טיסה: יסודות Gunnery - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 626 גולשים:
626 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> בית ספר לטיסה אי אל 2 -> טיסה: יסודות Gunnery

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 22:19 ,9 פברואר 2008, שבת    כותרת הודעה: טיסה: יסודות Gunnery תגובה עם ציטוט

מיכה , לאור בקשתך (:

מדריך קצר להבנת הכוונת בסימולטור IL2 וירי נכון:

חשוב לציין שזה לא קורה בכל המטוסים בעיקר בגלל המגוון הרחב של המטוסים בסימולטור לדוגמא ,בטמפסט...
*אחד הדברים החשובים בכוונת זה לדעת מה העיגול שסביב ה PIPER (או מרכז הכוונת) מסמל , בואו ניקח למשל את הספיטפייר , המעגל שסביב ה PIPER (נקרא לעיגול זה מפה והלאה "המעגל החיצוני") מסמל פגיעה בטוחה בין היחס : מרחק מהמטרה הוא 300m ביחס לזוית שהיא 20 מעלות ( כשאני אומר זווית אני מתכוון לזווית שבין כיוון הטיסה שלך לבין כיוון הטיסה של המטוס שעליו אתה מכוון.) זאת אומרת שאם שמתם את מטוס האויב במעגל החיצוני שמסביב, ל PIPER או להצטלבות, כשהוא ב 20 מעלות מכם (מה שאגב מאוד קשה להעריך תוך כדי טיסה , ואפשר לתרגל ע"י תמונות שנמצאות כמה שורות למעטה) ובמרחק 300 מטר , צפויה לכם פגיעה כמעט בטוחה כשאתם יורים במקלעים , ועוד היסט קל כשאתם יורים בתותח.אפשר לשחק עם היחס הזה יפה, לדוגמא אם המטוס בפניה של רק חמש מעלות, שזה בעצם רבע מ 20 אפשר לכוון למעגל דמיוני שהוא רבע ממעגל החיצוני שדיברנו עליו קודם , כמו כן , אפשר לשחק עם המרחקים , לדוגמא במרחק של 100 מטר (שהוא לא במקרה בדיוק כל ה WINGSPAN של FW 190 ביחס לעיגול שיוצר את הכוונת) שזה בדיוק שליש מ 300 מטר ומטוס פונה בפניה של 5 מעלות אז נכוון לשליש ממעגל שמהווה שליש מהמעגל החיצוני שיוצר את הכוונת...כמובן שבמרחקים כמו מאה מטר לא צריך להתחיל להתחשב במתמטיקה וכל מה שצריך לעשות זה לשים את המרכז על המטוס ולגמור אותו .הערה: המעגל חיצוני בכל החילות נע ממש בהפרשים דיי קטנים , לכל המטוסים הבריטיים למעט הטמפסט , המעגל החיצוני מסמל 100 מטר ביחס ל WINGSPAN של FW190 , בחיל אוויר הגרמני זה 150 מטר ובחיל האוויר האמריקאי (לא ה NAVY ...) גם , 150 מטר .

*החימוש: זה דיי ברור , המקלעים , הם קלים ובעלי קצב אש גבוה , הסיכויים לפגוע איתם הם גבוהים אבל עם זאת הנזק שהם מבצעים יחסית נמוך PER כדור לעומתם התותחים בדרך כלל כבדים אבל מבצעים הרבה יותר נזק חשוב לזכור שאם יורים בתותחים צריך להוסיף עוד קצת היסט...

*Convergence: אחרי כמה מטרים מסלול הכדורים יפגש? אין תשובה ברורה לכל טייס כמה מטרים בסימולטור הוא צריך להציב , קחו לכם עשר דקות של אימון ירי מול המחשב , ותבדקו בו באיזה מרחקים אתם נותנים הכי הרבה פגיעות ואת המרחק הזה תציבו , כמובן שעדיף לבדוק את המקלעים והתותחים בנפרד...

*לאיפה אני מכוון במטוס עצמו? : פה לפי דעתי זה רק עניין של מרחק והזווית בינך לבין המטוס, אם הוא ב 40 מעלות ביחס אליך במרחק של 250 מטר , אני לא בטוח שהייתי יורה , אבל לעומת זאת באותו מרחק ופחות עם זווית פניה נמוכה , הייתי כבר מנסה לפגוע במקומות הרגישים של המטוס, בסיס הגוף לבין הכנף , המנוע וכל איזור תא הטייס , הם ממש לב ליבו של המטוס ופגיעה אחת הגונה שם יכולה לתת לכם הפלה בכמות כדורים נמוכה , הדבר ההפוך בדיוק מהמשפט הידוע Spray and Pray שאומרת פשוט לרסס בכדורים ולהתפלל לפגיעה , נסו להתקרב כמה שאפשר ולהיות בטוחים במאה אחוז בירייה שלכם .
נ.ב:להיות בטוחים זה לא כשמטוס מגיע אליכם ב 90 מעלות שמאלה , אלא במקסימום 10 מעלות ואחרי שטסתם במטוס דיי הרבה זמן ואתם סגורים על כל מ"מ של כוונת...

טוב פה ביינתים נגמר ה"מדריכון" הזה אני חושב שאני יוסיף לו עם הזמן , בכל מקרה בהתחלה הבטחתי תמונות .קחו את זה גם כמקור מידע מצוין שעזר לי להבין כמעט את כל הסעיף הראשון:
http://www.preflight.us/HE/modules/_General/manuals/il2/gunnery_by_shnizel/Cleaned_up_RAF_Gunnery_School.zip

זה מצורף כתמונות , תפתחו אותם תקראו (יש זום לתמונה, אל תשכחו =] ) ותבינו...
עוד אני יכול להצביע על מדריך שעזר לי להבין כמה דברים חשובים זה סרטון של DART שמסביר באופן כל כך טוב על הכוונת:
http://www.preflight.us/HE/modules/_General/manuals/il2/gunnery_by_shnizel/Range_and_Convergence.zip
(פורסם בעבר אני יודע =] )
עוד "תכנה" שעבדתי איתה קצת ושווה להתסכל עליה זה Snipers corner
http://www.preflight.us/HE/modules/_General/manuals/il2/gunnery_by_shnizel/SC_2_Eng.zip

תרגישו חופשי לתקן , כל עוד זה בנימה טובה ולא בגזר דין מוות =]

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> בית ספר לטיסה אי אל 2 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים