן שנקרא terrainmerger, תמצאו אותו בתוך ספריית utilities תחת הספרייה הראשית. זה הכל.

לגבי התקנת קוקפיטים, סקינים וכו' נא לבדוק כאן:

http://www.freefalcon.com/forum/view_topic.php?id=15976&forum_id=25

שטח ישראל
השטח הישראלי החדש ל-Red Viper מבוסס על השטח של איתי. (שטח ישראל סימן 2 לפאלקון אלייד פורס). השטח הומר ל-Red Viper על ידי XXXmeatleheadXXX ושופר על ידי DorSshoshani. לינק להורדה ופרטים נוספים:
http://www.preflight.us/HE/downloadview-details-181-.html

בעיות ידועות ב RV
MP בעייתי
AI לפעמים בעייתי בעיקר עם טילי אויר קרקע.
AI נוטה להתרסק במצבים מסויימים.
טילי מכ"מ שפוגעים בקרקע לפעמים לא מתפוצצים אלא ממשיכים "לטוס" על הקרקע.

רוב הבעיות האלו נפתרו כבר, יש עוד כמה דברים שעובדים עליהם... אז תהיו מוכנים

מילות סיכום ותוכניות לעתיד
לדעתי ההדמייה ב RV מאוד מהנה. הקמפיינים "חיים" יותר. הביצועים בשמיים (ביחס לגירסאות אחרות, תשוו את שטח ישראל עם RV למה שראיתם עם FF3), המודלים והסקינים הכי "כבדים" ויפים בעולם של פאלקון. חוויה מהנה.

תוכניות לעתיד
מנוע גרפי מתקדם יותר שיהיה מבוסס DX9 או 10.

שידרוג לאויוניקה

שידרוג למטוסים האחרים שנכללים בסימולטור.

שידרוג MP לרמה גבוהה- יציבות ועוד הרבה...
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
FlamingEagle
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 25/05/2005

הודעהנשלח: 17:32 ,8 מרץ 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

afik_t_king
OMG! לא מאמין!
חוזר לפאלקוןןןןןן!
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 17:39 ,8 מרץ 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

FlamingEagle כתב:
afik_t_king
OMG! לא מאמין!
חוזר לפאלקוןןןןןן!

אכן, RV זה פשוט מדהים...גם יש JDAMים, וגם יש IFF שעובד סוף סוף ועוזר מאוד, ועזוב שהגרפיקה מעולה...

אם אתה רוצה אתה מוזמן לצפות בסרטון שפירסמתי לא מזמן שצולם בRV-
http://youtube.com/watch?v=IaEBFIJLgbU
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים